Heyah Logitech Cup już jutro

Już jutro czeka nas wspaniała całodniowa impreza Heyah Logitech Cybersport z udziałem naszego ukochanego Quake'a 3. W zależności ilu graczy się zapisze tak długo potrwa cały turniej. Gramy w systemie bo3, drabinka Single Elimination, aż do wyłonienia zwycięzcy. Zapowiada się naprawdę ciężki maraton dla zawodników oraz widzów.
Finaliści zostaną obdarowani naprawdę ciekawymi nagrodami. Dla zwycięzcy przewidziana jest myszka Logitech G5 oraz doładowanie 50-cio złotowe w sieci Heyah. Za drugie oraz trzecie miejsce na podium gracze dostaną gadżety oraz doładowanie w kwocie stu złotych. Jest o co walczyć, zwłaszcza jeśli macie komórkę, w tej sieci.
Lista osób zapisanych będzie znana jutro o godzinie 12:00. Na dzień dzisiejszy wiemy, że takich osób jest 30. Ze znanych mi graczy napewno są to: aniołek, bodzo, sch oraz proX. Reszty dowiecie się jutro na kanale #cybersport.pl.
Źródło:HLC,EP





Garbol | 2008-06-27 23:54:34 +0200
bedzie jakis gtv czy cos?
turniej przez neta czy w jakiejs miejscowosci?
#745152
freak | 2008-06-28 00:17:43 +0200
zapisała się czołówka z bliźniakami z Fx na czele.
GTV nie umiem obsługiwać i nie miałbym na to czasu prowadząc turniej, więc jeśli ktoś ma do niego dostęp i może poświęcić kilka godzin czasu to byłoby miło :D
#745154
sch | 2008-06-28 00:44:53 +0200
go go prox :D
#745156
Garbol | 2008-06-28 01:53:15 +0200
hm.. to jak nei bedzie gtv, to chociaz jakies demka z finalu tu wrzucice ;)
#745157
xar | 2008-06-28 04:08:45 +0200
chyba na to nie wstane :D a jak wstane to bede tak skacowany ze przejebie mecz z byle jaka lama :D
#745158
lysy_rdm | 2008-06-28 10:09:47 +0200
fakt taki z Ciebie kozaczek niby picie ale przed komputerem czytajac portale XD
#745159
move | 2008-06-28 11:14:19 +0200
Porażka, freak i prowadzenie turnieju - to nie idzie w parze, nie jeden raz się o tym przekonaliśmy...
#745161
ciepol | 2008-06-28 13:17:03 +0200
I co? Jakieś żetewe będzie? Zaczęło się już? Jest jakaś stronka z wynikami dla niezircowanych? Czy raczej lipa w tych kwestiach?
#745162
gbz1 | 2008-06-28 13:26:17 +0200
chyba raczej lipa :x
#745163
freak | 2008-06-28 13:38:59 +0200
www.bracketmaker.com/tlist.cfm?tid=283899
gtv będzie za 1h na mecze półfinałowe i sam finał. wlazcie na #cybersport.pl
#745165
gbz1 | 2008-06-28 14:08:00 +0200
to podajcie ip na gtv jak bedzie z laski swojej
#745167
Wolfxx | 2008-06-28 14:54:30 +0200
i w plecy z inz4hem :
#745168
freak | 2008-06-28 16:00:22 +0200
orion.sh.cvut.cz:27970
#745170
raZox | 2008-06-28 18:15:59 +0200
ponoc o 21 final, prox vs ave
#745171
raZox | 2008-06-29 14:34:36 +0200
ma prosbe, moze ktos sciagnac te demka i wrzucic na inny serv, albo tutaj, nie moge ich pobarac, bo zalozenie konta na esports graniczy z cudem :/
www.esports.pl/?id=post&post_id=1879611323
#745182
raZox | 2008-07-02 08:42:46 +0200
help help ;)
#745190
dadek | 2008-07-03 10:12:57 +0200
raZox: rapidshare.com/files/126740059/hlc.rar.html
#745193
raZox | 2008-07-03 18:18:07 +0200
dzieki wielkie, do tej pory nie przyslali mi linka aktywujacego konto na esports
#745196
Zaloguj się by dodać komentarz.