ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



iCE cLIMBERs vs Quad Peoples Org. - finał EuroCup VIII czas zacząć!

nie, 14 grudzień 2003 20:53:10 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Tak oto szczęśliwie doczekaliśmy się prawdopodobnie ostatniego tak interesującego meczu w tym, kończącym się, roku 2003. Mowa tu oczywiście o spotkaniu pomiędzy dwoma szwedzkimi teamami, które okazały się być najlepszymi klanami w Europie. iCE cLIMBERs - klan, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Zwycięzca EuroCup VII posiadający w składzie najlepszych graczy TDM na świecie takich jak TOXIC (który przed kilkunastoma minutami wygrał Cyberfight Invite), FOX (uważany za najlepszego gracza TDM na świecie), czy GOPHER (ownator zarówno TDM jak i 1v1). Na ich drodze stanie Quad Peoples Org. - klan, który niedawno powrócił na światową scenę Q3 po przygodzie z Ut2k3. W składzie QPO oczywiście proZaC, seka, tech, hjalmarzka i boy_scout - co do skilla tych graczy chyba nie muszę przekonywać - wystarczy spojrzeć na ich wcześniejsze wyczyny w Pucharze Europy.

Finał już niebawem! Na łamach ORGa, jak zawsze, będę starał się, przy pomocy IRCa i GTV, prowadzić na bieżąco relację z meczu. Poniżej będą pojawiać się wyniki opatrzone komentarzem.

GTV: 62.26.123.22:27960, 217.8.80.14:27777, 62.24.68.230:27666, 62.26.123.15:27980
Scorebot: #eurocup.q3 @ QuakeNet

iCE cLIMBERs 3:0 Quad Peoples Org

  • 190:110 (!!!) @ pro-q3dm6


Wyrównany początek. FOX zbiera pierwszego quada i pomaga ic wyjść na prowadzenie. QPO stara się dogonić odskakujących przeciwników. Słabo zaczął TOXIC, który był chyba jeszcze "podniecony" po wygraniu Cyberfight Invite. ;) IC prowadziło przez cały mecz, jednak było to tylko kilkufragowe prowadzenie, aż do 12 minuty. Wtedy to coś niedobrego zaczęło się dziać z QPO, z proZaC'iem na czele... iCE cLIMBERs bezlitośnie wykorzystało tę szansę i zaczęło wyraźnie przeważać. Przełamał się nawet TOXIC, który do tej pory utrzymywał niezbyt zadowalający, ujemny net. Przewaga zaczęła się powiększać. IC, nie przejmując się dramatycznymi próbami pogoni QPO, fragowało bez problemu, odpuszczając sobie już nawet quady, które, jak chyba sami gracze ic uznali, i tak niewiele dawały Quad Peoples Org. To co się działo potem można określić tylko jednym słowem: OWNAGE! Wystarczy spojrzeć na wynik...
* 146:129 @ pro-q3dm6


QPO chciało udowodnić, że ic nie jest aż tak wspaniałe na pro6, jakby się mogło wydawać po pierwszym meczu na tej mapie. Początek dużo lepszy dla QPO, którym udało się nawet wyjść na prowadzenie! IC, na czele z TOXIC'iem, który już chyba "ostygł" po wygranej z Coollerem i zaczął grać tak jak nas już do tego przyzwyczaił i FOX'em, jednak nie za bardzo się tym przejęło i za kilka minut doprowadziło do remisu i wyszło na kilkufragowe prowadzenie. Oglądając dalszą część meczu miałem wrażenie, że kolejna gra na pro6 będzie drugim łatwym zwycięstwem dla rozpędzonego ic. QPO starało się pokazać, że tak nie będzie. Mimo, iż Lodowi byli non-stop na prowadzeniu, to pro i spółka starali się ich doganiać. Do samego końca QPO miało szansę na wygraną, bedąc jedynie kilkanaście fragów za teamem TOXIC'a. Nic z tego - iCE cLIMBERs nie miało w planie oddania tej mapy rodakom i do samego końca utrzymywało tę bezpieczną przewagę.
* 157:101 @ cpm4


Patrząc na to, co działo się na, jak się okazuje, ostatniej mapie meczu, można stwierdzić, że QPO po prostu się poddało... Pro i spółka jakoś bez motywacji podeszło do gry na tej mapie, co zaowocowało zdecydowaniem, nieustannym prowadzeniem Lodowych, którym tym razem przewodził GOPHER. Ogólnie to nie ma czego komentować - QPO przegrało ponad 50-ma fragami.

rooseck | 2003-12-14 21:32:07 +0100

pierwsza pro-dm6 dla IC graja 2...

