ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



II - Ogólnopolskie zawody trickjumping`u

pon, 20 grudzień 2004 18:06:00 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena


**II - Ogólnopolskie zawody freestyle`u

**

Zbliżają się święta, tak więc pomyślałem że jest to dobry okres na rozpoczęcie drugich już zawodów w trickjumpingu. Tutaj oddalmy się od istoty defraga jaką jest "bieg" czy gonitwa flagi... Wciągnijcie mroźne powietrze grudniowej zimy i "dotknijcie" prawdziwej wolności jaką jest freestyle! Tutaj ważny jest styl, zmysłowość ruchów oraz tworzenie, kreowanie kolejnego zapierającego dech w piersiach posunięcia. ;-)
Tymi słowy pragnę z dniem dzisiejszym rozpocząć Naszą podróż pośród "walki" w turnieju.

Przede wszystkim!

  • g_synchronousclients "1"
  • sv_fps "125"
  • com_maxfps "125"
  • pmove_fixed "0"

Ograniczenie wyboru modów do:
* Defrag (każda wersja)
*
* OSP (każda wersja)
*
* CPMA (każda wersja)
*

Wszelkie scrypty zewnętrzne są zabronione. Proszę nie kombinować gdyż każde z dem będzie dokładnie weryfikowane z pomocą GAZ`a!

Minimalny czas trwania dema - 1 minuta

Nakreślając całość turnieju podpowiem, iż składać się on będzie z dwóch części.
W pierwszej, którą nazwałem - ALL - Freestyle (dostępne wszelkie OB`y) wybrana zostanie czołówka składająca się z max 3 graczy. Oni przechodzą do części drugiej:

RARE - Freestyle (brak możliwości korzystania z jakiegokolwiek OBa), po której będziemy wiedzieć kto jest najlepszy w freestyleu na dany okres ;-)

Pierwsza część trwać będzie do - 15.01.2005 tak więc czasu macie sporo... Zapraszam do uczestnictwa w zabawie...
Ważną też częścią jest to że walczycie o nagrodę:

1 MIEJSCE - 200 PLN

2 MIEJSCE - 100 PLN

Temat dopiszę jeszcze na forum; tam zapraszam także do dyskusji dotyczącej zawodów.

Razor | 2004-12-20 18:10:09 +0100

powodzenia Panowie! :)

Bubus | 2004-12-20 18:17:16 +0100

Niezle nagrody :-)

HaSu_Szlauf | 2004-12-20 18:18:24 +0100

wyje.bisty lansior! gl i hf

ps

kto jest sponsorem nagrod??:)

szaq | 2004-12-20 18:32:20 +0100

Powtórze HaSu ...
Kto jest sponsorem nagród?

PTC|Faketa | 2004-12-20 18:44:32 +0100

niebawem podam informację kto jest sponsorem, wtedy również będzie można odczytać szczegółowe informacje na "ich" stronie

ramm | 2004-12-20 18:48:06 +0100

ale oso tu hozi tak wogle ;D ? mamy se poskakac :D i dac demko ;d

ATi | 2004-12-20 18:50:47 +0100

omfg wtf ?! w internetowym konkursie nagrody ?! OWNED - gl ;]

Gravatar

T4m8urYn0 | 2004-12-20 19:05:44 +0100

łoo, niezle, szkoda ze grac nie umie;d

flexone | 2004-12-20 19:24:27 +0100

Lo kurde az sie skusze i wysle swoje demko :D.

GL panowie

[M]aniek | 2004-12-20 19:54:30 +0100

Takie zawody na zywo z GTV to by bylo cos ; D

eXe|Korol | 2004-12-20 20:02:32 +0100

na zywo by nic nie wyszlo, niektorzy przez tydzien siedza nad 1 trickiem, a co dopiero na demkiem :D

hehe nagrody wow, moze to wplynie na popularnosc

Gravatar

modo | 2004-12-20 22:05:31 +0100

hm, a na jakiej mapie? dowolnie wybranej?

Gravatar

sIn_pl | 2004-12-20 22:05:33 +0100

Bubu sie nagra jak napierdala z trampoliny do pustego basenu odbija sie i wskakuje na trampoline spowrotem :)

Nowy Trick Bubu Jump !!!!

furi | 2004-12-20 22:07:19 +0100

Czekam na finalowe demko o.O
GL wariaty :a

GaD | 2004-12-20 22:11:13 +0100

nie ma takiej trampoliny, na skrzaty co najwyzej pudelko od zapalek na specjalne zamowienie przerabiane

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-12-20 22:28:21 +0100

GL inni inaczej QuAkERzY ;]

btw. jakiego mam sobie ustawic CL_TIMENUDGE ? :AS:DAS:DAS:D

PTC|Faketa | 2004-12-20 22:52:34 +0100

mapa jest dowolna

Gravatar

edix | 2004-12-20 23:40:05 +0100

$$$$

Sh1eldeR | 2004-12-21 01:38:01 +0100

Ciekawi mnie jedna rzecz - co to kurna sa te OBy? :D

ramm | 2004-12-21 06:41:56 +0100

dokladnie.//:d

|pa1n|mordor | 2004-12-21 09:15:18 +0100

Mam Pytanie kto gra w lineage2?

plej | 2004-12-21 13:01:08 +0100

chyba wujek plej wróci do trickowania :P

-KruK- | 2004-12-21 14:27:22 +0100

w celu wyjasnienia :)
OB to skrot od ’OverBounce’
jest to niejako blad w silniku q3 polegajacy na zlym naliczaniu predkosci podczas spadania
najpopularniejszy OB to chyba bounce na dm6 przy przy kolumienkach w RA - skok na jumpada, wyrownanie do sciany, zsuniecie sie po niej i odbicie z ziemi :)

DziadaS-2xreg | 2004-12-21 14:43:40 +0100

Wow!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63