ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Insta spar Polska vs Francja

nie, 19 grudzień 2004 12:00:28 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

Najpierw, chciałbym napisać, iż skład administratorów ESL przy modzie Instaunlagged, jest już znany, i są to: Agres, Emi, Kicior, Amigo oraz Neo.
No to sprawa formalna załatwiona, a teraz do rzeczy.
Otóż, już dzisiaj o godzinie 21 odbędzie się sparing pomiędzy reprezentacją Polski i Francji.
Co ważne jest to już drugi mecz pomiędzy reprezentacjami w/w krajów, a pierwsza potyczka zakończyła się wynikiem 1 : 1.
Screeny poniżej:
- q3dm7 276 : 321
- q3dm17 651 : 421
; należy pamiętać, że nie są to mecze Nation Cup, które to ma się rozpocząć pod koniec grudnia, a składy wszystkich (poza Hiszpanią) uczestniczących państw są już znane. Wracając do dzisiejszego spotkania, pragnę pozostawić Wam adres do Shoutcastu jak i do GTV. Mam nadzieje, że fakt tak profesjonalnego podejścia do spotkań na tej platformie, zmieni Wasze podejście do Insta choć trochę. Należy napisać, że nasz kraj jest faworytem w nadchodzących Nation Cup, poza tym, wystarczy zajrzeć do Clan Base i zerknąć na drabinkę przy modzie IU.
Zapraszam wszystkich dzisiaj wieczorem do obejrzenia spotkania, zarówno tych zainteresowanych, jak i przeciwników Insta. Na koniec pozostawiam Wam adresy:
- GTV: 212.182.42.113:60000
- Shoutcast star.rq.pl:8100

THRAWN | 2004-12-19 12:09:05 +0100

ktos tam na screenie powiedzial "zenada" :D ale ogolnie dobrze ze cos juz panowie chca pokazac ze cos robia :P

Logitechr4 | 2004-12-19 12:12:55 +0100

hmm...fajne to na dm17 grac ;P

k3m | 2004-12-19 12:37:00 +0100

Ladne wyniki ;)

pepz | 2004-12-19 12:38:48 +0100

Jackal? fajno :D

gl instanty.

ATi | 2004-12-19 12:43:22 +0100

ja tam do sceny iu nie mam nic :)

btw i ktos tam ma strasznie oczojebnego cfg ;]

macr0n | 2004-12-19 13:08:39 +0100

jak juz kogos cytujesz thrawn to pisz jego nick a nie "ktos tam" bo to brak szacunku z twojej strony to po pierwsze, po drugie my nie staramy sie pokazac, ze cos robimy tylko to robimy
btw zawsze pod niusem zwiazanym z instaunlagged zaczynaja sie spory, ze iu sux albo ze nic do niej nie mam, ludzie dajcie na wstrzymanie...gosh

Panplayer1 | 2004-12-19 13:10:43 +0100

ej sa swieta wiec nie miejmy nic do iu :Q

szaq | 2004-12-19 13:22:22 +0100

loco_pl - z okazji świąt nawet możesz mi possać :b - to taki mój prezent dla Ciebie pod choinke ;)
oczywiście joke, gdyby ktoś nie zrozumiał ...

enjoy | 2004-12-19 13:24:22 +0100

łomatko! jaki cfg łoczojebny :) macr0n oczy cie nie bola od tego?

gr. | 2004-12-19 14:01:41 +0100

o w kur.. ! Ariel na tym laserowaniu sie to zawsze sa takie gigantyczne wyniki ? :O

Gravatar

.... | 2004-12-19 14:27:37 +0100

Ja gralem z RoLem na live a on team poland :D hehehe

[M]aniek | 2004-12-19 14:30:48 +0100

a jaki ma miec cfg jak tam nie ma enemycolor zdaje sie? ; d

ATi | 2004-12-19 14:39:37 +0100

"(...) ze iu sux albo ze nic do niej nie mam, ludzie dajcie na wstrzymanie...gosh" (c) ktos tam

To co mam zaczac najezdzac na to co ten news tutaj robi ? =>

[M]aniek - gralem w insta i robilem tak ze swoj model dawalem na tanka/blue i force model’s :>

szaq | 2004-12-19 14:40:18 +0100

Emil - tak, polacy potrafią nawet dowalić w 15 minut ponad 200, czasami ponad 250 fragów (jeden gracz ! ! !)
[M]aniek ma racje, tutaj nie ma enemycolors
RoL - niestety już nie jest w reprezentacji :(

furi | 2004-12-19 14:40:41 +0100

Co to niby jest? Sio mi z tym!

szaq | 2004-12-19 14:43:19 +0100

"Co to niby jest? Sio mi z tym!" by fur1
O czym Ty do nas rozmawiasz?

