ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gracz.net - koniec

śro, 21 sierpień 2002 02:11:22 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jeden z najlepszych kiedyś polskich serwisów fpp z dniem pierwszego września odejdzie w niepamięć. Serwis szczyt swojej popularności przeżywał za czasów Promode 1.0 i PR 1.17. Później zszedł nieco na dalszy plan by w końcu nie nadążyć za zmieniającą się sytuacją. Złą passę miały przerwać zmiany w serwisie, do których po długich zapowiedziach jednak nie doszło. Oto oficjalne oświadczenie ekipy:

"Nic niestety nie trwa wiecznie - również nasza charytatywna działalność. Problemy z hostingiem, serwerem, tworzeniem nowego serwisu oraz prawie całkowitym wypaleniem się ekipy doprowadziły do tego, że serwis gracz.net 01.09.2002 zamknie swoje podwoje na zawsze. Mam równocześnie nadzieję, że znajdą się osoby, które będą tworzyć coś nowego aby wypełnić powstałą po nas lukę. GL. "

O popularności i znaczeniu Gracza dla polskiej sceny niech świadczy chociaż ilość zarejestrowanych użytkowników bliska 10000, podczas gdy nasz org ma ich zaledwie 2000.

Mnie się zawsze podobała ich niezwykle trafiona domena oraz charakterystyczne logo. I również mam nadzieję, że usłyszymy jeszcze o Graczu w tej czy innej postaci.

Spider | 2002-08-21 03:09:04 +0200

GG!

kreeg | 2002-08-21 07:00:54 +0200

Szkoda gracza, ale cóż ... nic sie na to nie poradzi niestety :/

Gravatar

StaryOrgowicz_330 | 2002-08-22 17:54:30 +0200

jak ja bym byl w bialym wtedy to bym poszedl do oxfordu i bym wszystkich zjechal.. no ale bylem na biwaku... ale za to mieli jakies szanse inni no cuz niech mieja ta radoche :P

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-22 18:34:01 +0200

chwila , czegos nie rozumiem, a ci wszyscy wymiatacze z sondy sa uwzglednieni do finalu poza elimkami?

Rozz | 2002-08-22 18:40:47 +0200

No nie wszyscy. Krg, fetter i soo (moze jeszcze ktos) bo byli w pierwszej osemce na cgl2. Czesc nie brala udzialu.

move | 2002-08-22 18:57:11 +0200

tia... cgl sobie w kulki leci... zapomnieli chyba o Mrągowie - o 2 terminie eliminacji.

Gravatar

StaryOrgowicz_337 | 2002-08-22 19:28:34 +0200

eee, z tym truckiem to zobaczymy. pograc nie pograsz. ale sprzet?

Lucas_1 | 2002-08-22 20:25:50 +0200

Rozz - jedziesz do wawy???

Gravatar

uXer | 2002-08-22 22:04:09 +0200

[RvG]Rozz w tym newsie wymieniles kolesi ktorzy sie dostali lacznie z 1 i 2 terminu? bo np. * ?ód1/4: Hutnik, Sechu, Lop, Ortho, tuta widac terminy a tu nie: * Bia^(3)ystok: LVC, iNc
bo byl jeszcze mem i GaD :), lecz ludzie moga se pomyslec ze to cala ekipa ludzi do cgla + 8 rozstawionych :)

MaxDamage | 2002-08-22 23:49:41 +0200

OGI OWNZ

Rozz | 2002-08-22 23:52:02 +0200

SPisalem z cgla - nie mam listy wszystkich ktorzy przeszli. A ta co napisalem jest pomieszana - niektorzy z II, niektorzy z obu.
No raczej nie jade do wawy lucas, po coz mialbym ?

putek | 2002-08-22 23:56:34 +0200

no w Krakowie jeszcze sting i protoss

Lucas_1 | 2002-08-23 00:10:16 +0200

Jakto po co? Aby napisac relacje :P

Gravatar

uXer | 2002-08-23 09:54:06 +0200

a cgl juz jutro :o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63