Grupy NC RA3 znane
czw, 16 październik 2003 21:11:51 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena
Znamy już naszch przeciwników w Pucharze Narodów. Dodatkowo okazało się, że mimo wcześniejszych zapowiedzi do eliminacji jednak nie dojdzie. Sprawcami zamieszania okazali się Norwedzy gdyż nie dopilnowali terminu zgłoszenia. Supervisorzy CB pozwolili dołączyć Skandynawom do pozostałych i wobec równej liczby reprezentacji wsyscy zagrają bezpośrednio w fazie grupowej. Kraje były dobierane pod względem wzajemnych pingów i tu mamy chyba troszkę szczęścia gdyż ostatecznie wylądowaliśmy w grupie A, teoretycznie minimalnie słabszej. Co prawda dostarczy to trochę więcej kłopotów w doborze serwerów ale bądźmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki za naszego kochanego monopolistę ;). Hmmm czegoś tu jeszcze w newsie brakuje... a oczywiście nie podałem z kim zagramy:
Grupa A
Grupa B
Austria
Dania
Hiszpania
Włochy
Finlandia
Holandia
Francja
Norwegia
Polska
Szwecja
Wielka Brytania
Niemcy
Podstawowa piątka zostanie wybrana spośród dziesięciu graczy, którzy znaleźli się w ekipie Team
Poland RA3. Myślę, że zadecyduje tutaj bezpośrednia forma przed samymi rozgrywkami. A oto i lista szczęśliwców:
- E51
Frag
GaFf
Hammer
Malaka
Maluszek
Nep
Qazz
St1rmal
Venom
w roli kapitana wystąpi, wyżej podpisany bajkopisarz Kwaśny Deshth.





bfr_aka_pablonzo | 2003-10-16 21:17:31 +0200
hf :)
#657293
h|neok | 2003-10-16 22:05:55 +0200
frag i gaff w jednym teamie ?? hmm..no nie wiem :D
#657313
Rozz | 2003-10-16 22:10:13 +0200
Zrobcie tam kurna kwasny rozpidziel ;-]
#657316
nep | 2003-10-16 22:12:43 +0200
hahe , chyba oni z nas zrobia :D
#657321
stirmal | 2003-10-16 22:25:07 +0200
Wazne, zeby fajnie sie gralo ;-)
#657326
ff7 | 2003-10-16 22:28:49 +0200
st1rmal w teampoland ra3 :> postaraj sie sztywniaq :PPPP
#657330
MateoMartinezz | 2003-10-17 09:10:11 +0200
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... chłopaki rozjedźcie ich!!! Fragu - nie szczędź raila :D
#657376
acidRA3in | 2003-10-17 10:07:02 +0200
zwłaszcza Finów i Angoli.... :>
#657384
UVM-Maluszek | 2003-10-17 10:31:14 +0200
AvE!
Uwazam ze czas zakończyć wszystkie waśnie i spory , bo cel jest szczytny. Wlejmy całej Europie, traktując ich bez litości. Podczas walki bądzmy ich cieniem i z naszą mocą zadajmy im starszne cierpienie. Skąd ja to znam?
#657387
MateoMartinezz | 2003-10-17 11:08:35 +0200
Jak to dobrze widzieć że Stara Rakietowa Gwardia zacieśnia szeregi aby dokopać Europie. Pomimo wielu obelg i oskarżeń rzucanych na naszym forum, w chwili gdy trzeba, Panowie potrafią się zjednoczyć i wystawić silną ekipę. Odłóżcie zatem swoje spory, wyjdźcie z założenia, że każdy jest równy (nawet Gaff :D - no offence Gaffq :D) i przygotujcie się do tego sezonu. Wierzę że macie szanse na wiele wygranych meczy, bowiem taktyczne zmysły Acida, Gaffa, Maluszka, Malaki, Venoma i Qazza, oraz niesamowity aim Fraga i reszty wywalczą nam wszystkim graczom z Polski powód do dumy.
Naprawdę aż się miło patrzy, szkoda że scena vq3 i promode nie jest tak jednolita i wyrozumiała.
