ID znów daje kolejne zaproszenia

Jak zapewne zauważyliście, każdy beta tester znów dostał dwa nowe zaproszenia. Kilka osób zwróciło uwagę, że „invite” mogą być odebrane, jeśli się ich szybko nie wykorzysta. Warto więc nie czekać z ich wysyłaniem na ostatnia chwilę. Jeśli więc macie wolne zaproszenia to odwiedźcie Nasze forum, gdzie zapisują się chętni do beta testów.





move | 2008-10-24 20:47:17 +0200
Prawdziwa ofensywa zaproszeniowa ze strony ID ostatnimi czasy - wygląda na to, że (patrząc po ilości społeczności QL) niedługo pojawi się oficjalna i otwarta wersja QL dla wszystkich.
#746005
oNes | 2008-10-24 23:21:32 +0200
Dosc ze ofensywa zaproszeniowa, to dochodza w sekundę.. W ten sam dzien co wysylam - dochodza. No gj ID o/
#746007
Bongo | 2008-10-24 23:23:33 +0200
Oby do premiery!, bo te wszystkie newsy z cyklu: "następne, kolejne, i znów ID daje zaproszenia"... Zaczynają wyglądać coraz bardziej komicznie :-P
#746009
fakeplayer | 2008-10-25 12:43:07 +0200
oczekuje za tym 2 tyg i jakos nic nie doszlo;/
#746010
enjoy | 2008-10-25 13:32:56 +0200
"każdy beta tester znów dostał "
o'rly? ja nie dostalem
#746011
kszksz | 2008-10-25 15:46:29 +0200
no mi dzis kumpel invite wyslal ale cos ID sie nie stara i nie dochodzi... chyba ze to wina gmail'a? mial ktos podobny problem z gmail?
#746012
qim | 2008-10-25 16:34:06 +0200
lol _D niektórym to miesiąc idzie a ty narzekasz że w tym samym dniu ci nie doszło ;o. Trochę cierpliwości. Mi na gmail doszło w 4dni a kumplowi w 1 więc trochę poczekaj.
#746013
Bongo | 2008-10-25 16:34:10 +0200
enjoy - to możesz czuć się poszkodowany (a może Ci niewykorzystane odebrali - za nimi ciężko trafić). D-! nie od razu Karków zbudowano. Ja czekałem 4 dni a kumpel któremu wysłałem pod koniec czerwca czekał około miesiąca, było już o tym pisane (forum) - więc codziennie sprawdzaj (w spamie też)
#746014
enjoy | 2008-10-25 18:07:43 +0200
wczoraj nius a juz odebrali? :E
a sa jakies wymagania? tzn iles tam godzin/meczy trzeba przegrac? ;f
#746015
Cre5k | 2008-10-25 18:56:37 +0200
wczoraj wysłano mi zapa dziś juz mam ;d teraz tylko czekam na nastepny kod aktywacyjny :D powodzenia
#746016
move | 2008-10-25 19:07:01 +0200
enjoy: To zależy, jeśli nie wykorzystywałeś wcześniej, to może i Ci nie dali. Różnie jest, ale kiedy już pojawi się news o wolnych zaproszeniach, to przeważnie są u większości.
#746017
ryyyAv | 2008-10-27 09:25:57 +0100
ja na gmail dostalem w ciagu 24h i normalnie, a NIE jako spam.
Na razie zaproszen nie mam do rozdania ale odkad mam konto (2dni) to sprawdzam zeby wyslac nastepnym ;)
#746024
Wujek_Bogdan | 2008-10-27 15:40:13 +0100
a mi znowu dali i zabrali zanim zdazylem komus wyslac...
#746025
ryyyAv | 2008-10-27 19:43:03 +0100
a ja wyslalem dwa ;)
#746027
wojtek8887 | 2008-10-28 10:06:34 +0100
moge dostac sie do klanu?
#746029
oNes | 2008-10-28 10:56:36 +0100
Jakiego ? Org ? :DDDdd
#746030
Cre5k | 2008-10-28 14:12:54 +0100
quake live od rana mi nie działa... tzn na strone nie chce wejsc w ogole.. ocb?
#746031
move | 2008-10-28 14:19:41 +0100
Pewnie robią jakiś update.
#746032
extrim | 2008-10-31 08:08:13 +0100
premiera się zbliża więc trzeba zostawić csa i przejść na QL :D
#746102
Zaloguj się by dodać komentarz.