ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ID znów daje kolejne zaproszenia

pią, 24 październik 2008 16:22:01 | Autor: Bongo | Inne


Jak zapewne zauważyliście, każdy beta tester znów dostał dwa nowe zaproszenia. Kilka osób zwróciło uwagę, że „invite” mogą być odebrane, jeśli się ich szybko nie wykorzysta. Warto więc nie czekać z ich wysyłaniem na ostatnia chwilę. Jeśli więc macie wolne zaproszenia to odwiedźcie  Nasze forum, gdzie zapisują się chętni do beta testów.

move | 2008-10-24 20:47:17 +0200

Prawdziwa ofensywa zaproszeniowa ze strony ID ostatnimi czasy - wygląda na to, że (patrząc po ilości społeczności QL) niedługo pojawi się oficjalna i otwarta wersja QL dla wszystkich.

Gravatar

oNes | 2008-10-24 23:21:32 +0200

Dosc ze ofensywa zaproszeniowa, to dochodza w sekundę.. W ten sam dzien co wysylam - dochodza. No gj ID o/

Bongo | 2008-10-24 23:23:33 +0200

Oby do premiery!, bo te wszystkie newsy z cyklu: "następne, kolejne, i znów ID daje zaproszenia"... Zaczynają wyglądać coraz bardziej komicznie :-P

Gravatar

fakeplayer | 2008-10-25 12:43:07 +0200

oczekuje za tym 2 tyg i jakos nic nie doszlo;/

enjoy | 2008-10-25 13:32:56 +0200

"każdy beta tester znów dostał "
o'rly? ja nie dostalem

kszksz | 2008-10-25 15:46:29 +0200

no mi dzis kumpel invite wyslal ale cos ID sie nie stara i nie dochodzi... chyba ze to wina gmail'a? mial ktos podobny problem z gmail?

Gravatar

qim | 2008-10-25 16:34:06 +0200

lol _D niektórym to miesiąc idzie a ty narzekasz że w tym samym dniu ci nie doszło ;o. Trochę cierpliwości. Mi na gmail doszło w 4dni a kumplowi w 1 więc trochę poczekaj.

Bongo | 2008-10-25 16:34:10 +0200

enjoy - to możesz czuć się poszkodowany (a może Ci niewykorzystane odebrali - za nimi ciężko trafić). D-! nie od razu Karków zbudowano. Ja czekałem 4 dni a kumpel któremu wysłałem pod koniec czerwca czekał około miesiąca, było już o tym pisane (forum) - więc codziennie sprawdzaj (w spamie też)

enjoy | 2008-10-25 18:07:43 +0200

wczoraj nius a juz odebrali? :E
a sa jakies wymagania? tzn iles tam godzin/meczy trzeba przegrac? ;f

Cre5k | 2008-10-25 18:56:37 +0200

wczoraj wysłano mi zapa dziś juz mam ;d teraz tylko czekam na nastepny kod aktywacyjny :D powodzenia

move | 2008-10-25 19:07:01 +0200

enjoy: To zależy, jeśli nie wykorzystywałeś wcześniej, to może i Ci nie dali. Różnie jest, ale kiedy już pojawi się news o wolnych zaproszeniach, to przeważnie są u większości.

ryyyAv | 2008-10-27 09:25:57 +0100

ja na gmail dostalem w ciagu 24h i normalnie, a NIE jako spam.

Na razie zaproszen nie mam do rozdania ale odkad mam konto (2dni) to sprawdzam zeby wyslac nastepnym ;)

Wujek_Bogdan | 2008-10-27 15:40:13 +0100

a mi znowu dali i zabrali zanim zdazylem komus wyslac...

ryyyAv | 2008-10-27 19:43:03 +0100

a ja wyslalem dwa ;)

Gravatar

wojtek8887 | 2008-10-28 10:06:34 +0100

moge dostac sie do klanu?

Gravatar

oNes | 2008-10-28 10:56:36 +0100

Jakiego ? Org ? :DDDdd

Cre5k | 2008-10-28 14:12:54 +0100

quake live od rana mi nie działa... tzn na strone nie chce wejsc w ogole.. ocb?

move | 2008-10-28 14:19:41 +0100

Pewnie robią jakiś update.

extrim | 2008-10-31 08:08:13 +0100

premiera się zbliża więc trzeba zostawić csa i przejść na QL :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63