Inter-Media Cup #2
pią, 26 grudzień 2003 18:57:22 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Słowo od organizatorów Inter-Media Cup 2:
"Chcieliśmy Was poinformować o dwóch zmianach dotyczących turnieju Inter-Media Cup. Sprawa pierwsza dotyczy zapisów: postanowiliśmy przedłużyć możliwość zapisania sie do końca roku! Druga rzecz to mapki na jakich będą odbywały się rozgrywki: są to według sondy z quake.com.pl - ztn3tourney1, pro-q3dm6 oraz pro-q3tourney4. Lista zapisanych wciąż rośnie i mam nadzieję, że frekwencja nas nie zawiedzie.
Liczymy na dużą imprezę bo zainteresowanie nią nie jest małe. Także zapraszam do zapisów tych
którzy przespali poprzedniego newsa dot. turnieju na odpowiednią stronę: quake.com.pl/imcup/
Turniej odbędzie sie w weekend 10/11 stycznia, trwać będzie dwa dni dopóki nie wyłonimy zwycięzcy.
Wszelkie informacje, szczegóły i zmiany umieszczamy na stronie turniejowej quake.com.pl/imcup."





3st | 2003-12-26 19:33:56 +0100
PIERWSZY !!!
#666560
SAI4H | 2003-12-26 19:38:55 +0100
DRUGI!!! :o
#666561
b31m0 | 2003-12-26 20:01:17 +0100
TRZECI!!!! [i tak mam najładniejsze foremki!!!] :o
#666564
x3noph0b | 2003-12-26 21:35:15 +0100
chlopaki ... bawicie sie w kamienna twarz? kto pierwszy dojdzie ? ASD
;-]
pozdro _
#666569
3st | 2003-12-26 21:38:48 +0100
taaa siedzimy dookola stolu i po kolei kazdemu laska robi loda... jak ktos sie zdradzi na twarzy i ktos odgadnie ten zmienia sie z dziewczyna :P
oops chyba widze cos na twarzy Saika :D
#666570
eng | 2003-12-26 21:41:11 +0100
to ja juz wiem , kto najwiekszy syf w komentarzach robi :/
#666571
jordan | 2003-12-26 23:20:58 +0100
tristan, jak zawsze ;]
#666577
d4ro | 2003-12-27 00:43:02 +0100
no pewnie że Tristan, i dotego jeszcze taki nie uczesany :P btw. przyjeżdżajcie na turniej fajnie bedzie =]
#666591
sYnth|Bubu | 2003-12-27 16:57:56 +0100
napewno bedzie fajnie jakis koles chce mnie bic :>
czyli dodatkowe atrakcje :>
szkoda ze ja go nawet nie znam ;]
#666661
Zaloguj się by dodać komentarz.