ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



GTV na dzisiaj ..

sob, 01 marzec 2003 14:33:23 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Skrypt "upcomming matches" ma jeszcze kilka wad , więc dzisiejszy program GTV podam (mam nadzieję , że po raz ostatni) w newsie. Jak wcześniej obiecałem można będzie podziwiać rownież walki z ligi ECT 1v1. Oto pozycje na dzisiejszy wieczór:

Mecze 1v1

  • 20:00 zik vs kaamos
  • (pokoj ECT DUEL GAMES #1)

  • 21:00 ak1r vs matr0x

  • (pokoj ECT DUEL GAMES #2)

  • 22:00 v3ndor vs ??

  • (pokoj ECT DUEL GAMES #1)

  • 23:00 ?? vs ??

  • (pokoj ECT DUEL GAMES #2)

W miedzyczasie na nie wypisanych pokojach beda rozgrywane inne mecze wg. terminarza ligi.

Mecze TDM

  • 18:00 by vs C4
  • (pokoj ECT TDM GAME)

  • 20:00 tec vs Msh

  • (pokoj ECT TDM GAME)

abs | 2003-03-01 14:46:54 +0100

pierwsza porazka matr0xa sie szykuje:))))
jak ak1r torche dziwny jets osatnio tak forme
ma zajebista po prostu:))

Gravatar

kino | 2003-03-01 15:02:33 +0100

jeszzce mm-u o 20.30

bryan | 2003-03-01 15:10:45 +0100

nie wiem czy bedzie GTV (due server) , ale jak sie dogada z adminem to bycmoze tez bedzie ;]

bryan | 2003-03-01 15:19:28 +0100

checked: na mibie graja wiec gtv bedzie :)

eng | 2003-03-01 15:21:33 +0100

ladnie ladnie naprawde :)

acci | 2003-03-01 15:23:52 +0100

heee spotkanie 2 lamokow najwiekszych ;P (hi akir i mat ;)) zapowiada sie najs gejm :P

davep | 2003-03-01 15:35:38 +0100

ja natomiast chcialem stwierdzic inny fakt - jestem mile zaskoczony calym GTV info :-)
Bardzo fajna rzecz i napewno nie powstalo samo na naszej scenie wiec chwala tym ktorzy sie tym zajeli i wielkie dzieki :)

Gravatar

pol4k | 2003-03-01 17:24:52 +0100

yea. bedziemy w TV :D, bedzie mozna kogos pozdrowic :D ?

RZELKY | 2003-03-01 17:46:05 +0100

fuckin' GJ !

mess | 2003-03-01 18:43:56 +0100

nie ma juz tec, jest arcy

obni | 2003-03-01 19:06:42 +0100

no to już powoli zaczynać sie rozkrecać :P

Razor18 | 2003-03-01 20:08:36 +0100

no wszystko fajnie tylko gdzie te adres GTV ? mial byc w newsie po raz ostatnoi i jakos nie widac :))

Gravatar

Vieczy | 2003-03-01 20:18:36 +0100

Wezcie sie lepiej zastanowcie nad tym czy dalej puszczac GTV,bo ludzie wchodza a tu lipa.Tylko @#$% leca na maksa bo pov lata jak pojebany. Jak sie za cos zabierac to juz pozadnie.

eXe|faykee | 2003-03-01 20:24:48 +0100

Eh... dostalem bana na GTV. A za co ? Za to , ze Ogi pusil na maina haslo do kamery (nie wiem po co) , ktore wykorzystalem do zatrzymania zmieniajacego sie co sekunde pova. Wiec nie wiem dlaczego za bardzo. Po pierwsze: kazdy to haslo widzial i jezeli niechcacy to zrobil to trza bylo pisac... , po drugie: od razu bana ??? nic nie popsulem, raczej dobrze zrobilem. No ale jak tak sie sprawy maja i tak postanowil to looz, nie wtracam sie... A jezeli jest za co przepraszac a o tym nie wiem to przepraszam. To by bylo na tyle

BobeK | 2003-03-01 21:03:47 +0100

Rozwiazanie: sciagnac dema.
:)

bryan | 2003-03-01 23:01:19 +0100

bana zdjalem.
na chwile znikne i juz sie burdel robi :(

eXe|faykee | 2003-03-02 12:54:40 +0100

Thx Bryan... pozdrawiam i dzieki jeszcze raz :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63