SAI4H | 2003-12-14 21:35:52 +0100

wynik w newsie, screen po finale, nie mam czasu wrzucac teraz, to samo tyczy sie komentarza
graja 2-gi raz pro6.

ogolnie ownage na pierwszej mapie, a poczatek byl niezly..

SAI4H | 2003-12-14 21:48:56 +0100

2:0 !:]

sYnth|Bubu | 2003-12-14 21:53:31 +0100

lipa :/
qpo mialo wygrac

rooseck | 2003-12-14 22:10:16 +0100

oj juz nie wygra :D na cpm4 zostalo zownowane totalnie przez ic...

rip qpo :D

ophh | 2003-12-14 22:19:30 +0100

KONIEC:d 3-0

gr. | 2003-12-14 22:22:39 +0100

k u r w a !
zapomnialem obejrzec przez te nauke nie no zabije sie AAAAAAAAA!!!!

ps. mowilem ze fox i spolka zownuja ? ;p

atOm_1 | 2003-12-14 22:28:41 +0100

fajne mecze :) tylko te GTV troche lagowało :/

enjoy | 2003-12-14 22:31:28 +0100

bez niespodzianek.....

Gravatar

||| | 2003-12-14 22:37:29 +0100

juz myslalem ze na cpm4 wygraja QPO a tu co? own niesamowity...
ojoj chyba jeszcze bardzo długo zanim bendzie jakis przeciwnik, który zdoła pokonać ic oj długo moze w EC11.

wentyloddetki | 2003-12-14 23:02:19 +0100

powoli juz zaczyna byc nudne to ciagle wygrywanie ic , bez kitu niema bata na climbersow

vck | 2003-12-15 00:20:13 +0100

Żeby TP miało takie pingi w meczach CB... ;o

sYnth|Bubu | 2003-12-15 00:41:07 +0100

zalatw ktos lacze dla clanu ze 50 mb i w Nastepnym finale EC bedziecie wolac Bubu .Bubu ,Bubu!!!
:D:D:DD:D:D:D:D:D:D

aromat | 2003-12-15 08:35:30 +0100

hehe :D
i mi nie musicie załatwiać łacza i bedziecie wołać:
Bubu&aromat go go go ! łole :P
o/ :P
gg iC

Gravatar

||| | 2003-12-15 10:46:07 +0100

ale macie fantazje ... lol :))

aromat | 2003-12-15 12:56:56 +0100

ehhh....no trzeba miec fantazje..jak by fantazji nie było...to bym umarł dawno....

rOc | 2003-12-15 13:08:04 +0100

Co to jest za łącze, ze pingi mają po 15??...

wentyloddetki | 2003-12-15 14:41:21 +0100

wystarczy 1mb

kmeco | 2003-12-15 15:48:31 +0100

@#$% siostra mi zaczeła drzeć kazoo podczas meczu i nie obejrzałem ;(( !!! ;(((

skąd może ściągnąć demko !?!??

dajcie mi dema!!!!

fen1x. | 2003-12-15 16:32:26 +0100

JUPI iC ownage =] i tak mialo byc =]

Gravatar

||| | 2003-12-15 16:57:30 +0100

demka?
www.clanbase.com
www.cyberfight.org
i pewnie tu na orgu tez sa:p

SAI4H | 2003-12-16 13:15:24 +0100

Dziwi mnie tylko ze man of the match zostal TOXIC. Przeciez to jest maszyna do fragow a nie TDMowiec
Wystarczy spojrzec na jego net [porownujac np do FOXa]
Ale faktem jest, ze gdyby nie on [i niezbyt dobra gra prozaca] ic przegraloby drugie pro6.

... | 2003-12-21 10:55:52 +0100

no sai mowi prawde a ty armomat nie wlewaj se tak gg iC nie ma bata na ic prawda ...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63