ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



GP#2

czw, 05 czerwiec 2003 22:16:42 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Klan Green Power dąży do stworzenia kolejnej dywizji, typowo netowej gp#2. Jej zadanie to zajmowanie 2-go miejsca :) w ligach i turniejach oraz trening online z gp#1. Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem i reprezentujesz odpowiedni poziom, to zgłoś się pod numer gadulca-krogulca: 1303073 lub pod e-mail: [email protected].

.gogi | 2003-06-05 22:18:06 +0200

to cos w sam raz dla mnie heheh :)

gacU | 2003-06-05 22:22:21 +0200

szukamy typow w stylu fazz :DDDD

SAI4H | 2003-06-05 22:33:12 +0200

Maciek z Wawy zwany Krogulcem?:DDDD

Gravatar

JarlB | 2003-06-05 22:47:09 +0200

jaaa, ja chce !!, a bede mial mozliwosc zobaczy kiedys gp#1 na zywo ? a bede mogl miec ich autografy ? a bede sobie mogl zrobic z nimi fotki ? Nie ? To nie ide...

:P

lecho | 2003-06-05 22:58:08 +0200

Ja tez chce, ale bez tego slynnego lanowego klimatu to chyba nie to samo? :D:D

Gravatar

gp-pogrom | 2003-06-05 23:49:24 +0200

hm a moze odrazu gp3 ? coby gp2 jak nie ebdzie moglo z gp1 potrenowac mialo sparing partnera w postaci gp3............. bzdura popieram bandita

t3mplar | 2003-06-06 00:32:23 +0200

zrobmy 15 dywizji, jedna lanowa, jedna netowa, jedna od palenia stuffu, 12 dywizji 1v1, 6 2v2, dywizja 303

shiv | 2003-06-06 01:33:30 +0200

popieram dywizje 303 w koncu napisal to gosciu z mojej rodziny , wiec dywizjon 303 rox

RZELKY | 2003-06-06 02:27:38 +0200

d303 @ Qnet dywizjon 303 ctf clan :d

b0bs0x :)

gacU | 2003-06-06 11:35:50 +0200

jedna do sparowania sie z ludzmi na uicach ....

putek | 2003-06-06 11:50:45 +0200

no dobra dobra, a co bedzie kiedy druga dywizja zloi Wam tylek? kazecie im przegrac zebyscie Wy zajeli 1 miejsce??? lol???

Logitech|kar | 2003-06-06 11:59:44 +0200

bedzie musiala sie nam podkladać .D
a tak na serio z tym 2-miejscem to przeciesz w formie zartu..

Logitech|kar | 2003-06-06 11:59:54 +0200

bedzie musiala sie nam podkladać .D
a tak na serio z tym 2-miejscem to przeciesz w formie zartu..

Logitech|kar | 2003-06-06 11:59:55 +0200

bedzie musiala sie nam podkladać .D
a tak na serio z tym 2-miejscem to przeciesz w formie zartu..

putek | 2003-06-06 12:07:26 +0200

no nie wiem:P... wiesz rozne sa taktyki:) moze tak mowicie a jak cos do czego to kazecie im sie podlozyc:P... ale jeszcze jedno... no to jakie miejsca Wy bedziecie zajmowali? GP#2 II miejsca... no rozumiem... I miejsca uRinal:PPP a Wy??? 3 Wam starczy?:PPPPPPPPPPPPPPPPP [joke] :)

Gravatar

vTm | 2003-06-06 15:19:19 +0200

hmmmmm......mi sie wydaje to raczej dziwna i zwariowana decyzja:) ale mimo GL w ustalaniu skladu:).... a co bedzie jezeli na meczu GP1 nie bedzie calego skladu?:P .... zagrA KTOS Z 2?:d

BobeK | 2003-06-06 15:52:18 +0200

W #1 squadzie jest 5 osób i ogólnie małoprawdopodobne jest, że 2 się jakoś nie stawi; większy problem to, że kiedy przyjdzie 5-ciu, jedna osoba musi sobie siedziec na lawce. :P

matr1x | 2003-06-06 16:32:12 +0200

eh... tam gadanie gp1 bedzie dostawalo w dupsko od nas ;]

mayhem | 2003-06-06 18:38:52 +0200

mat1x, matr0x, mat... a matr1xa to nie znam :)

Gravatar

mat1x | 2003-06-06 20:24:06 +0200

:D

t3mplar | 2003-06-06 20:59:58 +0200

jak to nie matr1x z bylego o/ rev o/

magic | 2003-06-06 22:04:37 +0200

o dzifka templar

BobeK | 2003-06-06 23:07:57 +0200

O! A także magic!

matr1x | 2003-06-07 01:25:03 +0200

:]
niepamietacie jak was zawsze jechalem?:P

t3mplar | 2003-06-07 23:23:37 +0200

spierdalaj fiucie niemyty...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63