Insta spar Polska vs Francja
nie, 19 grudzień 2004 12:00:28 | Autor: szaq | Quake 3 Arena
Najpierw, chciałbym napisać, iż skład administratorów ESL przy modzie Instaunlagged, jest już znany, i są to: Agres, Emi, Kicior, Amigo oraz Neo.
No to sprawa formalna załatwiona, a teraz do rzeczy.
Otóż, już dzisiaj o godzinie 21 odbędzie się sparing pomiędzy reprezentacją
Polski i
Francji.
Co ważne jest to już drugi mecz pomiędzy reprezentacjami w/w krajów, a pierwsza potyczka zakończyła się wynikiem 1 : 1.
Screeny poniżej:
- q3dm7
276 : 321 
- q3dm17
651 : 421 
; należy pamiętać, że nie są to mecze Nation Cup, które to ma się rozpocząć pod koniec grudnia, a składy wszystkich (poza Hiszpanią) uczestniczących państw są już znane. Wracając do dzisiejszego spotkania, pragnę pozostawić Wam adres do Shoutcastu jak i do GTV. Mam nadzieje, że fakt tak profesjonalnego podejścia do spotkań na tej platformie, zmieni Wasze podejście do Insta choć trochę. Należy napisać, że nasz kraj jest faworytem w nadchodzących Nation Cup, poza tym, wystarczy zajrzeć do Clan Base i zerknąć na drabinkę przy modzie IU.
Zapraszam wszystkich dzisiaj wieczorem do obejrzenia spotkania, zarówno tych zainteresowanych, jak i przeciwników Insta. Na koniec pozostawiam Wam adresy:
- GTV: 212.182.42.113:60000
- Shoutcast star.rq.pl:8100





THRAWN | 2004-12-19 12:09:05 +0100
ktos tam na screenie powiedzial "zenada" :D ale ogolnie dobrze ze cos juz panowie chca pokazac ze cos robia :P
#703653
Logitechr4 | 2004-12-19 12:12:55 +0100
hmm...fajne to na dm17 grac ;P
#703654
k3m | 2004-12-19 12:37:00 +0100
Ladne wyniki ;)
#703658
pepz | 2004-12-19 12:38:48 +0100
Jackal? fajno :D
gl instanty.
#703659
ATi | 2004-12-19 12:43:22 +0100
ja tam do sceny iu nie mam nic :)
btw i ktos tam ma strasznie oczojebnego cfg ;]
#703660
macr0n | 2004-12-19 13:08:39 +0100
jak juz kogos cytujesz thrawn to pisz jego nick a nie "ktos tam" bo to brak szacunku z twojej strony to po pierwsze, po drugie my nie staramy sie pokazac, ze cos robimy tylko to robimy
btw zawsze pod niusem zwiazanym z instaunlagged zaczynaja sie spory, ze iu sux albo ze nic do niej nie mam, ludzie dajcie na wstrzymanie...gosh
#703661
Panplayer1 | 2004-12-19 13:10:43 +0100
ej sa swieta wiec nie miejmy nic do iu :Q
#703662
szaq | 2004-12-19 13:22:22 +0100
loco_pl - z okazji świąt nawet możesz mi possać :b - to taki mój prezent dla Ciebie pod choinke ;)
oczywiście joke, gdyby ktoś nie zrozumiał ...
#703669
enjoy | 2004-12-19 13:24:22 +0100
łomatko! jaki cfg łoczojebny :) macr0n oczy cie nie bola od tego?
#703671
gr. | 2004-12-19 14:01:41 +0100
o w kur.. ! Ariel na tym laserowaniu sie to zawsze sa takie gigantyczne wyniki ? :O
#703676
.... | 2004-12-19 14:27:37 +0100
Ja gralem z RoLem na live a on team poland :D hehehe
#703678
[M]aniek | 2004-12-19 14:30:48 +0100
a jaki ma miec cfg jak tam nie ma enemycolor zdaje sie? ; d
#703679
ATi | 2004-12-19 14:39:37 +0100
"(...) ze iu sux albo ze nic do niej nie mam, ludzie dajcie na wstrzymanie...gosh" (c) ktos tam
To co mam zaczac najezdzac na to co ten news tutaj robi ? =>
[M]aniek - gralem w insta i robilem tak ze swoj model dawalem na tanka/blue i force model’s :>
#703681
szaq | 2004-12-19 14:40:18 +0100
Emil - tak, polacy potrafią nawet dowalić w 15 minut ponad 200, czasami ponad 250 fragów (jeden gracz ! ! !)
[M]aniek ma racje, tutaj nie ma enemycolors
RoL - niestety już nie jest w reprezentacji :(
#703682
furi | 2004-12-19 14:40:41 +0100
Co to niby jest? Sio mi z tym!