Porozumienie ponad podziałami Panowie - wierzę w Was.
#657393
MateoMartinezz | 2003-10-17 11:08:36 +0200
nuked :D
#657394
nxs.mlk | 2003-10-17 11:09:48 +0200
damy rade :d
#657395
nxs.mlk | 2003-10-17 11:14:35 +0200
ha mateo tak jednolita bo tak nieliczna , wszyscy sie dobrze znaja , graja na jednym ;> serq hmm moze caly urok wlasnie w tym tkwi
#657397
MateoMartinezz | 2003-10-17 11:18:05 +0200
Fajnie macie Rakietowcy - ja jak się chcę dostać na serwer to muszę najpierw pół godziny odczekać na spect bo nikt nie chce dać unlocka, a po tym czekaniu to mi się w ogóle przestaje chcieć grać. Do tego dochodzi chamstwo, pingii i zima na alasce :D
#657398
nxs.mlk | 2003-10-17 11:20:22 +0200
z tym unlockiem to zwala faktycznie sam sie przez to zniechecilem do ospa :/ na ra masz 4 mapy (3-1v1 + 1-ca) do wyboru do koloru:)
#657399
nep | 2003-10-17 12:45:24 +0200
mateo ty tak tego fraga podiziwiasz:P on juz gorszy odemnie
#657410
MateoMartinezz | 2003-10-17 13:09:27 +0200
podoba mi sie jego styl gry, piekielnie skuteczny :D
Natomiast czy jesteś od niego lepszy czy gorszy? hmm... powiedzimy że dyskusję na ten temat zostawię na później - w chwili obecnej mogłaby na nowo rozkręcić się jakaś pusta i nic-nie-wnosząca rozmowa, która jednak mogłaby sie zmienić w jakiś powazny stres - jeżeli tego nie rozumiesz to daj znać, postaram się bardziej łopatologicznie wytłumaczyć
#657413
bryan | 2003-10-17 13:10:08 +0200
mnie ciekawi jak sie sprawdzi mieszanka Gaff + frag =)
#657415
MateoMartinezz | 2003-10-17 13:13:29 +0200
to połączenie w szczególności napawa mnie obawami, ale wierzę ze obydwaj panowie są na tyle dorośli że się dogadają - IMHO nie ma problemu nie-do-rozwiązania. U mnie w firmie powiada się że dla nas "niemożliwe" zajmuje tylko trochę więcej czasu :D
Obydwaj prezentują bardzo wysoki poziom i gdy się dogadają to będą stanowić bardzo, ale to bardzo poważne zagrożenie dla przeciwników
Do całego RA3TeamPoland - wyciągnijcie wnioski z waszych poprzednich meczy w Clanbase. Pamiętajcie o zgraniu - bo głównie tym rozwalili Was wtedy Niemcy.
#657417
MateoMartinezz | 2003-10-17 13:17:05 +0200
hehehehehhe Fragu - kampuj Quada :D
#657419
stirmal | 2003-10-17 14:08:43 +0200
Mateo, a co z BS-em? ;-)
#657430
nep | 2003-10-17 14:20:04 +0200
mateo jaki stres:D ta lamka moze to czytac i co zrobi ? usmiechnie sie bo ma mojego @#$% keya jebana pipa (do w3)
#657435
tiger | 2003-10-17 15:35:10 +0200
byle dalej ikm się tak powiodło ... do finału :)
#657445
Dawc1o | 2003-10-17 15:56:59 +0200
brakuje mi tylko Silenta do repki;)
#657451
MateoMartinezz | 2003-10-17 16:37:31 +0200
BS? Nie kumam - chcesz się podzielić uwagami na temat Britney Spears? sorry, ale nie trawie suki
Stres? hm... pewnie tak, bo darzę ludzi ze sceny RA3 szczerą sympatią, podobnie jak z CTF. Bo oni jakoś się starają, a standardowi TDMowcy regularnie w/o dają i taka z nimi gadka
#657462
keto | 2003-10-17 17:10:24 +0200
hehe to jest chyba team emerytów.....moga juz isc do domu
#657472
stirmal | 2003-10-17 17:39:12 +0200
Oj Mateo, Mateo, ja tez suki nie trawie :P A BS to battle suit, jest takie cos na dm14tmp :P
A Ty kento wez sie nie odzywaj, bo Ci 'emeryci' loja Ci pupeczke az milo.
