ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



HLC: Koniec grup, nowy etap

pon, 04 czerwiec 2007 23:12:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Po zakończeniu niemal wszystkich meczy w

grupach, przyszedł czas na kolejną fazę. Oto wspólnie wkraczamy w etap

drabinki podwójnej eliminacji (DE). Dokładnie 32-osobej, a to jako, że

w co po niektórych grupach nie było klarownych faworytów, a pojedynki

decydujące o lokacie numer jeden rozstrzygały się niejednokrotnie po

dość wyrównanych i zaciętych bataliach. W naszej prestiżowej lidze
Heyah Logitech Cybersport: Quake 3: Arena 1na1 dopiero zaczyna się zabawa i prawdziwie ekscytująca rywalizacja.
http://www.quake.net.pl/htmlarea/uploaded/q3hlc.gif

 

Jest to moment, w którym prominentni gracze ku3

krystalizują się wśród mas pozostałych graczy. W rzeczywistości słabsi,

bądź nieprzygotowani już odpadli. Ale choć historia odnotowuje ofiary,

to głównie sławi zwycięzców. Oto oni:

 

Grupa 1:
1. Prox
2. freak

Grupa 2:
1. shal
2. dav1d

Grupa 3:
1. Zik
2. GolemXIV

Grupa 4:
1. Brutal
2. kos

Grupa 5:
1. sab_ag
2. neo-ox

Grupa 6:
1. westpl
2. buzeek

Grupa 7:
1. atix
2. pyk

Grupa 8:
1. avenger
2. szr3k vs v3rbalizah - środa 17:30 - #cybersport.pl

Grupa 9:
1. Deral
2. ElectrO

Grupa 10:
1. Sting
2. d00mer

Grupa 11:
1. Mavik
2. nergal

Grupa 12:
1. r1val
2. nord

Grupa 13:
1. matr0x
2. xar

Grupa 14:
1. an1olek
2. Need4Kill vs soviet_ - środa 18:30 - #cybersport.pl

Grupa 15:
1. rutt
2. sch vs Diur - środa 19:30 - #cybersport.pl

Grupa 16:
1. xenophob
2. rav_pl

 

Za wyjątkiem trzech wypadków, meczów, które wciąż

czekają na rozegranie pozostali gracze wyżej wymienieni gracze

zakwalifikowali się do etapu eliminacji systemem Double Elimination.

 

• **DRABINKA

**

 

Zasady rozgrywania meczów nie ulegają oczywiście

jakimkolwiek zmianom. Runda pierwsza rozpoczyna się już w tym momencie.

Odpalcie swoje komunikatory gadu-gadu, wejdźcie na #cybersport.pl i

szukajcie swych rywali. Czas start... do 24:00, niedzieli, 10 czerwca.

W razie problemów luknijcie w mój profil i zgłaszajcie wszelkie

nieprawidłowości, bądź prośby o pomoc. Nie omieszkam podać pomocnej

dłoni.

 

Gwoli ścisłości: drabinka nie ma nic wspólnego z

tą, która zostanie stworzona specjalnie na finałowe rozgrywki po LANie

w stolicy. Do tego, jakże odległego jeszcze etapu, przejdzie OŚMIU

najlepszych zawodników tejże drabinki 32DE. W uproszczonej wersji:

"wystarczy" wygrać trzy mecze z rzędu w drabince wygranych, aby przejść

do ścisłego finału.

 

Trzy decydujące, zaległe grupowe mecze oczekujące

na jednostronny rezultat powinny być najpóźniej rozegrane do

poniedziałku, 3 czerwca bierzącego miesiąca. W związu z tym, że gracze

przez ponad 30 dni mieli problemy z umówieniem się na spotkanie,

łaskawi admini zadecydowali o wyznaczeniu ostatecznych terminów

odgórnie. Gracze upominani są o stawienie się na kanele #cybersport.pl

o danej godzinie i dniu.

 

gl&hf

m1ru | 2007-06-05 09:32:46 +0200

z wb wyjdzie zik/prox , mavik/atix , xen/brutal , rival/ave ;p

Radioactive | 2007-06-05 10:38:24 +0200

Go V3rb GO!!

nord | 2007-06-05 12:54:13 +0200

nord a nie norad do @#$%!

freak | 2007-06-05 15:52:39 +0200

No cóż, w takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak skoczyć z balkonu i tym samym zakończyć fatalnie prowadzoną ligę haelce: ku3 :-((

Gravatar

ProX | 2007-06-05 22:21:58 +0200

ProX a nie Prox do @#$% :AD:AS:DS a tak na powaznie to widzimy sie na lanach :]

Gravatar

piwoszeq | 2007-06-06 02:22:34 +0200

@#$% piwoszeq a nie zik!!! do chuja pana :D
ide spac :ASD

kos | 2007-06-06 10:32:02 +0200

to se qrde pograłem =d vs matrox

THRAWN | 2007-06-06 13:16:47 +0200

jet też LB :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63