ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Green Power Duel Cup 2004

pon, 26 styczeń 2004 20:19:50 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Długo zapowiadany, pierwszy turniej pod banderą klanu Green Power - gpdc 2k4 , odbędzie się już 29 lutego w Gdańsku-Morenie.

Jak możemy wyczytać na stronie turnieju, rozgrywki przeznaczone będą tylko dla graczy z Trójmiasta i okolic, jego celem jest wyłonienie najlepszego gracza z 3City. ;)

Kilka niezbędnych informacji:

  • Wersja gry: Q3A v1.32, OSP v1.03

  • Platforma: vQ3 (OSP)

  • Data: 29.02.2004, godz 10:00

  • Tryb: Double Elimination 1v1

  • Wpisowe: 15zł (piętnaście złotych)

  • Mapy: pro-q3dm6, pro-q3t4, q3t2, ztn3t1, q3dm13(tmp)

  • Sprzęt: athl 2.0, 256ddr, ATi 9200, VL700 CTX 17", win xp pro

  • Miejsce: kafejka internetowa "JES", Gdańsk-Morena, ul.Marusarzówny 2/18

Jak na razie na turniej zapisało się ponad 20 osób z Trójmiasta (okolice).

Nagrody niestety nie są jeszcze znane, ale organizatorom udało się pozyskać sponsora, tzn. firmę produkującą koszulki z nadrukiem fotograficznej jakości - superkoszulki.pl

Zapisy mozna kierować do:

Wiecej informacji na temat turnieju znajdziecie klikając w odnośnik 'gp duel cup' na stronie głównej klanu GP.

.:: Green Power

.:: #greenpower @ QuakeNet

tofu | 2004-01-26 20:49:57 +0100

grac to raczej nie bede ale to i owo sie wypije :D

sYnth|Bubu | 2004-01-26 20:51:33 +0100

wygra bopek :D
mayhem lama ©bopek

enjoy | 2004-01-26 20:53:46 +0100

ale wioska - jak giepeki chcialy cos w koncu wygrac w duelu to mogli zrobic turniej wewnatrz klanowy a nie festyn taki robic....no tak jak troche leszczy z okolicy przyjedzie to wiecej kasy dla nich bedzie :/

Gravatar

Sajrus | 2004-01-26 20:54:25 +0100

'..rozgrywki przeznaczone będą tylko dla graczy z Trójmiasta i okolic' - wiedziałem, że chłopaki z gp to samoluby, zielone tylko dla nich ;)

Logitech|kar | 2004-01-26 21:12:29 +0100

niom wiem że jakby turniej byl ogolnopolski to zjechalo by sie sporo graczy, napewno z Elblaga, Ostrody i moze z innych miast ale mam dosc turnieji gdzie zjawia sie 30 paru graczy,0 rozgrzewki, 1mapa z tl 10, niema miejsca w kafe, niema czasu na dokonczenie turnieju trybem wczesniej ustalonym, a nawet na rozegranie finalu! itd, itp. W Gdańsku niestety niema dobrych kafejek z dużą ilościa komputerów :( Jeśli turniej się powiedzie chętnie zajmę się organizacją next edycji dla wszystkich, być moze w innej kafe jeśli takowa by sie znalazla ;)

BobeK | 2004-01-26 21:47:35 +0100

Brawo kar.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD*

  • - powód śmiechu zostawie własnemu sumieniu.

banditos | 2004-01-26 21:50:02 +0100

ja chcialem zagrac z cannabisem na dm13..i wszytko ch** strzelil bo monte dziecka smak...jego mać

Gravatar

vult | 2004-01-26 22:17:57 +0100

"ale wioska - jak giepeki chcialy cos w koncu wygrac w duelu to mogli zrobic turniej wewnatrz klanowy a nie festyn taki robic....no tak jak troche leszczy z okolicy przyjedzie to wiecej kasy dla nich bedzie :/"
uoho ho ho ho

SAI4H | 2004-01-26 22:34:09 +0100

to ich w pizdu podsumowal... :P

tofu | 2004-01-26 22:46:00 +0100

kolezanko enjoy jezeli wyrazisz chcec przyjazdu to mysle ze Ci dzika karte załatwie u karamby, tylko wiesz - nie wszystkie leszcze i plebs skumaja ,ze niby jestes z pruszkowa :> btw bierz szalik legi jak cos :D

Gravatar

wizard | 2004-01-26 23:42:46 +0100

coś tu jedzie śledziem ;]]]]]]]

enjoy | 2004-01-26 23:50:00 +0100

:ASD:ABS
no coz, juz taki jestem ze mowie co mysle ale nie chodzilo mi o mnie, ja jak bym przyjechal to bym stracil kase tylko :P ale pewnie sie boicie tam roznych matroxow :b

enjoy | 2004-01-26 23:53:42 +0100

obrona mogla od razu powiedziec ze nie macie tam dobrej kafejki na ogolnopolski turniej - werdykt wydalem tylko na podstawie przedstawionych dowodow :o

rooseck | 2004-01-27 09:13:35 +0100

ej a znajdzie sie dla mnie miejsce jako wolnego obserwatora?

fen1x. | 2004-01-27 10:44:00 +0100

pozwolcie ze sie wypowiem :ASD

wpadne na turnieja wydam jebane 15 zeta . Fakt ze niewygram nic ale co mi tam , liczy sie dobra zabawa .

