HLC’07 - ku3 na pokładzie
wto, 01 maj 2007 16:19:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena
Bez zbędnego owijania w bawełnę, bo czas goni! Tegoroczny sezon ligi Heyah Logitech Cybersport.pl - w skrócie HLC - ruszy z kopyta lada dzień.
Szczegóły poniżej.
Na dzień dzisiejszy do ligi zapisało się dokładnie 55 graczy. Na liście potencjalnych uczestników HLC figurują takie legendy jak Zik, Gad czy Matr0x. Za wczasu, upewnijcie się ponownie czy znaleźliście się wśród zawodników - lista.
Regulamin powinien ukazać się jeszcze przed końcem tygodnia, a same rozgrywki powinny ruszyć w tym miesiącu, także pucujcie swoje mychy, odkurzcie klawiatury, i zamieszkajcie przy quadzie na pro6, abyście w każdej chwili byli gotowi do pójścia w bój o 1000 zł i tonę fantów.
Najważniejsze zasady:
Format: oko w oko, 1na1.
Mod, fizyka: cpma vq3 (najnowsza wersja ma się rozumieć :)
Mapy: turniejowy standard (żadna zgaduj zgadula dla aktywnych).
Finał: 8 najlepszych wyłonionych w kwalifikacjach sieciowych przechodzi do fazy LANowej.
Zapisy otwarte są jeszcze do 1 maja, północy, lecz jeśli ktoś nie zdąży nie ma się co przejmować, istnieje możliwość dodania "ręcznego" przez jednego z adminów (w takim wypadku podaje nr. gg: 7813583).
Źródło: Cybersport.pl





SL4VE | 2007-05-03 10:59:58 +0200
A jaki jest ten turniejowy standard? :D
pro-q3tourney4, tourney2,pro-q3dm6 i ztn3tourney1? Bo ja się zatrzymałem na tym etapie ;A:DS:D
#737233
nord | 2007-05-03 12:37:03 +0200
q3dm13, ztn3tourney1, hub3aeroq3, proq3dm6 [:-E], pt7, pukka ?
#737235
freak | 2007-05-03 12:56:52 +0200
ciepło, ciepło, na dniach się dowiecie :D
#737237
kos | 2007-05-03 19:24:27 +0200
"Zapisy otwarte są jeszcze do 1 maja" hmm dziś jeszcze jakoś się normalnie zapisałem
#737248
freak | 2007-05-03 20:09:24 +0200
jeszcze sie nie zaczelo a juz narzekaja :ASD
#737251
SL4VE | 2007-05-03 23:45:23 +0200
Coś czuje, że nie bede znał połowy map :AD:S:DS
#737256
nord | 2007-05-04 12:31:32 +0200
freak kiedy to rusza dokladnie :o?
#737257
nord | 2007-05-04 12:31:32 +0200
freak kiedy to rusza dokladnie :o?
#737258
freak | 2007-05-04 13:32:21 +0200
jak tylko skonczymy z bryanem pisac regulamin ;asd
#737259
dav1d_aka_latuch | 2007-05-05 10:47:58 +0200
byle szybko
#737262
Zaloguj się by dodać komentarz.