Humiliation #3
wto, 27 maj 2003 22:37:37 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Pamiętacie jeszcze finały Humiliation #2 w CyberLandzie? Pamiętacie jeszcze gracza? Takie ligi jak Hum #1 i Hum #2 nie przechodzą bez echa, tak więc powoli możecie się szykować na "reaktywacje" (ach ten Matrix jest wszędzie :)) Bogatszy o doświadczenia hugo zapowiedział na boardzie hive.pl Humiliation #3, w formie regulaminu. Platforma docelowa to vq3, panowie myślą też nad cpm, liga ma ruszyć prawdopodobnie po wakacjach. Lanowe finały Hum #2 przeszły już do historii, dla przypomnienia starych czasów polecam sięgnąć po film. Tak więc czekamy na reaktywacje, przepraszam raczej aktywacje. Jeżeli interesuje Was uczestnictwo oraz macie uwagi odnośnie regulaminu, to zapraszam pod ten link.





hanti | 2003-05-27 23:00:30 +0200
ooo
#643075
semp2 | 2003-05-27 23:15:57 +0200
uuu
#643076
eng | 2003-05-27 23:18:09 +0200
yyy...
#643077
bfr_aka_pablonzo | 2003-05-27 23:19:46 +0200
eee
#643078
nita | 2003-05-27 23:21:45 +0200
aaa
#643079
monja | 2003-05-27 23:43:56 +0200
hahaha=]
#643080
PLANET | 2003-05-27 23:58:37 +0200
iii
#643081
LaGranda | 2003-05-28 00:09:36 +0200
???
#643082
Rozz | 2003-05-28 00:12:51 +0200
!!!
#643083
katz | 2003-05-28 00:23:46 +0200
AAAA czemu nie mozna sie przylozyc i zorganizowac i to i to... wiadomo, ze nie jest latwo, ale hugo da sobie rade :P
#643084
matr1x | 2003-05-28 00:27:24 +0200
hum#3 i vq3
nawet sie rymuje:]
#643085
hanti | 2003-05-28 01:29:52 +0200
;d lol ;p
#643086
666|v1nc | 2003-05-28 08:32:40 +0200
szkoda ze po wakacjach a nie przed,hugo respect zloty czlowieku,poprzednie czesci byly roxujace,mam nadzieje ze ta tez:D good luck hugo
#643090
SAI4H | 2003-05-28 09:04:48 +0200
the matrix has you. ;P
#643092
t5-hugo | 2003-05-28 12:30:54 +0200
dzieki panowie ...
#643103
pogo | 2003-05-28 20:40:50 +0200
hugo kocham cie ;d
#643144
host | 2003-05-28 21:46:59 +0200
hugo na nocce w Alkionie wyliżemy Ci z pogodą :DDDDDDDDDDD
#643146
pogo | 2003-05-28 23:04:19 +0200
lol spadaj ja nic nie bede lizal moge znim pifko wypic ;p albo fajke pokoju zapalic ;pppppppp
#643147
Zaloguj się by dodać komentarz.