Aha ej GP powiedzcie czy busem 115 mam jechac z glownego GD czy jakims innym . z gory thx :P

PS g7 nie zakladac szalikow swojego teamu :D bo moze sie walka poza q3 przeniesc :D ah ta dzisiejsza mlodzierz :ASD

tofu | 2004-01-27 14:04:35 +0100

slawa Jej wszystkich przerasta ,Lechia Gdańsk - duma Trójmiasta ;-)

fen1x. | 2004-01-27 14:19:26 +0100

:ASD
az mi sie lezka zakrecila ;)

shiv | 2004-01-27 14:36:31 +0100

kolego fen1x , jestem za stary juz na takie zabawy jak noszenie szalikow.
wolnych obserwatorw z innych miast mile witamy z birem w reku naturalnie ;o

BobeK | 2004-01-27 14:45:56 +0100

Jak dacie karambie jeszcze parenaście metrów kwadratowych lokalu, kilka kompów i 100$, to może się zastanowi.
Ja, jego adwokat, wama to mówię.

Kto Ty jesteś, eNjoy? :D

sYnth|Bubu | 2004-01-27 16:29:39 +0100

wam ?

shiv | 2004-01-27 16:34:25 +0100

tak btw sai moj mail jest niedokonczony :))
[email protected] :D

BobeK | 2004-01-27 17:08:14 +0100

Tak mówił wójt w Chłopach, Bubu. :u
;D

enjoy | 2004-01-27 17:10:06 +0100

a kto pyta?

shiv | 2004-01-27 17:56:54 +0100

no jak kto Bobek o_O

enjoy | 2004-01-27 18:39:09 +0100

-jestem sobie polak maly a moj znak to quadzik bialy...ale wolaja na mnie wesoly romek bo na przedmiesciu pruszkowa mam pietrowy domek :S

BobeK | 2004-01-27 19:16:28 +0100

Masz mniej postów ode mnie. :D Hahaha. :D

enjoy | 2004-01-27 19:24:17 +0100

to bylo ponizej pasa :C

sYnth|Bubu | 2004-01-27 20:41:53 +0100

quad jest niebieski !
tuku ! :>

EDIT : bopek ty masz wszystko mniejsze odemnie :>
oprocz wzrostu:P

Gravatar

wizard | 2004-01-27 23:46:53 +0100

ale wy chyab wiecie ze pierwsze 8 miejsce jest dla gp?
jeżeli ktoś bedzie za dobrze grał to ... porpostu nie bedzie grał dobrze :]

enjoy | 2004-01-27 23:59:08 +0100

jesli ktos bedzie za dobrze gral to sedzia znajdzie juz u niego na kompie ogc i dyskwalifikacja bedzie :o

enjoy | 2004-01-28 00:00:13 +0100

niebieski sie nie rymuje z maly wiec z tego wynika ze quad tak naprawde jest bialy! :O

sYnth|Bubu | 2004-01-28 01:12:14 +0100

quad bialy a twoj @#$% maly ?
:>

enjoy | 2004-01-28 08:31:49 +0100

tak myslalem ze ktos mnie podgladal przez okno w lazience!! :O, ale kups sobie okulary bo on jest taki:
8=========================O
a twoj pewnie taki:
:----.

enjoy | 2004-01-28 08:32:41 +0100

omg o czym ja w ogole tutaj rozmawiam :F

BobeK | 2004-01-28 10:03:15 +0100

O penisie Bubu. :D

sYnth|Bubu | 2004-01-28 11:28:34 +0100

Nie będę się wdawal w rozmowę o waszych zakompleksionych p.e.n.i.s.a.c.h. :P

shiv | 2004-01-28 12:55:43 +0100

alo alo qrde!! jakie 8 miejsc dla gp , VETO!!
no chyba ze dwa sie naleza komus z gdyni nie ? no:D

Gravatar

vult | 2004-01-28 14:04:10 +0100

maly - niebieskawy :d cos kiepski z ciebie poeta eNjoin

Gravatar

tox1c | 2004-01-28 16:58:55 +0100

Ostróda ma wstęp ?

DziadaS-2xreg | 2004-01-29 13:05:08 +0100

I dont know.!@!

... | 2004-01-29 18:30:32 +0100

heh szkoda ze mam tak daleko ... :

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63