ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gracz roku 2003

śro, 21 styczeń 2004 22:07:19 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Kończy się pierwszy miesiąc nowego roku 2004. My jednak cofnijmy się trochę do tyłu. Miniony rok obfitował w różnego rodzaju turnieje, zarówno Q3, jak i CS czy UT, a nie byłoby ich oczywiście bez... graczy!

ESReality, jak co roku, organizuje konkurs na podobieństwo Piłkarza Roku FIFA, jednak główną rolę odegrają w nim nie gwiazdy footballu, a światowi proplayerzy, dzięki którym turnieje stają się bardzo ciekawe, dostarczają wiele rozrywki i jeszcze więcej emocji.

Specjalnie powołana komisja, której skład podaję poniżej, dokona wyboru najlepszego gracza Counter-Strike, Unreal'a i oczywiście Quake'a 3! Wybór nie został pozostawiony przypadkowym osobom. ESR postanowiło dać głos najlepszym światowym serwisom esportowym, wsród których znalazły się:

Na liście, jak widać, znalazła się również ekipa, nieistniejącego już serwisu, shackES, co ma być pewnego rodzaju hołdem dla ludzi, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do rozwoju światowego esportu.

Kto wygrał, dowiemy się już za 10 dni - ostatniego dnia miesiąca, o 21:00, w radiu Inside the Game, gdzie z wynikami zapozna nam najsławniejszy shoutcaster esportowy - djWHEAT!

Rok temu najlepszym graczem okazał się proZaC, natomiast objawieniem roku uznano Dalera. Kto zostanie nagrodzony w tym roku? Pozostaje nam tylko snuć domysły.

.:: ESReality

rkniunia | 2004-01-21 22:38:31 +0100

toxic...

rkniunia | 2004-01-21 22:38:40 +0100

albo niunia

Gravatar

nxs.izap | 2004-01-21 22:44:04 +0100

zdecydowanie tox =]

ash | 2004-01-21 22:53:45 +0100

toxic jako kto?
najlepszy gracz, czy moze objawienie?
Bo ja bym go do najlepszych nie zaliczyl, a tym bardziej do objawienia bo koles juz jest w czolowce od kilku lat.
Do objawienia bym postsawil keep3ra albo fookiego:>

SAI4H | 2004-01-21 22:56:53 +0100

Objawienie: imo fooKi..
Najlepszy chyba jednak TOXIC... Tak mi sie wydaje.

.gogi | 2004-01-21 23:01:12 +0100

objawienie roku to zdecydowanie b0l3c =DDDDD

Gravatar

j1mmy | 2004-01-21 23:43:08 +0100

hmmm objawienie zdecydowanie fooki(moze fox albo zamuz ;p) a najlepszym graczem zeszlego roq zdecydowanie cooler(qlan eswc i male lany a do tego eso :p)

enjoy | 2004-01-21 23:58:45 +0100

co wy z tym fookim? przecie to leszczu i nic nie wygral nigdy...
ja tam bym wybral fox'a na maste roku ale pewnie bedzie cooller, chociaz tox tez kurka spore szanse bo poza TDM'owym ownowaniem wygral tez ten turniej duelowy c58 invite (chyba), ladnie naklepal wszystich z coollerem wlacznie

adi* | 2004-01-22 01:20:00 +0100

najlepszy gracz - cooller
objawienie - elpajuo, zamuz

viltZz | 2004-01-22 07:21:50 +0100

elpajuo na objawienie zdecydowanie:-) i moze toxic albo cooller na najlepszego:--0

... | 2004-01-22 12:17:14 +0100

na objawienie tesh bym postawil keep3r'a ;-)

enjoy | 2004-01-22 13:11:53 +0100

elpajuo to kurka prawdziwa masta, ale jego objawienie to sie odbylo dopiero w tym roku na CXG - przynajmniej tak mi sie wydaje :P tzn jesli chodzi o vq3 bo promodowcy juz go znali wczesniej :)

ale juz od coollera to lepszy byl fox, on jest po prostu geniuszem tdm, a w dodatku jeden z najlepszych duelowcuf - na eswc chyba 5 czy 6 miejsce? a cooller ownuje w duelu ale w tdm to cienka pipa z niego - i kto jest lepszy?

wishoza | 2004-01-22 13:26:13 +0100

jakie jest www tego radyjka Inside the Game albo moze zna ktos ip serva na ktoeym bedzie gtv z tego matchu ?!?!?!

SAI4H | 2004-01-22 15:57:49 +0100

matchu?;]

Gravatar

.... | 2004-01-22 18:38:29 +0100

Opanuj strach ? wiesz jak go opanowac? Proste ze sa momenty w ktorych mozesz blad popelnic... Wiec opanuj go! Nie umiesz sie opanowac to @#$% feler... objawieniem - w1sh

Gravatar

zik | 2004-01-22 18:53:46 +0100

co rozumiecie w slowie, objawienie ?

Gravatar

.... | 2004-01-22 19:45:36 +0100

no ze sie objawil nie ? :]

eng | 2004-01-22 22:13:22 +0100

no , ze byl i sobie znikl :}

d4widoV | 2004-01-23 08:11:10 +0100

nie wydaje mi sie zeby tox byl objawieniem, bo od dawna w swoim clanie ownuje i na swiecie scene w tdmie, moze i zostal uznanym najcenniejszym graczem EC , ale nie trzbea mowic ze jest najlpeszy, elpajuo duzo osob dziwi, m.in. ze pokonal zero4'a 2:1 :o , sam sie zdziwilem bo jestesm fanem z4...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63