Gracz.net - koniec
śro, 21 sierpień 2002 02:11:22 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Jeden z najlepszych kiedyś polskich serwisów fpp z dniem pierwszego września odejdzie w niepamięć. Serwis szczyt swojej popularności przeżywał za czasów Promode 1.0 i PR 1.17. Później zszedł nieco na dalszy plan by w końcu nie nadążyć za zmieniającą się sytuacją. Złą passę miały przerwać zmiany w serwisie, do których po długich zapowiedziach jednak nie doszło. Oto oficjalne oświadczenie ekipy:
"Nic niestety nie trwa wiecznie - również nasza charytatywna działalność. Problemy z hostingiem, serwerem, tworzeniem nowego serwisu oraz prawie całkowitym wypaleniem się ekipy doprowadziły do tego, że serwis gracz.net 01.09.2002 zamknie swoje podwoje na zawsze. Mam równocześnie nadzieję, że znajdą się osoby, które będą tworzyć coś nowego aby wypełnić powstałą po nas lukę. GL. "
O popularności i znaczeniu Gracza dla polskiej sceny niech świadczy chociaż ilość zarejestrowanych użytkowników bliska 10000, podczas gdy nasz org ma ich zaledwie 2000.
Mnie się zawsze podobała ich niezwykle trafiona domena oraz charakterystyczne logo. I również mam nadzieję, że usłyszymy jeszcze o Graczu w tej czy innej postaci.





Spider | 2002-08-21 03:09:04 +0200
GG!
#618676
kreeg | 2002-08-21 07:00:54 +0200
Szkoda gracza, ale cóż ... nic sie na to nie poradzi niestety :/
#618681
StaryOrgowicz_330 | 2002-08-22 17:54:30 +0200
jak ja bym byl w bialym wtedy to bym poszedl do oxfordu i bym wszystkich zjechal.. no ale bylem na biwaku... ale za to mieli jakies szanse inni no cuz niech mieja ta radoche :P
#618695
StaryOrgowicz_264 | 2002-08-22 18:34:01 +0200
chwila , czegos nie rozumiem, a ci wszyscy wymiatacze z sondy sa uwzglednieni do finalu poza elimkami?
#618698
Rozz | 2002-08-22 18:40:47 +0200
No nie wszyscy. Krg, fetter i soo (moze jeszcze ktos) bo byli w pierwszej osemce na cgl2. Czesc nie brala udzialu.
#618699
move | 2002-08-22 18:57:11 +0200
tia... cgl sobie w kulki leci... zapomnieli chyba o Mrągowie - o 2 terminie eliminacji.
#618700
StaryOrgowicz_337 | 2002-08-22 19:28:34 +0200
eee, z tym truckiem to zobaczymy. pograc nie pograsz. ale sprzet?
#618701
Lucas_1 | 2002-08-22 20:25:50 +0200
Rozz - jedziesz do wawy???
#618704
uXer | 2002-08-22 22:04:09 +0200
[RvG]Rozz w tym newsie wymieniles kolesi ktorzy sie dostali lacznie z 1 i 2 terminu? bo np. * ?ód1/4: Hutnik, Sechu, Lop, Ortho, tuta widac terminy a tu nie: * Bia^(3)ystok: LVC, iNc
bo byl jeszcze mem i GaD :), lecz ludzie moga se pomyslec ze to cala ekipa ludzi do cgla + 8 rozstawionych :)
#618708
MaxDamage | 2002-08-22 23:49:41 +0200
OGI OWNZ
#618713
Rozz | 2002-08-22 23:52:02 +0200
SPisalem z cgla - nie mam listy wszystkich ktorzy przeszli. A ta co napisalem jest pomieszana - niektorzy z II, niektorzy z obu.
No raczej nie jade do wawy lucas, po coz mialbym ?
#618714
putek | 2002-08-22 23:56:34 +0200
no w Krakowie jeszcze sting i protoss
#618715
Lucas_1 | 2002-08-23 00:10:16 +0200
Jakto po co? Aby napisac relacje :P
#618716
uXer | 2002-08-23 09:54:06 +0200
a cgl juz jutro :o
#618720
Zaloguj się by dodać komentarz.