ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Hamburgery też grają CPMA.vq3!

nie, 06 styczeń 2008 02:38:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Chwilę po północy pojawiło się ciekawe info na ESR nt. nowego turnieju "New Year's Quake3 Throwback Tournament". Jest on na swój sposób dosyć ciekawy i nowatorski ze względu na to, że mimo niezbyt wysokiej puli nagród jak na dzisiejsze czasy, udało się go dość mocno obsadzić. Udział w evencie potwierdziło jak do tej pory 16 graczy (wszyscy z Ameryki Północnej).
Dlaczego turniej jest niestandardowy?
Jest kilka powodów. Przede wszystkim będzie to prawdziwy maraton dla uczestników, ponieważ pojedynki eliminacyjne wyłonią zwycięzców po minimum trzech mapach (BO5), a finał aż po czterech (BO7)! Po drugie, mamy tutaj przykład ciekawego wynagradzania za zwycięstwo: Główna wygrana może wynieść najwięcej $300. Może, ale nie musi! Zwycięzca turnieju otrzymuje zaledwie $200, ale czeka go jeszcze jeden finał... z organizatorem turnieju Shane'm "rapha" Hendrixon'em. Jeśli wyjdzie z niego zwycięsko, dostaje bonusowe $100. Oprócz tego zaskakuje pozytywnie dobór map - po raz pierwszy od dłuższego czasu widzimy ciekawie skonstruowany maplist. Są podstawy jak na dzisiejsze czasy, czyli: aero, ztn, nodm9 (konwersja dm13), ale również widzimy nawiązanie do starszych, zapomnianych duelowych map, na których swego czasu tworzyła się historia: hub3tourney1 i pro-q3tourney4. odkurzono nawet jeszcze jeden tytuł: ospdm8, w której lubował się m.in. fatal1ty... Oczywiście nie mogłoby zabraknąć ponadczasowej "pro-szóstki".
Podsumowując podaję najważniejsze informacje:
New Year's Quake 3 Throwback Tournament
Termin: Dziś, godzina 5:00 rano naszego czasu
MOD: CPMA 1.44 z fizyką VQ3
Zasady rozgrywki: Single Elimination - best of 5, finał - best of 7 (praktycznie zostaną rozegrane wszystkie mapy)
Maplista: pro-q3dm6, ztn3tourney1, pro-q3tourney4, pro-nodm9, hub3aeroq3, ospdm8
Gracze: EG|chance, fake_id, x3o|icel0re, walter, mongo, griffin, karabas, viju, kiki, kgb, whaz, pr3, pyro, khalil, pey, wireman
Nagrody:
* $200 za miejsce pierwsze (+ dodatkowy bonus $100 w przypadku pokonania organizatora "raphy")
* $100 za drugie miejsce

IRC: #Throwback #duel @EnterTheGame
Niestety nie ma żadnych informacji o GTV, a szkoda - przydałoby się. Natomiast z pewnością będą dostępne demka ze wszystkich gier, ponieważ jest to element regulaminu: Każdy gracz ma obowiązek nagrać i uploadować demko do organizacji.
UPDATE: GTV - 64.69.77.149:27970
UPDATE 2: Najwidoczniej zmieniły się zasady, bo jak widać z drabinki, system rozgrywek to jednak DE, a nie SE: [click]

Gravatar

ProX | 2008-01-06 09:51:08 +0100

gogog viju :D karabas spoko gosc pol rusek pol amerykanin gralem z nim troche ostatnio :) uu nic nie leci aktualnie :(

move | 2008-01-06 11:05:42 +0100

Zaczęli o 5 rano, więc może już poszli spać ;)
Jutro ma być dalsza część, zapewne też w porannych porach.

Gravatar

ProX | 2008-01-07 09:40:13 +0100

KGB jest swietny, wlasnie ogladalem jego mecz chancem, nie dal mu najmniejszych szans :D. Ludzie na GTV wyzywaja go od cziterow a koles robi lg 38 ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63