#703684
szaq | 2004-12-19 14:43:19 +0100
"Co to niby jest? Sio mi z tym!" by fur1
O czym Ty do nas rozmawiasz?
#703685
m4r | 2004-12-19 15:07:41 +0100
Hmmnie mam nic przeciwko insta ani nie gram insta ale meczyk sobie obejrze dlaczego by nie?:D Fajnie ze bedzie tez shout:D
#703689
rk.bizarre | 2004-12-19 15:31:58 +0100
insta = instagib :Q , macron w rep polski :P ASDAsd
#703692
cocaine | 2004-12-19 15:55:15 +0100
chętnie pooglądam, gl instyy :>
#703693
RZELKY | 2004-12-19 16:12:28 +0100
IU != insta :P
GG !
#703695
macr0n | 2004-12-19 16:37:52 +0100
To co mam zaczac najezdzac na to co ten news tutaj robi ? => (c) ktos tam
a czy zawsze piszac komentarz do newsa, na cos/kogos najezdzasz?
Co to niby jest? Sio mi z tym! (c) ktos tam
takie typki sa najzabawniejsze :)
enjoy - szczerze przyznam, ze w niektorych miejscach jak spojrze na sciane albo glebe to nie widze celownika ;))
ale niestety brak enenemodelu tak nam doskwiera, ze musimy tworzyc coraz to "jaskrawsze" konfigi, aby red/blue sarge byl dosyc widoczny :)
bizar - cos nie tak? ;)
Thrawn - peace
#703700
THRAWN | 2004-12-19 16:44:01 +0100
"Dopisano 19.12.2004 o godzinie 13:08 [ macr0n ]
jak juz kogos cytujesz thrawn to pisz jego nick a nie "ktos tam" bo to brak szacunku z twojej strony to po pierwsze, po drugie my nie staramy sie pokazac, ze cos robimy tylko to robimy
btw zawsze pod niusem zwiazanym z instaunlagged zaczynaja sie spory, ze iu sux albo ze nic do niej nie mam, ludzie dajcie na wstrzymanie...gosh "
to nie byl doslowny atak ale ..cos wtym bylo :P a powaznie to nikogo tam ani nie szanuje ani nie krytykuje .fin
PS:taaaa grozny typek jestem grrrrrrrrrrrrrrrr przestraszyl sie ktos ?
#703701
furi | 2004-12-19 16:54:06 +0100
Taki typek miecie cie z gownem PRO RAILERZE ROFL!
Placze jak czytam ten news :SAfjhafjsakfgshjsagfh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#703702
macr0n | 2004-12-19 17:55:45 +0100
tylko czekalem az to napiszesz :)
a moze mam ci przypomniec jak erni cl klanu kPsK (ktory juz niestety nie istanieje) proponowal ci abys u nas gral? postawiles ciekawy warunek, otoz zebys do nas doszedl, mial pokonac cie najlepszy grac z kPsK (rotfl jakie wymagania) no i to akurat bylem ja i sie nie popisales bo dostales wpie.rdol na dwoch mapach i jak uciekales cos tam sepleniles ze lagi or something :) - wiec stfu pro graczu stfu
#703664
pepz | 2004-12-19 18:17:51 +0100
fur1onet was owned? :o
ostrooooooo :D
#703711
sYnth|Bubu | 2004-12-19 18:41:54 +0100
Zdejmijcie mi bany na serwy insta to Wam pokarze jak sie strzela z lasera w zielonych ludzikow.
:P
#703713
macr0n | 2004-12-19 20:22:14 +0100
Bubu napisz do mnie na gg podam Ci ip wszystkich servow IU w polsce ;) - moze nawet razem zagramy :p
3633317
#703718
sYnth|Bubu | 2004-12-20 00:05:38 +0100
Znam IP serwerow ale mam na nie bany :D
#703746
macr0n | 2004-12-20 01:41:04 +0100
na wszystkie? 0.0 impossible ;)
#703756
scre4m | 2004-12-20 23:02:36 +0100
ano shoutcast był.. prawdopodobnie super udany.. :) znacznie różniący się od shoutów z vq3.. moim zdaniem ciekawszy.(skromy jestem) :P.. a to jak miotają gracze insta na INSTA SERWACH oprócz BUBA:P doświadczył też GAD 666 :] -- myśle ze rg gada nie jest dyskryminowane przez ogół graczy vq3 dlatego po refleksje dotyczące tzw-ego wpeirdolu który tak naprawde był 4fun zapraszam własnie do w/w. :] scre4m ala KAROLINA (chcialem podziękowac Mańkowi i BUBOWI za nieświadomoą pomoc w SC) ==> pozdrawiam! :))
#703844
amaru | 2004-12-23 11:47:05 +0100
heh fur1 waflu stary ;]
a do tego że kiedyś grałeś w insta non stop to już sie nie przyznasz, co? ;]
pzdr
#703988
Zaloguj się by dodać komentarz.