ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Grupy NC RA3 znane

czw, 16 październik 2003 21:11:51 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena

Znamy już naszch przeciwników w Pucharze Narodów. Dodatkowo okazało się, że mimo wcześniejszych zapowiedzi do eliminacji jednak nie dojdzie. Sprawcami zamieszania okazali się Norwedzy gdyż nie dopilnowali terminu zgłoszenia. Supervisorzy CB pozwolili dołączyć Skandynawom do pozostałych i wobec równej liczby reprezentacji wsyscy zagrają bezpośrednio w fazie grupowej. Kraje były dobierane pod względem wzajemnych pingów i tu mamy chyba troszkę szczęścia gdyż ostatecznie wylądowaliśmy w grupie A, teoretycznie minimalnie słabszej. Co prawda dostarczy to trochę więcej kłopotów w doborze serwerów ale bądźmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki za naszego kochanego monopolistę ;). Hmmm czegoś tu jeszcze w newsie brakuje... a oczywiście nie podałem z kim zagramy:

Grupa A

Grupa B
Austria

Dania
Hiszpania

Włochy
Finlandia

Holandia
Francja

Norwegia
Polska

Szwecja
Wielka Brytania

Niemcy

Podstawowa piątka zostanie wybrana spośród dziesięciu graczy, którzy znaleźli się w ekipie Team Poland RA3. Myślę, że zadecyduje tutaj bezpośrednia forma przed samymi rozgrywkami. A oto i lista szczęśliwców:

  • E51
  • Frag

  • GaFf

  • Hammer

  • Malaka

  • Maluszek

  • Nep

  • Qazz

  • St1rmal

  • Venom

w roli kapitana wystąpi, wyżej podpisany bajkopisarz Kwaśny Deshth.

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-16 21:17:31 +0200

hf :)

h|neok | 2003-10-16 22:05:55 +0200

frag i gaff w jednym teamie ?? hmm..no nie wiem :D

Rozz | 2003-10-16 22:10:13 +0200

Zrobcie tam kurna kwasny rozpidziel ;-]

Gravatar

nep | 2003-10-16 22:12:43 +0200

hahe , chyba oni z nas zrobia :D

stirmal | 2003-10-16 22:25:07 +0200

Wazne, zeby fajnie sie gralo ;-)

ff7 | 2003-10-16 22:28:49 +0200

st1rmal w teampoland ra3 :> postaraj sie sztywniaq :PPPP

MateoMartinezz | 2003-10-17 09:10:11 +0200

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... chłopaki rozjedźcie ich!!! Fragu - nie szczędź raila :D

acidRA3in | 2003-10-17 10:07:02 +0200

zwłaszcza Finów i Angoli.... :>

UVM-Maluszek | 2003-10-17 10:31:14 +0200

AvE!
Uwazam ze czas zakończyć wszystkie waśnie i spory , bo cel jest szczytny. Wlejmy całej Europie, traktując ich bez litości. Podczas walki bądzmy ich cieniem i z naszą mocą zadajmy im starszne cierpienie. Skąd ja to znam?

MateoMartinezz | 2003-10-17 11:08:35 +0200

Jak to dobrze widzieć że Stara Rakietowa Gwardia zacieśnia szeregi aby dokopać Europie. Pomimo wielu obelg i oskarżeń rzucanych na naszym forum, w chwili gdy trzeba, Panowie potrafią się zjednoczyć i wystawić silną ekipę. Odłóżcie zatem swoje spory, wyjdźcie z założenia, że każdy jest równy (nawet Gaff :D - no offence Gaffq :D) i przygotujcie się do tego sezonu. Wierzę że macie szanse na wiele wygranych meczy, bowiem taktyczne zmysły Acida, Gaffa, Maluszka, Malaki, Venoma i Qazza, oraz niesamowity aim Fraga i reszty wywalczą nam wszystkim graczom z Polski powód do dumy.

Naprawdę aż się miło patrzy, szkoda że scena vq3 i promode nie jest tak jednolita i wyrozumiała.

Porozumienie ponad podziałami Panowie - wierzę w Was.