Gravatar

m4r | 2004-12-19 15:07:41 +0100

Hmmnie mam nic przeciwko insta ani nie gram insta ale meczyk sobie obejrze dlaczego by nie?:D Fajnie ze bedzie tez shout:D

Gravatar

rk.bizarre | 2004-12-19 15:31:58 +0100

insta = instagib :Q , macron w rep polski :P ASDAsd

cocaine | 2004-12-19 15:55:15 +0100

chętnie pooglądam, gl instyy :>

RZELKY | 2004-12-19 16:12:28 +0100

IU != insta :P

GG !

macr0n | 2004-12-19 16:37:52 +0100

To co mam zaczac najezdzac na to co ten news tutaj robi ? => (c) ktos tam
a czy zawsze piszac komentarz do newsa, na cos/kogos najezdzasz?
Co to niby jest? Sio mi z tym! (c) ktos tam
takie typki sa najzabawniejsze :)
enjoy - szczerze przyznam, ze w niektorych miejscach jak spojrze na sciane albo glebe to nie widze celownika ;))
ale niestety brak enenemodelu tak nam doskwiera, ze musimy tworzyc coraz to "jaskrawsze" konfigi, aby red/blue sarge byl dosyc widoczny :)
bizar - cos nie tak? ;)
Thrawn - peace

THRAWN | 2004-12-19 16:44:01 +0100

"Dopisano 19.12.2004 o godzinie 13:08 [ macr0n ]

jak juz kogos cytujesz thrawn to pisz jego nick a nie "ktos tam" bo to brak szacunku z twojej strony to po pierwsze, po drugie my nie staramy sie pokazac, ze cos robimy tylko to robimy
btw zawsze pod niusem zwiazanym z instaunlagged zaczynaja sie spory, ze iu sux albo ze nic do niej nie mam, ludzie dajcie na wstrzymanie...gosh "

to nie byl doslowny atak ale ..cos wtym bylo :P a powaznie to nikogo tam ani nie szanuje ani nie krytykuje .fin

PS:taaaa grozny typek jestem grrrrrrrrrrrrrrrr przestraszyl sie ktos ?

furi | 2004-12-19 16:54:06 +0100

Taki typek miecie cie z gownem PRO RAILERZE ROFL!
Placze jak czytam ten news :SAfjhafjsakfgshjsagfh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

macr0n | 2004-12-19 17:55:45 +0100

tylko czekalem az to napiszesz :)
a moze mam ci przypomniec jak erni cl klanu kPsK (ktory juz niestety nie istanieje) proponowal ci abys u nas gral? postawiles ciekawy warunek, otoz zebys do nas doszedl, mial pokonac cie najlepszy grac z kPsK (rotfl jakie wymagania) no i to akurat bylem ja i sie nie popisales bo dostales wpie.rdol na dwoch mapach i jak uciekales cos tam sepleniles ze lagi or something :) - wiec stfu pro graczu stfu

pepz | 2004-12-19 18:17:51 +0100

fur1onet was owned? :o

ostrooooooo :D

sYnth|Bubu | 2004-12-19 18:41:54 +0100

Zdejmijcie mi bany na serwy insta to Wam pokarze jak sie strzela z lasera w zielonych ludzikow.

:P

macr0n | 2004-12-19 20:22:14 +0100

Bubu napisz do mnie na gg podam Ci ip wszystkich servow IU w polsce ;) - moze nawet razem zagramy :p
3633317

sYnth|Bubu | 2004-12-20 00:05:38 +0100

Znam IP serwerow ale mam na nie bany :D

macr0n | 2004-12-20 01:41:04 +0100

na wszystkie? 0.0 impossible ;)

Gravatar

scre4m | 2004-12-20 23:02:36 +0100

ano shoutcast był.. prawdopodobnie super udany.. :) znacznie różniący się od shoutów z vq3.. moim zdaniem ciekawszy.(skromy jestem) :P.. a to jak miotają gracze insta na INSTA SERWACH oprócz BUBA:P doświadczył też GAD 666 :] -- myśle ze rg gada nie jest dyskryminowane przez ogół graczy vq3 dlatego po refleksje dotyczące tzw-ego wpeirdolu który tak naprawde był 4fun zapraszam własnie do w/w. :] scre4m ala KAROLINA (chcialem podziękowac Mańkowi i BUBOWI za nieświadomoą pomoc w SC) ==> pozdrawiam! :))

Gravatar

amaru | 2004-12-23 11:47:05 +0100

heh fur1 waflu stary ;]
a do tego że kiedyś grałeś w insta non stop to już sie nie przyznasz, co? ;]
pzdr

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63