ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



iMMune już jest !

sob, 09 kwiecień 2005 23:41:20 | Autor: markolm | Quake 3 Arena

Pragnę przedstawić najnowszą produkcję filmową, która narodziła się pod palcami gracza klanu Born Frag Clan. Mowa w tym momencie oczywiście o revic’u. Nosi ona nazwę iMMune. Jest to debiut filmowy tego bardzo utalentowanego gracza. Film jest bardzo interesujący, bardzo ciekawie się go ogląda, trzyma w napięciu. W produkcji znajdziemy takie utwory muzyczne jak: mondoshawan- 5th element ost, total recall - total recall ost, burly brawl - juno reactor vs don Davis oraz wiele innych. Gdy poprosiłem autora o kilka słów na temat własnego filmu, wypowiedział się następująco:

revic: Moja produkcja przedstawia moją 2 letnia grę w q3. Fragmovie zawiera troszkę efektów, synchronizacji oraz ciekawych akcji. Sądzę, że każdy miło spędzi czas przy oglądaniu mojego filmu. Serdecznie zapraszam.

Download: own-age.com

Time: 7min 21 sek

Size: 247.2 MB

Video: xvid

Sound: mp3 128 kbps

PeterSchiff | 2005-04-09 23:48:22 +0200

no film rzeczywiscie fajny :) niektore efekty robia robote, fragi tez bardzo fajne:) nie podobalo mi sie troche intro :) takie zbyt ostre te rysowanki ;p troche rozmiar duzy ale za to jakosc bez bledow ;D

Gravatar

revic | 2005-04-09 23:52:51 +0200

no wiem moglem bardziej kompresje podrasowac :p

rzu | 2005-04-10 00:38:32 +0200

Film jest bardzo interesujący, bardzo ciekawie się go ogląda.. - taaaaaak.. mysle ze bede ciekawie ogladac ten interesujacy film ktory pewnie jest nie ciekawy i..

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-04-10 01:53:29 +0200

I jak zwykle own-age...
Poraz enty pisze o polskim serwerze do sciagniecia...

kos | 2005-04-10 04:02:26 +0200

no tak oprócz owna powinno być jeszcze polskie źródło na którym można wznawiać transfer ;)

Gravatar

ca1_ownz_you | 2005-04-10 07:02:52 +0200

brawo, 2 lata dema trzymac o.0

moją 4 letnia gre pochłoneły kilka formatów. ;p

fhantom | 2005-04-10 09:05:16 +0200

kur.. wczoraj późnym wieczorem ściągnąłem, wybakałem na own-age że revic swój chłop, dzisiaj chce pisać recenzje i co ?
już jest news :]
markolm - nie chce się czepiać ale jak możesz opisywać film którego nie obejrzałeś i praktycznie nic o nim nie wiesz (poza jakimiś podstawowymi informacjami) ? a no wiem że można :|

revic film stoi na przyzwoitym poziomie :-)
podobał mi się zwłaszcza editing i sposób użycia poszczególnych efektów (motyw z phobosem - najsowo, nieźle wyszło)
fragi przyzwoite ale bez rewelacji, różnorodność map zachowana, synchronizacja zauważalna a jakość bardzo dobra aczkolwiek kompresja nie jest mocną stroną tego obrazu
nie podobały mi się sztucznie dodane dźwięki z gry (brak odgłosów postaci itd.) i outro (które sprowadza się do listy napisów)
solidna produkcja, editing sprawia że warto rzucić na nią okiem, pozbawiona większych wad ale również na żadnej płaszczyźnie nie wybija się, gg m8

ca1 - jak się nie ma porządnego firewalla, antivira i ad-aware to trzeba robić formata :>

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-04-10 09:42:38 +0200

Spoko filmik..
Fajny efekt z tym szkieletem mapy czarno białym.

k3m | 2005-04-10 11:28:53 +0200

Recenzja niezbyt zachecajaca do sciagniecia.