MateoMartinezz | 2003-10-17 11:08:36 +0200

nuked :D

nxs.mlk | 2003-10-17 11:09:48 +0200

damy rade :d

nxs.mlk | 2003-10-17 11:14:35 +0200

ha mateo tak jednolita bo tak nieliczna , wszyscy sie dobrze znaja , graja na jednym ;> serq hmm moze caly urok wlasnie w tym tkwi

MateoMartinezz | 2003-10-17 11:18:05 +0200

Fajnie macie Rakietowcy - ja jak się chcę dostać na serwer to muszę najpierw pół godziny odczekać na spect bo nikt nie chce dać unlocka, a po tym czekaniu to mi się w ogóle przestaje chcieć grać. Do tego dochodzi chamstwo, pingii i zima na alasce :D

nxs.mlk | 2003-10-17 11:20:22 +0200

z tym unlockiem to zwala faktycznie sam sie przez to zniechecilem do ospa :/ na ra masz 4 mapy (3-1v1 + 1-ca) do wyboru do koloru:)

Gravatar

nep | 2003-10-17 12:45:24 +0200

mateo ty tak tego fraga podiziwiasz:P on juz gorszy odemnie

MateoMartinezz | 2003-10-17 13:09:27 +0200

podoba mi sie jego styl gry, piekielnie skuteczny :D
Natomiast czy jesteś od niego lepszy czy gorszy? hmm... powiedzimy że dyskusję na ten temat zostawię na później - w chwili obecnej mogłaby na nowo rozkręcić się jakaś pusta i nic-nie-wnosząca rozmowa, która jednak mogłaby sie zmienić w jakiś powazny stres - jeżeli tego nie rozumiesz to daj znać, postaram się bardziej łopatologicznie wytłumaczyć

bryan | 2003-10-17 13:10:08 +0200

mnie ciekawi jak sie sprawdzi mieszanka Gaff + frag =)

MateoMartinezz | 2003-10-17 13:13:29 +0200

to połączenie w szczególności napawa mnie obawami, ale wierzę ze obydwaj panowie są na tyle dorośli że się dogadają - IMHO nie ma problemu nie-do-rozwiązania. U mnie w firmie powiada się że dla nas "niemożliwe" zajmuje tylko trochę więcej czasu :D

Obydwaj prezentują bardzo wysoki poziom i gdy się dogadają to będą stanowić bardzo, ale to bardzo poważne zagrożenie dla przeciwników

Do całego RA3TeamPoland - wyciągnijcie wnioski z waszych poprzednich meczy w Clanbase. Pamiętajcie o zgraniu - bo głównie tym rozwalili Was wtedy Niemcy.

MateoMartinezz | 2003-10-17 13:17:05 +0200

hehehehehhe Fragu - kampuj Quada :D

stirmal | 2003-10-17 14:08:43 +0200

Mateo, a co z BS-em? ;-)

Gravatar

nep | 2003-10-17 14:20:04 +0200

mateo jaki stres:D ta lamka moze to czytac i co zrobi ? usmiechnie sie bo ma mojego @#$% keya jebana pipa (do w3)

Gravatar

tiger | 2003-10-17 15:35:10 +0200

byle dalej ikm się tak powiodło ... do finału :)

Gravatar

Dawc1o | 2003-10-17 15:56:59 +0200

brakuje mi tylko Silenta do repki;)

MateoMartinezz | 2003-10-17 16:37:31 +0200

BS? Nie kumam - chcesz się podzielić uwagami na temat Britney Spears? sorry, ale nie trawie suki

Stres? hm... pewnie tak, bo darzę ludzi ze sceny RA3 szczerą sympatią, podobnie jak z CTF. Bo oni jakoś się starają, a standardowi TDMowcy regularnie w/o dają i taka z nimi gadka

keto | 2003-10-17 17:10:24 +0200

hehe to jest chyba team emerytów.....moga juz isc do domu

stirmal | 2003-10-17 17:39:12 +0200

Oj Mateo, Mateo, ja tez suki nie trawie :P A BS to battle suit, jest takie cos na dm14tmp :P

A Ty kento wez sie nie odzywaj, bo Ci 'emeryci' loja Ci pupeczke az milo.

Gravatar

nep | 2003-10-17 17:55:18 +0200

ja sie nigdy nie stresuje :D

Gravatar

vTm | 2003-10-17 19:13:29 +0200

gl chlopy niedlugo wracam do ra3:)

stirmal | 2003-10-17 19:49:02 +0200

Wracasz, wracasz i wrocic nie mozesz :P

frag | 2003-10-17 22:19:12 +0200

"hehe to jest chyba team emerytów.....moga juz isc do domu"

i recistow stary;> ale i tak damy rade!=]

zgr3dek | 2003-10-17 23:53:02 +0200

całkiem niezła ekipa mimo że starzy to jednak jeszcze jarzy i wiele można się od nich nauczyć oby im się powiodło skopcie im wszystkim tylki !!!
do piatki nep'a chłopak jest b.dobry!!!

