ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Instagib w Quake4

śro, 02 listopad 2005 21:37:37 | Autor: pat | Quake 3 Arena

Kolejnym modzikiem do Quake4, który ujrzał światło dzienne jest właśnie instagib, którego wiekszość z nas doskonale zna. Dla tych którzy są nowi w świecie Quake'a wyjaśnię, iż jest to mod umożliwiający grę samymi railgunami, bez innych broni, zbroji, apteczek itd. Pojawiamy się na mapie z samym Railem, a po celnym strzale nasz przeciwnik rozpada sie na miliony krwawych kawałeczków. To cała filozofia więc jak widzicie nie jest to zbyt skomplikowane i może zapewnić nam nieco dobrej zabawy, a przytym poprawe skilla.
Więcej informacji odnośnie tej modyfikacji znajdziecie na forum stronki www.gameisgood.com klik

Download#1 ver. exe
Download#2 ver. zip

k3m | 2005-11-02 22:24:13 +0100

Przeczytaj kilka razy i popraw.

bryan | 2005-11-02 22:37:01 +0100

no wlasnie , przy okazji poprzedniego zwracalem Ci uwage.

szaq | 2005-11-02 23:17:42 +0100

pat - może poszukaj innych zainteresowań. Nie żebym Cię zniechęcał, ale forma/styl/składnia Twoich newsów pozostawia baaardzo wiele do życzenia.

Poczytaj trochę dobrych książek, może zacznij regularnie czytać Newseeka - to naprawdę znacznie poprawia jakość naszych wypocin. Cokolwiek zrób ze sobą, bo inaczej zacnę twoje newsy najprościej wywalać - albo wywalać i pisać od nowa tak, jak powinny być napisane...

Powodzenia!

THRAWN | 2005-11-02 23:35:24 +0100

FUCK WIEDZILEM ZE TO BEDZIE :(((((((

szaq | 2005-11-03 00:05:07 +0100

To już nie wolno tutaj nikogo krytykować?
Nie rozumiem - te słowa mają być motywacją a nie wygrażaniem.

bryan | 2005-11-03 00:31:03 +0100

szakal bardziej wyszlo ci wygrazanie niestety =) ale fakt jest faktem ze spore niedopatrzenia jezykowe chlopak popelnia. mam nadzieje ze mu sie uda z tym cos zrobic :)

A poza tym ... o boze znowu instagib i znowu beda noskille CHODZACE z jedna bronia albo stojace w miejscu bo po co sie ruszac jak nie ma przedmiotow na mapie hehehe :D

szaq | 2005-11-03 01:59:12 +0100

Chyba masz rację bryan.

Dlatego korekta - pat, postaraj się coś zrobić ze swoim sylem, czy jakby tego nie nazwać. To co napisałem poniżej - czytanie dobrych rzeczy - naprawdę pomaga =].

SpOOnman | 2005-11-03 10:26:54 +0100

Nieeeeeee usuncie tego newsa!!! Nieeeee dlaczegooo instagib :(((( KickBan!

A echo powtarzalo tylko:...... nieeeeeeeeee .............

furi | 2005-11-03 12:20:09 +0100

nubmode :D

pat | 2005-11-03 17:12:59 +0100

szczerze mowiac to nic do istagiba niemam ale wkurwia mnie to ze niemozna nigdy ctfa zagrac bo lamki graja na tym syfie ;p

SpOOnman | 2005-11-04 09:20:10 +0100

Czyli masz :P

Lawnmower | 2005-11-04 12:16:03 +0100

Wkoncu Ci pat pojechali...;]ja juz dawno mowilem kosobowi, zeby was ukrocil z tymi newsami, zebyscie pisali po ludzku..;]nie mowie, że moje byly doskonale, ale ja sie pytalem paru redaktorow wortalu przed napisaniem czegos...a co Instagiba...to sie ciesze:D:D to pierwszy krok do IU;]

pat | 2005-11-04 16:21:44 +0100

no to fakt że trochę mnie pojechali, ale nieodebrałem tego źle bo raczej niemają złych intencji, powiem nawet że to było potrzebne żebym wzioł się jakoś w garść, następnym razem będzie lepiej ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63