Hi!
śro, 04 wrzesień 2002 13:18:29 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Jak pewnie zauważyliście org zaczął chodzić dużo szybciej niż ostatnimi czasy - dzięki powrotowi do bazy danych na serwerze WP. Tak już zostanie, a z czasem naprawimy pozostałe jeszcze widoczne błędy.
Pod adresem q3arena.gry.wp.pl/board ponownie działa nasz mroczny board! I działa szybko i prawidłowo, nie tak jak przez ostatnie dni, więc zapraszamy do podyskutowania!





StaryOrgowicz_3 | 2002-09-04 13:36:34 +0200
A kolumny, szczególnie ostatni Freak - wrócą?
#615966
nsx | 2002-09-04 13:40:02 +0200
mi obojetnie, ale ten nowy wydawal mi sie bardziej przejrzysty :/ zreszta jak chcecie....
#615967
StaryOrgowicz_3 | 2002-09-04 13:59:56 +0200
Zgadzam się z Tobą Tranc3, od zawsze tak uważałem, ale cena, stary, cena...
#615950
MateoMartinezz | 2002-09-04 14:10:05 +0200
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!! We are BACK!!!!!!!!!!!!!! To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi, a Razor the Mighty wie już w jakie gówno nie powinien się pakować, GG Razorku !!!!!!!!!!!!!
#615952
Rozz | 2002-09-04 14:16:40 +0200
Nie wiem slawku czy wroca, byc moze nie.
#615943
*MR.GOD* | 2002-09-04 16:31:28 +0200
heh i tak zaczesto nie bywam na boardzie :)
#615920
LaGranda | 2002-09-04 16:48:07 +0200
Wszelkie pytania w sprawie działania serwisu jak i znaleziony błędy prozimy kierować na adres [email protected].
- LOL :D
#615921
MateoMartinezz | 2002-09-04 16:55:33 +0200
eeeee tam, lepiej słoniowa.przysł[email protected], albo [email protected]
#615914
rauf | 2002-09-04 17:02:07 +0200
PROSZE POPATRZEC NA FORUM PORTALU XG I subforum tri a na forum orga i na tri all inne =]
#615916
MateoMartinezz | 2002-09-04 17:03:45 +0200
to chyba dobrze, co nie? :D
#615917
kontoskasowane | 2002-09-04 18:42:23 +0200
w tej ekipie xg chyba tylko rudy nie jest analfabeta.
#615918
kreeg | 2002-09-04 18:43:16 +0200
Mroczny board, to mroczny board ... YeaH :D
#615913
StaryOrgowicz_3 | 2002-09-05 12:41:24 +0200
Odchudzenie dobrze zrobiło Boardowi. Wreszcie nie ma tych pierdół.
Widziałem komunikat na Forum Redakcyjnym: bardzoście ładnie w końcu doszli do porozumienia.
GG
#615882
Zaloguj się by dodać komentarz.