wuder | 2005-04-10 11:31:23 +0200

Filmu z q3 już nie ściągałem chyba z pół roku jak nie więcej ale ten jakoś postanowiłem zassać. Przyzwoity fragmovie, ładne fragi, ciekawe efekty. 7.5/10

kaboom | 2005-04-10 11:31:46 +0200

bo to nie recenzja tylko info o filmie :P

coś sie dziś dennie ściaga z tego filefrontu :/....transfer skacze.....za jakas godzine moze się ściągnie

no i @#$% mać, komp się zawiesił i 180 mb poszło w pizdu, dajcie jakiś mirror

enjoy | 2005-04-10 12:02:33 +0200

kiedy na orga to ktos zapoda?

wishoza | 2005-04-10 13:22:02 +0200

Jestem wybredna dziw ka, ale było okej :D Pare fragów przechu jskich, pare dennych, a wiekszosc takich po prostu, normalnych ;) W sumie git, bo nie tylko fragi się licza, a ten wektorowy doom zrobił na mnie wrażenie ;> Najs szit ; }

Pionier | 2005-04-10 13:32:27 +0200

filmik fajny choc w nim nie wystepuje:>
jeden frag byl naprawde przesliczny:) na dm6 grnat wystrzelony o sciane przy jump padzie i po odbiciu od sciany w powietrzu wpada na niego quad:> to bylo naprawde niezle:P

freak | 2005-04-10 14:02:15 +0200

wlasnie, wrzuccie to na orga bo mam problemy z wrzuceniem tego do flashgeta..

Gravatar

shell | 2005-04-10 14:23:01 +0200

przy rozdzialce 640x360 i 7 min to te 240 mb troche za duzo :/

Gravatar

pro_L0rd | 2005-04-10 14:33:39 +0200

dobry film ,choc fragi takie sobie(niektore byly haj skillowe ,inne marne) ale ten efekt z phobosem swietny
gj

Gravatar

psich1cer | 2005-04-10 15:58:25 +0200

wlasnie own-age.com padlo :/

marm4n | 2005-04-10 16:07:27 +0200

dajcie link do filmu bo own-age.com nie dziala

Gravatar

revic | 2005-04-10 16:16:10 +0200

juz dziala :q

k3m | 2005-04-10 16:17:42 +0200

Intro: 6+
Muzyka: 6
Synchronizacja: 6
Fragi: 7
Efekty specjalne: 8
Outro: 6
skala dziesięciostopniowa
Ogolna ocena: 7/10

Jestem juz troche wybredny po obejrzeniu tylu filmow :d

Tramal | 2005-04-10 22:36:24 +0200

mnie sie filmik podbał, polecam

Dual | 2005-04-10 23:33:22 +0200

postaram sie jutro uploadnąć filma na orga.

coolfon | 2005-04-10 23:45:43 +0200

ocena bardzo pozytywna!

Gravatar

m4mut | 2005-04-11 07:27:24 +0200

mistrzu sie wypowie :D

owszem film jeszcze fajny :P a ze to moj ziomek , stara lajza itp do niech ma te 7/10 wiecej mu nie dam bo na wiecej nie zasluguje :P

pozatym ciekawie zrobione intro , wprowadzone zostalo cos nowego tak jak u vinsa ( tez w ajsmacie ) ten w pobosie:P no i pozatym milo mi sie ogladalo. Nawet bylem zabity ze 2x :P

enjoy | 2005-04-11 09:05:40 +0200

dual to postaraj sie tez uploadnac film jaracza bo zapodalem wczoraj sciaganie z filefronta, przychodze rano zeby sobie obejzec , patrze a tu 7% sie sciagnelo przez noc :OOO :/

bfr_aka_pablonzo | 2005-04-11 15:34:27 +0200

nic specjalnego..

a mi sie sciagnelo w 30 minut z filefront :o

Dual | 2005-04-12 01:38:37 +0200

film jest już na orgu www.q3arena.gry.imro.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=9752

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63