ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Green Power Duel Cup 2004 - cd.

śro, 25 luty 2004 00:10:05 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

W nawiązaniu do newsa sajka sprzed niecałego miesiąca chciałem poinformować o nowych informacjach dotyczących Green Power Duel Cup 2004. Przypomnę po krótce, że rozgrywki przeznaczone będą wyłącznie dla graczy z Trójmiasta oraz okolic. Celem turnieju jest wyłonienie najlepszego duelowca w Trójmieście. Impreza ta pozyskała kolejnych sponsorów automatycznie stając się znacznie bardziej atrakcyjną - do rzeczy:
Do serwisu superkoszulki.pl - producenta koszulek okolicznościowych dołączyło aż trzech nowych sponsorów. Sklep internetowy abc|gamers, który oferuje przeróżne profesjonalne akcesoria dla graczy, sklep internetowy Military.pl, który ufundował cztery pistolety sprężynowe Air Soft Gun, oraz muzyczny sklep internetowy GMM charakteryzujący się niskimi cenami i szerokim asortymetem zasponsorował trzy pary słuchawek Sennheiser HD 202.
Tak więc obecna lista nagród przedstawia się w ten sposób:

I jeszcze na koniec takie małe info w ramach przypomnienia:

Wersja gry: Q3A v1.32, OSP v1.03
Platforma: vQ3 (OSP)
Data: 29.02.2004, godz 10:00
Tryb: Double Elimination 1v1
Wpisowe: 15zł (piętnaście złotych)
Mapy: pro-q3dm6, pro-q3t4, q3t2, ztn3t1, q3dm13(tmp)
Sprzęt: athl 2.0, 256ddr, ATi 9200, VL700 CTX 17", win xp pro
Miejsce: kafejka internetowa "JES", Gdańsk-Morena, ul.Marusarzówny 2/18

gl & hf :]]

sYnth|Bubu | 2004-02-25 00:33:54 +0100

Rękawica spoko
Ciekawe jak w takim czyms sie gra

god | 2004-02-25 01:21:20 +0100

To ja biore IceMat i bungee :D

furi | 2004-02-25 01:47:44 +0100

Wstep za okazaniem okraglego dowodu:P
(do kara)

Gravatar

tox1c | 2004-02-25 04:47:33 +0100

Moge wystapic w turnieju ?

tofu | 2004-02-25 07:02:19 +0100

tox a przegrasz ? ;-)

Logitechr4 | 2004-02-25 08:45:50 +0100

Nagrody sie zapowiadaja ciekawie jak i sam turniej ;)

g0ld | 2004-02-25 09:08:10 +0100

bogate nagrody =o

BobeK | 2004-02-25 09:31:25 +0100

A wszystko załatwił karamba, w którego zawsze wierzyliśmy.
:D

Gravatar

vult | 2004-02-25 11:10:17 +0100

a mozna wiedziec jaki to pistolecik sprezynowy? :P jak m16 to wyppas

slawek | 2004-02-25 11:33:14 +0100

się chłopaki spiasali...
powodzenia

150|l3wY | 2004-02-25 12:24:55 +0100

kurde jak przeczytałem kawiarenka JES to juz myślałem że to u mnie na dzielnicy w Gdyni ale sie myliłem :PP ale chyba sie zapisze :] warto spróbować :D

ren | 2004-02-25 12:56:55 +0100

z takimi nagrodami bendzie chyba świetna obsada CO?

fen1x. | 2004-02-25 13:00:31 +0100

no ja to wlasnie zre pelno lekow aby wyzdrowiec do niedzieli :D
kar jak tam nietrafie to ci jaja ze skory obedre wiec lepiej daj mi jakas sensowna mape :D

... | 2004-02-25 14:07:44 +0100

zajebiste nagrody no gratuluje chlopaki !
PS#1 : tesh jestem ciekawy jak sie gra na tej rekawicy ... chyba se ja zamowie ... ;q

shiv | 2004-02-25 14:43:45 +0100

lewy a skad jestes dokladnie?
bo u mnie tez na dzielnicy jest kawiarenka jes , na vitawce dokladnie ;o

Gravatar

wizard | 2004-02-25 15:35:46 +0100

i tak 50% z tego idzie jzu dla karamby ;]

150|l3wY | 2004-02-25 15:38:28 +0100

shivus tez jestem z Witomina :] ale w u nas w JES-ie nie ma Q3 :P tylko q2 rżną :] shivus a ile masz lat?

mayhem | 2004-02-25 15:54:18 +0100

3/4 nagrod przypadnie miejscu, ktore zajmie karamba - zgodnie z regulaminem

Gravatar

vult | 2004-02-25 16:34:44 +0100

shivus to dziadek :D

shiv | 2004-02-25 17:38:55 +0100

ahahaha fak ju gufniarzu:DDDD
lewy odezwij sie na gg 3335553

atOm_1 | 2004-02-25 18:22:35 +0100

NIop żeczywiście ładnie nagrody, tak patrząc na organizowane turnieje to nagrody są coraz bardziej atrakcyjniejsze i prawodłowo :)

Gravatar

tox1c | 2004-03-01 08:27:46 +0100

No i nie pojechalem...nawet to dobrze bo slyszalem ze Godlak mial problemy z wystopieniem bo byl z Ostrody :D ale jakos go tam dopuscili bo to przecierz no skill ;D wiec mnie napewno by cofneli do domq :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63