ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



hardware for gamers

nie, 21 marzec 2004 16:42:41 | Autor: v0ok | Quake 3 Arena

Nowość firmy Logitech mx510 uważana za rewelacje dostepna jest juz na polskim rynku cena jej jest porównywalna do 500 i wynosi 219pln, podobnie jak najnowszy RAZER Viper który wacha sie w cenie 185pln. Chcialbym tu polecic stronkę www.h4g.pl Na stronie można przeczytać o nowościach i zapoznac sie z opiniami użytkowników jak również je zakupić. Cene naprawde są jak na polske niskie. Strona pośiecona jest w calości sprzętowi do gry. Recenzje sa dosyć treściwe a sprzet niczego sobie. Na hardware for gamers można zakupic tak trudno dostepnego i poszukiwanego allsopa. Wiekszość graczy ma problem z wybraniem sobie odpowiedniego sprzetu a opisy ich po angielsku nie zbyt ich satysfakcionuja. Dlatego wszystkich którzy zamierzaja sobie kupic sprzet do gry a nie wiedza co wybrać zapraszam na strone.

btw. to nie jest reklama || news w 100% jest po to by pomóc w wyborze sprzetu do gry.

hanti | 2004-03-21 16:52:48 +0100

no nie wiem jak zobaczylem slizgacze do myszek za 25 zl a na allegro identyczne sa po 6 zl :/

LaMp | 2004-03-21 16:52:56 +0100

Nareszcie ! jush kulam kase na viperka :- U

Gravatar

v0ok | 2004-03-21 16:54:53 +0100

no akurat moze wiecej stac ale ogolnie strona jest tania

Gravatar

Quake]|[Arena | 2004-03-21 17:03:06 +0100

Polecam stronke

www.gamers.istore.pl/

lidek | 2004-03-21 18:03:52 +0100

viper yeah :P

SAI4H | 2004-03-21 18:13:34 +0100

Spoko, ale newsy pisz porzadnie (polskie znaki i bledy - wypadaloby poprawic).

amir | 2004-03-21 18:43:30 +0100

wlasnie, mialem napisac to samo co sajah ;)

Logitech|kar | 2004-03-21 18:44:54 +0100

gamers.istore.pl/sklep,507,3744830,83446284903131,03,,pl,91250,0.html
tu maja taniej mx510 i wogole wszystko taniej, niepolecam nikomu tzw CS sklepu - h4g : D : D : D : D
aha no i tak jak ktos juz pisal na h4g nima allsopa gamers.istore.pl/sklep,507,3747437,18381018198944,03,,pl,67682,0.html

wuder | 2004-03-21 19:21:14 +0100

kurde ale wszyscy sie przypalają na tego mx510,coś w tym musi być :P

Lcl | 2004-03-21 19:23:14 +0100

a alsopa tam itak niema :PPP

viNz | 2004-03-21 19:25:43 +0100

Kurde kiedy wreszcie bedzie dostepny download!! od kilku dni nie mozna nic sciagac:(:(

Gravatar

v0ok | 2004-03-21 19:26:47 +0100

jest sam kupilem ::P:P:P:P

WESTLER | 2004-03-21 19:48:01 +0100

krótko i na temat: po prostu kul:))))

Ruzam9k | 2004-03-21 20:09:30 +0100

Co Vook dostales MX za reklame :P:P :D

furi | 2004-03-21 20:47:38 +0100

Cos malo za tego vipera moze to jest radziecki wajper o.O

Gravatar

v0ok | 2004-03-21 21:01:59 +0100

zeby dali mx za reklame to bym tu poemat pierdolnal =]

Nikon | 2004-03-21 21:03:31 +0100

czemu ja ciagle widze newsy na esp i orgu traktujace o tym samym czy to sie kiedys skonczy

Lcl | 2004-03-21 21:12:24 +0100

a alsopa serio niema :/

Gravatar

one | 2004-03-21 21:12:57 +0100

kulkowe rulez :DD

Gravatar

skaven | 2004-03-21 21:31:35 +0100

ja kupilem allsopa na h4g

Gravatar

v0ok | 2004-03-21 22:47:07 +0100

Nikon co masz na mysli ??|| allsopa moze nie maja na stanie ale jest i napewno dostarcza

RauL | 2004-03-22 01:12:07 +0100

eee, mirc razem z winda ssie, epic+lice+radded@linux rox :D bo pro :)

RauL | 2004-03-22 01:13:47 +0100

cholera pomylily mi sie komentarze z nn scriptem i mx510, a w doopie :PPP

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-22 11:01:27 +0100

zapoznac sie z opinjami użytkowników ...
pJękny polski.

Gravatar

v0ok | 2004-03-22 13:04:27 +0100

oj tam pisalem w pospiechu. Wazna jest tresc a nie ortografia

sxl. | 2004-03-27 13:37:05 +0100

cena waCHa się :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63