ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gtk Radiant 1.3.12

pon, 13 październik 2003 19:08:20 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Kolejna wersja najlepszego programu do robienia map oznaczona numerkiem 1.3.12, właśnie pojawiła się na qeradiant.com.

Główne zmiany to dodanie supportu do Jedi Knight: Jedi Academy, oraz Quake II.

Są dwie edycje porgramu. Jedna do gier Raven Software(EF, JKII, SoF2 and Jedi Academy), druga natomiast do gier ID(Quake II, Quake III Arena, Return to Castle Wolfenstein, Enemy Territory). Was oczywiście najbardziej powinno zainteresować to drugie. ;)

Dodano także nowy kompilator Ydnara q3map2 w wersji 2.5.9

Aktualnie dostępna jest tylko wersja pod Windows.
.:[ Download - lista mirrorów (wersja ID) [33 MB]:**
:: Id software
:: BluesNews
:: 3D Gamers
:: 3D Gamers 2
:: PlanetMirror
:: 3D Downloads**

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie programu qeradiant.com.

Wszelkie znalezione błędy możecie zgłaszać na forum map-center.com.

pat | 2003-10-13 19:23:44 +0200

I znowu jestem pierwszy =], a tak pozatym to juz ssam i zaraz bede cos produkowal :P

MsT | 2003-10-13 19:29:47 +0200

niedowiary :d

Tek | 2003-10-13 19:35:42 +0200

y0 to ssij ;), fajnie ze jest nowy program, zaraz zainstaluje.

pepz | 2003-10-13 19:44:34 +0200

ja tylko jedna drobna uwaga, albo sie neiznam, albo w temacie powinno byc zamiast Radinat: Radiant

pat | 2003-10-13 19:49:16 +0200

ojj tam przejmuszesz sie zbednymi szczegulami :P

dAde | 2003-10-13 20:05:59 +0200

Z jakiej wersji q3map2 korzysta nowy gtkRadiant?

szaky | 2003-10-13 20:10:13 +0200

na qer nie bylo napisane, a u mnie prog sie ssa dopiero ;p
a literowke zaraz poprawie... wiem ze zle, ale kazdemu sie chyba zdaza jakis blad zrobic... =/

Tek | 2003-10-13 20:11:04 +0200

ssie powiadasz ?? :D szkoda ze u mnie sie nie ssie :D
EDIT: Jak dla mnie nie ma znaczenia taka literowka :/, ale widze, ze mamy tu paru prof. Miodkow :)

szaky | 2003-10-13 20:24:41 +0200

a ja nawet glupiego newsa nie umiem poprawnie napisac, ble

Tek | 2003-10-13 20:27:05 +0200

no offence ale gupoty gadasz :/, news byl wporzadku napisany a inni niech sie nie czepiaja nedzynch literowek :/

pat | 2003-10-13 20:50:40 +0200

Niesluchaj ich, newsa napisalas spoko jak zawsze zreszta ;), a tacy kolesie maja juz taka natura i chiba ida w slady wymienionego juz profesora Miodka :Pz tego co widac :P

pepz | 2003-10-13 20:59:21 +0200

bosh, czy w tym kraju nie mozna kogos poprawic? Odrazu jakies waty? Chcialem tylko, zeby bylo ladniej i dokladniej. Napisalem to w jakis zlosliwy sposob? Raczej nie, to dlaczego jakies chamskie porownywania do prof. Miodka? Kultura?

^M^ | 2003-10-13 21:20:29 +0200

Spokojnie! To tylko standardowa lotanka! Nie ma powodow do niepokoju :D.

pat | 2003-10-13 21:45:38 +0200

Trza jakos lagodniej, bo dziewczyna sie przejela :P chociaz niewiem czemu, umnie naprzyklad robienie bledow jest na pozadku dziennym :P

dAde | 2003-10-13 21:56:35 +0200

Co z tym q3map`em2?!

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-13 22:20:19 +0200

szakal, jakie Ty zawsze dajesz piekne linki do downloadu :d

szaky | 2003-10-13 22:33:58 +0200

eMek ma racje... taka lotanika to u mnie na porzadku dziennym...
bfr0n3... jak linki ladne? link jak link... zwykle a href i tyle

damndog | 2003-10-13 23:19:23 +0200

o te kropecki chodzi :D a ja tam nie ufam tym 1.3.x.x! 1.2 dziala. ta wersje scagne zeby zobaczyc jak dziala q2 :-)
w linku 3d downloads jest url do gifa zamiast pliku :)

szaky | 2003-10-13 23:24:57 +0200

aa.. to ;)
state to juz, a ladniej wyglada. stary styl.. tak juz pisze i tyle.
a q3map2... juz sie zessalo to.. wlasnie lookam
... 2.5.9?????? lol

edit... ehh... nawet przyciski w netscapie mi sie myla... zrobie dit i napisze o kompilatorze w tym.

a z wersji tez teraz z 1.2.11 korzystam... oczywiscie z najnowszymi kompilatorami, ale sam radiant stary.

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-14 00:17:08 +0200

ale jakby nie bylo to nie zwyczajny href, tylko zawsze jakis dodatek :p

damndog | 2003-10-14 00:38:46 +0200

eno eno, nawet fajny ten nowy :) surface inspector inny jakis :D wogole wsio jakies inne...

dAde | 2003-10-14 11:14:45 +0200

Jejku, przesiadłem się na gtk, zobaczymy co z tego wyjdzie :P.
Już widzę, że trzeba się douczyć i to w międzyczasie robienia mapki.

Gravatar

toma_1 | 2003-10-14 17:12:48 +0200

spox :D.....Bede ten film sciagal 1h 20 min z moim kochanym laczem :D
Jak ja lubioe miec 999 pingu :D

mandragora | 2003-10-16 10:00:52 +0200

wydaje mi się albo komputer mi przyspieszył
- dlaczego mych mi wariuje a tego nie było w starym gtk

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63