Gravatar

nep | 2003-10-18 01:40:38 +0200

odemnie to mozna sie nauczyc tylko wzucac innym:P

Gravatar

h|g0ral | 2003-10-18 12:15:33 +0200

gl hf chłopaki sorx ale lol ?? to sa najlepsi gracze w polsce ??

Gravatar

nep | 2003-10-18 13:29:11 +0200

przykro by ci to mowic ale polowa z tych to takiego akira z 666 leje na ra3 wienc chyba jakis poziom maja ci ludzie , mario tez od fraga dostal (frag byl wtedy zjarany:D) wienc ?

Gravatar

esi | 2003-10-18 15:26:30 +0200

g0ral: niestety tak:/
moze dlatego ze polska scena ra3 wciaga nowych graczy jak kapiele sloneczne na Antarktydzie, moze dlatego ze ra3 jest zbyt skomplikowane i powoduje szybkie przegrzanie mozgu (czytaj: lobotomie);
bo najlepsi gracze q3 to glownie najlepsi z osp (1v1/tdm) lub ci ktorzy od tego zaczynali a w skladzie reprezentacji ra3 z tdm/1v1 znam tylko st1rmala (war) (i siebie;>) (maw) wiec jest jak jest....;
na ra3 ze znanych graczy osp widzialem chyba tylko hucia i sacreta...szkoda ze wiekszosc zostaje przy swoim-powinno sie grac wszystko ( ja w pewnym momencie bylem swoistym multi-playerem-mialem klany rtcw,q3ca,q3tdm,q3ctf,q3ra3,q3ut2 ;DDD);
co do fraga to byl rzeczywiscie wyjatkowy gracz ra3 zwlaszcza 1v1 (nie wiem jak teraz bo ma bana od dawna), pozazdroszcze mu dystansu do gry, zimnej krwi oraz tego ze nie jest (chyba:)uzalezniony od q3 ;
a na koniec maly optymistyczny akcent:
jesli reprezentacje innych krajow sa w polowie tak zgrane jak ich najlepsze klany to mozemy zmienic nazwe repry na 4fun_ra3pl ;
GL ra3 pl ! :)

baxowy | 2003-10-18 15:55:02 +0200

elo esi ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-10-18 17:08:12 +0200

Moze cos napisze na temat tego newsa i waszych komentarzy.

  1. mieszanka gaff + frag juz ostygla i klaruje sie ladnie, ale zobaczymy co dalej. Napewno dam mu mozliwosc gry i treningu z nami 2.Goral ty wiesz wogole co to jest RA3? Bo chyba nie masz pojecia o tym. Co tych znanych ludzi to Q3 nie jest tylka ra OSP 1v1 czy tdm. Q3 ma wiele roznych modow i nie slyszalem zeby jacys znani gracze reprezentowali polske w RA3 czy CTF z osp 1v1 czy tdm. Sa to najlepsi gracze sceny ROCKET ARENY, a nie sceny OSP 1v1 czy tdm chyba to rozumiesz. ps wejdz czasem na serwisy poswiecone ra3 oraz zobacz jak wyglonda scena RA3 na zachodzie.
  2. Witaj zgredek na scenie q3
  3. Coz esi wszystko co w polsce sie dzieje jest 4 fun, nie mozna tego traktowac inaczej, nie ma czegos takiego jak PRO GRACZE itd. Bedzie fajna gra i zabawa ale chyba razem musimy ustalic jak chcemy grac

Gravatar

nep | 2003-10-18 20:44:36 +0200

gaff 1 gracza pro mamy w polsce w cpma :D matroxa tzn byl nim a czy jest dalej to nie wiem:D

zgr3dek | 2003-10-19 23:14:41 +0200

dzieki gaFf za powitanie mam nadzieję że niedługo wam dorównam i uda mi się wam skopać tyłki !!!
ale jeszcze muszę się wiele od was nauczyć;
pozdrawiam klany UVM, MB, M2

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63