#657481
nep | 2003-10-17 17:55:18 +0200
ja sie nigdy nie stresuje :D
#657483
vTm | 2003-10-17 19:13:29 +0200
gl chlopy niedlugo wracam do ra3:)
#657500
stirmal | 2003-10-17 19:49:02 +0200
Wracasz, wracasz i wrocic nie mozesz :P
#657512
frag | 2003-10-17 22:19:12 +0200
"hehe to jest chyba team emerytów.....moga juz isc do domu"
i recistow stary;> ale i tak damy rade!=]
#657541
zgr3dek | 2003-10-17 23:53:02 +0200
całkiem niezła ekipa mimo że starzy to jednak jeszcze jarzy i wiele można się od nich nauczyć oby im się powiodło skopcie im wszystkim tylki !!!
do piatki nep'a chłopak jest b.dobry!!!
#657559
nep | 2003-10-18 01:40:38 +0200
odemnie to mozna sie nauczyc tylko wzucac innym:P
#657568
h|g0ral | 2003-10-18 12:15:33 +0200
gl hf chłopaki sorx ale lol ?? to sa najlepsi gracze w polsce ??
#657581
nep | 2003-10-18 13:29:11 +0200
przykro by ci to mowic ale polowa z tych to takiego akira z 666 leje na ra3 wienc chyba jakis poziom maja ci ludzie , mario tez od fraga dostal (frag byl wtedy zjarany:D) wienc ?
#657588
esi | 2003-10-18 15:26:30 +0200
g0ral: niestety tak:/
moze dlatego ze polska scena ra3 wciaga nowych graczy jak kapiele sloneczne na Antarktydzie, moze dlatego ze ra3 jest zbyt skomplikowane i powoduje szybkie przegrzanie mozgu (czytaj: lobotomie);
bo najlepsi gracze q3 to glownie najlepsi z osp (1v1/tdm) lub ci ktorzy od tego zaczynali a w skladzie reprezentacji ra3 z tdm/1v1 znam tylko st1rmala (war) (i siebie;>) (maw) wiec jest jak jest....;
na ra3 ze znanych graczy osp widzialem chyba tylko hucia i sacreta...szkoda ze wiekszosc zostaje przy swoim-powinno sie grac wszystko ( ja w pewnym momencie bylem swoistym multi-playerem-mialem klany rtcw,q3ca,q3tdm,q3ctf,q3ra3,q3ut2 ;DDD);
co do fraga to byl rzeczywiscie wyjatkowy gracz ra3 zwlaszcza 1v1 (nie wiem jak teraz bo ma bana od dawna), pozazdroszcze mu dystansu do gry, zimnej krwi oraz tego ze nie jest (chyba:)uzalezniony od q3 ;
a na koniec maly optymistyczny akcent:
jesli reprezentacje innych krajow sa w polowie tak zgrane jak ich najlepsze klany to mozemy zmienic nazwe repry na 4fun_ra3pl ;
GL ra3 pl ! :)
#657596
baxowy | 2003-10-18 15:55:02 +0200
elo esi ;)
#657597
StaryOrgowicz_14 | 2003-10-18 17:08:12 +0200
Moze cos napisze na temat tego newsa i waszych komentarzy.
#657604
nep | 2003-10-18 20:44:36 +0200
gaff 1 gracza pro mamy w polsce w cpma :D matroxa tzn byl nim a czy jest dalej to nie wiem:D
#657633
zgr3dek | 2003-10-19 23:14:41 +0200
dzieki gaFf za powitanie mam nadzieję że niedługo wam dorównam i uda mi się wam skopać tyłki !!!
ale jeszcze muszę się wiele od was nauczyć;
pozdrawiam klany UVM, MB, M2
#657781
Zaloguj się by dodać komentarz.