Grupy ECT
pon, 29 sierpień 2005 00:38:42 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

W imieniu organizatorów ligi Elite Community Tournament chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że właśnie przed chwilą na stronie ligowej pojawiła się lista grup rozlosowanych na bieżącą, szóstą już edycję turnieju. Pomimo obaw graczy związanych z nieznaczną zmianą sposobu losowania muszę stwierdzić, że grupy są dosyć wyrównane. Jedynie grupa "C" wygląda na nieco silniejszą, ale i tak przypuszczalnie już na początku fazy playoff wszystko się unormuje i poziom rozgrywek jak zwykle będzie bardzo wysoki. Co bardzo cieszy - pomimo niejasnej dotąd sytuacji kadrowej klan
the Shadows, zdecydował się bronić tytułu mistrzowskiego wywalczonego w piątej edycji ECT, a odebranego urinalowi po 2 sezonach jego niepodzielnego panowania.
Zapraszamy do rozgrywki i życzymy dobrej zabawy, oraz udanego widowiska !





h00lsfanat1c | 2005-08-29 00:52:55 +0200
QL grupe mamy ; )
#724911
Mav_8217 | 2005-08-29 01:04:39 +0200
Tia, ale z nami polegniecie :)))
#724913
p0nchek | 2005-08-29 02:53:15 +0200
zaczelo sie
#724914
d00mer | 2005-08-29 03:51:02 +0200
Show must go on!
@#$% znowu nie spie całą noc :D
#724915
avek | 2005-08-29 08:41:07 +0200
hmm mmmm ehh ...
#724916
pepz | 2005-08-29 09:51:41 +0200
gl ; o
#724917
Pawuj | 2005-08-29 10:13:38 +0200
jadymy :)
#724919
szłem | 2005-08-29 11:02:41 +0200
QL grupe mamy ;)
#724920
peh. | 2005-08-29 11:36:55 +0200
hm i niech tak bedzie ... wg mnie to 1 grupa : 666 ff dk tbo 2 grupa : t5 cd cb rg 3 grupa : synth uvm dinh uk no i 4 grupa : h [w] be .. ? .. no ale wszystko sie moze zdarzyc :D
#724921
Pawuj | 2005-08-29 12:06:04 +0200
peh w 4 grupie sa takie qłwy czeskie ktore zajma 2 miejsce zaraz po h’ :) reszta nie wiadomo do konca :D
#724922
gu4rd | 2005-08-29 12:40:44 +0200
pawuj ma racje SP i h00ls walka o 1/2 miejsce a o 3 bedzie walka do konca... :D
#724924
szłem | 2005-08-29 13:14:07 +0200
lol? przeciez my zajmiemy 2 miejsce
#724928
voodoo|norad | 2005-08-29 15:06:12 +0200
peh... a voodoo w 2 grupie ? :) wkońcu gramy baraże o 1 lige :P to jednak też sie liczymy ;}
#724936
ramm | 2005-08-29 17:52:19 +0200
gramy na polskich servach nie ?:D sie gra sie ma - co do niektoryxch teamow wogle wątpie by doszlo do konfrontacji z nimi - hi eXp :D
#724952
PeterSchiff | 2005-08-29 21:17:26 +0200
uuuu ciezko bedzie ;p musielibysmy zrobic niespodzianke z tbo zeby przejsc ;p
#724962
dz1k1 | 2005-09-01 09:28:07 +0200
jak bedziemy grac na polskich servach to te czechy beda mogli cmoknac mnie pod jajo :D
#725044
paker | 2005-09-02 19:26:09 +0200
No to be wychodzimy z 2-ego miejsca,jakby nie patrzec :]
#725137
Zaloguj się by dodać komentarz.