ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Heyah Logitech Cup już jutro

pią, 27 czerwiec 2008 22:12:01 | Autor: Irae | Inne


Już jutro czeka nas wspaniała całodniowa impreza Heyah Logitech Cybersport z udziałem naszego ukochanego Quake'a 3. W zależności ilu graczy się zapisze tak długo potrwa cały turniej. Gramy w systemie bo3, drabinka Single Elimination, aż do wyłonienia zwycięzcy. Zapowiada się naprawdę ciężki maraton dla zawodników oraz widzów.
Finaliści zostaną obdarowani naprawdę ciekawymi nagrodami. Dla zwycięzcy przewidziana jest myszka Logitech G5 oraz doładowanie 50-cio złotowe w sieci Heyah. Za drugie oraz trzecie miejsce na podium gracze dostaną gadżety oraz doładowanie w kwocie stu złotych. Jest o co walczyć, zwłaszcza jeśli macie komórkę, w tej sieci.
Lista osób zapisanych będzie znana jutro o godzinie 12:00. Na dzień dzisiejszy wiemy, że takich osób jest 30. Ze znanych mi graczy napewno są to: aniołek, bodzo, sch oraz proX. Reszty dowiecie się jutro na kanale #cybersport.pl.
Źródło:HLC,EP

Garbol | 2008-06-27 23:54:34 +0200

bedzie jakis gtv czy cos?
turniej przez neta czy w jakiejs miejscowosci?

freak | 2008-06-28 00:17:43 +0200

zapisała się czołówka z bliźniakami z Fx na czele.

GTV nie umiem obsługiwać i nie miałbym na to czasu prowadząc turniej, więc jeśli ktoś ma do niego dostęp i może poświęcić kilka godzin czasu to byłoby miło :D

sch | 2008-06-28 00:44:53 +0200

go go prox :D

Garbol | 2008-06-28 01:53:15 +0200

hm.. to jak nei bedzie gtv, to chociaz jakies demka z finalu tu wrzucice ;)

xar | 2008-06-28 04:08:45 +0200

chyba na to nie wstane :D a jak wstane to bede tak skacowany ze przejebie mecz z byle jaka lama :D

Gravatar

lysy_rdm | 2008-06-28 10:09:47 +0200

fakt taki z Ciebie kozaczek niby picie ale przed komputerem czytajac portale XD

move | 2008-06-28 11:14:19 +0200

Porażka, freak i prowadzenie turnieju - to nie idzie w parze, nie jeden raz się o tym przekonaliśmy...

ciepol | 2008-06-28 13:17:03 +0200

I co? Jakieś żetewe będzie? Zaczęło się już? Jest jakaś stronka z wynikami dla niezircowanych? Czy raczej lipa w tych kwestiach?

gbz1 | 2008-06-28 13:26:17 +0200

chyba raczej lipa :x

freak | 2008-06-28 13:38:59 +0200

www.bracketmaker.com/tlist.cfm?tid=283899
gtv będzie za 1h na mecze półfinałowe i sam finał. wlazcie na #cybersport.pl

gbz1 | 2008-06-28 14:08:00 +0200

to podajcie ip na gtv jak bedzie z laski swojej

Gravatar

Wolfxx | 2008-06-28 14:54:30 +0200

i w plecy z inz4hem :

freak | 2008-06-28 16:00:22 +0200

orion.sh.cvut.cz:27970

raZox | 2008-06-28 18:15:59 +0200

ponoc o 21 final, prox vs ave

raZox | 2008-06-29 14:34:36 +0200

ma prosbe, moze ktos sciagnac te demka i wrzucic na inny serv, albo tutaj, nie moge ich pobarac, bo zalozenie konta na esports graniczy z cudem :/

www.esports.pl/?id=post&post_id=1879611323

raZox | 2008-07-02 08:42:46 +0200

help help ;)

dadek | 2008-07-03 10:12:57 +0200

raZox: rapidshare.com/files/126740059/hlc.rar.html

raZox | 2008-07-03 18:18:07 +0200

dzieki wielkie, do tej pory nie przyslali mi linka aktywujacego konto na esports

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63