IMP nagrody
nie, 11 styczeń 2004 09:51:45 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Internetowe Mistrzostwa Polski przeprowadzone przez serwis Online Duel Cup zakończyły się kilka dni temu, do tej pory panowała cisza na temat podziału nagród - znaliśmy jedynie ich łączną wartość, czyli 1500zł, co jest w przypadku imprezy online bardzo dużym osiągnięciem. Taka pokaźna kwota została osiągnięta dzięki sponsorom rozgrywek , takim firmom jak Steelpad, D-Link , czy sklep ProGamer.pl Wczoraj dowiedzieliśmy się już konkretów związanych z nagrodami , a mianowicie :
- 1 miejsce - Łukasz "v3ndor" Smolski: punkt dostepowy D-link Airplus Wireless Access Point DWL-900AP+ ; bezprzewodowa karta sieciowa D-link Airplus Wireless PCI Adapter DWL-520+ ; podkładka pod mysz SteelPad 4S
2 miejsce - Paweł "protoss" Jabłoński: 2x D-link Airplus Wireless USB Adapter DWL-120+ ; podkładka pod mysz SteelPad 3S
3 miejsce - Mateusz "matr0x" Ożga: karta sieciowa D-link DFE-530TX Fast Ethernet PCI 10/100 Mbps ; podkładka pod mysz SteelPad 4D
Zobaczymy jak pierwsza dwójka wypadnie w nadchodzącym już wielkimi krokami Fear Factory Invite #2,również organizowanego przez serwis ODC, byćmoże korzystając już z nowego sprzętu podczas gry.





3st | 2004-01-11 10:06:55 +0100
v3ndorQ nie zapomnij kto Ci kibicowal :>
jak czegos nie potrzebujesz z tych rzeczy to polecam sie :>
#668770
[FPP]Krypton | 2004-01-11 11:01:26 +0100
W koncu jakies skromne nagrody, ktore sa w miare przydatne.
good job
#668784
SL4VE | 2004-01-11 11:10:02 +0100
vendor łącze dostanie? dobrze rozumuje? Czy moj zlasowany, przepity po imprezie umysl cos znowu pokrecil?
#668786
ognos | 2004-01-11 11:17:15 +0100
jesli uwazasz ze karta sieciowa to nowe lacze, to masz racje o_O
#668787
... | 2004-01-11 11:22:37 +0100
hsahs o_+
#668788
Razor | 2004-01-11 12:30:14 +0100
hyh
#668796
Zell | 2004-01-11 12:33:50 +0100
ognos jak slejwa wysmial :DDD lol
edit: :D 2x ten sam comment ;asd
#668797
Zell | 2004-01-11 12:33:50 +0100
ognos jak slejwa wysmial :DDD lol
#668798
enjoy | 2004-01-11 13:16:11 +0100
c(_)
#668804
SL4VE | 2004-01-11 14:40:26 +0100
"punkt dostepowy D-link Airplus Wireless Access Point DWL-900AP+ ; bezprzewodowa karta sieciowa D-link Airplus Wireless PCI Adapter DWL-520+"
karta sieciowa nie, ale punkt dostępowy brzmi jakoś tak ...
No chyba, ze punkt dostępowy = karta sieciowa i tym oto sposobem vendor dostaje dwie karty sieciowe i będzie miał dwa lany na raz albo jednego podwójnego. Albo polaczy sobie jedną sieciówkę z drugą i będzie miał super wypasionego bezprzewodowego jednokomputerowego lana!!!!
#668807
v3ndor | 2004-01-11 18:06:17 +0100
slave www.d-link.pl/docs/datenblatt/dwl-900ap+_datasheet_en.pdf tutaj masz wiecej info na ten temat
#668825
v3ndor | 2004-01-11 18:09:56 +0100
aha 3st_by faktycznie nie potrzebuje zadnego z tych rzeczy a za ile chesz kupic ? :]
#668826
SL4VE | 2004-01-11 18:47:05 +0100
juz kumam :). Dzieki v3ndor mistrzu :-).
#668834
atOm_1 | 2004-01-11 20:37:10 +0100
a ja nie kumam :( vendor tam jest po angielsku a ja nie umiem angielskiego :((((( lol
#668846
Zaloguj się by dodać komentarz.