ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Hit dzisiejszego dnia - FF vs t5!

sob, 12 marzec 2005 16:09:03 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Nietypowo, postaram się aby ten news był czysto informacyjny, ponieważ już za niecałą godzinę ma się rozpocząć mecz, który spokojnie Quakerzy z nad Wisły mogą określić hitem dzisiejszego dnia. Otóż dokładnie o godzinie 17:00 ma się rozpocząć mecz pomiędzy dwoma klanami, które spokojnie można uznać za jedne z najlepszych drużyn w Polsce.

Będzie to oczywiście pojedynek pomiędzy klanami Fear Factory oraz the Shadows. Spotkanie będzie rozegrane w ramach ligi EEC, która podobnie jak Polish Winter Cup powoli wkracza już w decydującą fazę rozgrywek - jest to mecz o wejście do finału Winners Bracket. Jednak coverage z tej imprezy jest dużo lepszy. Otóż pojawi się zarówno scorebot, który będzie podawał wyniki o parę sekund szybciej za to w nieco mniej atrakcyjniejszej formie niż serwer Gamers TV, którym także będziemy uraczeni.

Zaznaczyć należy, że skład faworytów - t5 nie jest jeszcze do końca potwierdzony! Pomimo tego, że Cienie zwykle z lekkimi problemami, ale jednak na ogół pokonywały Fabrykę Strachu, to jednak w kłopotach kadrowych upatrywałbym pewną szansę dla podopiecznych ff/ognosa. Nie chodzi mi oczywiście o oddanie w/o, który całkowicie pozbawiłby nas - żądnych wrażeń widzów okazji do skonsumowania większej ilości pop-cornu niż zwykle, ale jednak atmosfera w klanie może być przez takie wydarzenia nieco zachwiana.

Tak więc czy zobaczymy pierwszą od długiego czasu porażkę Cieni z innym Polskim teamem? Która z naszych drużyn będzie miała postawione przed sobą zadanie pomścić sYnth i pokonać bardzo silny klan - skozi? Przekonamy się już niedługo!

Oto szczegóły spotkania:

[ the Shadows 3 | vs | 0 Fear Factory ]

Data: 12.03.2005

Godzina: 17:00 CET

Scorebot: #FF.live

GTV: da-sv.one.pl:20000 (prawdopodobnie)

A jednak kłopoty kadrowe, to nie przeszkoda dla cieni, którzy raz jeszcze pokazali, że na Polskiej scenie nikomu nie może być z nimi łatwo. Fear Factory poległo po dość jedno stronnym spotkaniu 3:0. Tak więc the Shadows awansuje do finału winners bracket, gdzie miejmy nadzieję poradzi sobie równie dobrze jak dzisiaj Team Pentagram z aTTaX na ECG w tej samej fazie rozgrywek, z kolei FF będzie walczyło o przetrwanie w loosers bracket.

soil | 2005-03-12 16:46:36 +0100

first:P

nikogo jeszcze nie ma na gtv? :D

Pawuj | 2005-03-12 17:00:04 +0100

za pozno news :|

d00mer | 2005-03-12 17:31:59 +0100

gtv nie dzierzy :((((

Mav_8217 | 2005-03-12 17:41:10 +0100

Wiem, że za późno, ale sam tak dostałem info :/

Warto było chociaż wtedy napisać.

Pawuj | 2005-03-12 18:41:29 +0100

no, gg t5 :)

dinhkertal | 2005-03-12 20:01:59 +0100

gg t5, wstyd mi za naszą grę, graliśmy tak jak wisła z giekaesem :|

kaboom | 2005-03-12 21:11:55 +0100

ma ktoś przypadkiem screeny?.........jak tak to proszę na [email protected] lub do kogoś z EEC

przodownikpracy | 2005-03-12 21:51:15 +0100

a ile było?

eng | 2005-03-12 23:11:21 +0100

niewazne.

Gravatar

cin | 2005-03-12 23:25:52 +0100

gie gie dla obu teamów :D:D:D a nie tylko dla jednego :ASD

d00mer | 2005-03-12 23:29:01 +0100

gg t5 & ff; beda screeny na orgu?

Vymmiatacz | 2005-03-12 23:44:26 +0100

uj ze screenami, gdzie dema?

lizard | 2005-03-13 00:49:48 +0100

ej jak sie mecz zakonczyl??:d bo widzialem tylko pierwsza mape

ramm | 2005-03-13 00:59:44 +0100

kert :

wisla z gieksa ? @#$% ale zagraliscie zenujacy mecz :DDDDDDDDDDD

Poiwedzmy szczerze t5 zagralo tak miodnie jak LEgia zownowała Pogon ?:> AVE LEGIA AVE POGON ! :D

Mav_8217 | 2005-03-13 01:42:29 +0100

Screeny mi ognos obiecał przesłać jutro ok. 15. Zobaczymy jeszcze co z demkami, ale szczerze mówiąc - wątpie :(

sYnth|Bubu | 2005-03-13 11:31:17 +0100

Eh.. to skozi nie jest wcale takie mocne.
t5 ich powinno pokonac bez wiekszych problemow.

rav | 2005-03-13 12:04:01 +0100

dokladnie, poprostu gralismy eksperymentalnym skladem :D

sYnth|Bubu | 2005-03-13 12:48:37 +0100

Raczej wymuszonym :D

freak | 2005-03-13 19:14:31 +0100

t5 wygrało.. a to ci niespodzianka :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63