ID Software znów dorzuca zaproszenia

ID Software znów dało beta testerom kolejne 2 wolne zaproszenia, dzięki którym możemy zgłosić nowe osoby. Po ostatnim apelu o wykorzystaniu ich dla ludzi oczekujących, niestety oficjalna kolejka na Naszym forum się zbyt mocno nie zmniejszyła. Mam nadzieję, że tym razem będziecie pamiętać, że Wy też gracie w beta wersję Quake Live dzięki czyjejś uprzejmości (przynajmniej spora większość z Was). Kto ma jakieś wolne miejsca do rozdysponowania, niech czym prędzej je wykorzysta. Bo szkoda aby się marnowały, gdy inni czekają
Jak zapisywać się do beta testów na forum
Pamiętajcie, że na Naszym forum panuje zasada zgłaszania się po zaproszenia do beta testów. Jeśli chcecie dostać „invite”, to musicie dopisać się do listy. Kopiujecie więc ją z poprzedniego posta i dopisujecie się NA KOŃCU!!!. Następnie pozostaje wam tylko cierpliwie czekać. Osoba, która da zaproszenie , usuwa z listy ludzi którzy je dostali. Aby lista była aktualna.





oNes | 2008-10-19 22:08:53 +0200
juz rozdałem ;p
#745967
mGt | 2008-10-19 22:52:38 +0200
A ja nie dostałem 2 dodatkowych zaproszeń :
#745968
xar | 2008-10-19 23:06:37 +0200
jak ktoś chce zaproszenia to odzywać się na gg :D ja forum nie przeglądam, więc kto pierwszy ten lepszy :D
#745970
tymek. | 2008-10-20 00:36:07 +0200
nikt mi z boarda nie dal :) nikomu z boarda nie dam :)
#745971
lObuz | 2008-10-20 07:39:42 +0200
seXi|magg0t u góry strony jest taka strzałka
#745973
Bongo | 2008-10-21 11:09:03 +0200
Widzę, że apel poskutkował - na stan obecny, zostały tylko 3 osoby bez zaproszenia - dzięki za odzew. Pzdr
#745984
xar | 2008-10-21 19:00:22 +0200
a ja dalej mam 2 zaproszenia :D nikt ich nie chce to nie :D
#745990
CiviTy | 2008-10-21 19:03:14 +0200
xar [email protected] Bylbym wdzieczny, bo na forum ktos wysylal, nie przyszlo i trafilem na praiwe koniec listy :/
#745991
xar | 2008-10-21 19:07:52 +0200
jak szybko się znalazly te 2 osoby :D
#745992
extrim | 2008-10-22 07:14:23 +0200
xar teraz masz już przyjaciół :D
#745995
xar | 2008-10-22 18:43:48 +0200
je! jak fajnie! :Da
#745997
tath | 2008-10-22 19:08:41 +0200
u mnie tez ani widu ani slychu o jakis nowych invitach :| widac id mnie nie lubi :As
#745998
extrim | 2008-10-23 07:17:11 +0200
u mnie zniknęło jedno zaproszenie, kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera :P :D
#745999
Bongo | 2008-10-23 10:41:00 +0200
powiedz to ID :P jak zaproszenia się pojawią to lepiej od razu wykorzystać - bo kto wie co im do głowy strzeli.
#746000
oNes | 2008-10-23 23:14:59 +0200
Znow dostałem 2 nowe zapki, juz rozdalem ;)
#746003
Bongo | 2008-10-24 13:11:46 +0200
Dokładnie. ID co chwila daje kolejne. Dziwne, że jak ich się szybko nie wykorzysta, to odbierają.
#746004
Zaloguj się by dodać komentarz.