Internetowe Mistrzostwa Polski
wto, 30 grudzień 2003 01:07:22 | Autor: ash | Quake 3 Arena
W końcu doszliśmy chyba do najciekawszego etapu w Internetowych Mistrzostwach Polski organizowanych przez Online Duel Cup, po około jednym miesiącu rozgrywek przyszedł czas na finały. Przypomnę że do IMP swój udział zgłosiło 236 osób, a teraz pozostało już tylko ośmiu najlepszych którzy w nowym roku, dokładniej w dniach 3-4 styczeń, zagrają w wielkim finale o tytuł MP.
A oto finałowe pary:
Półfinał WB
matr0x vs ash
v3ndor vs zik
LB
protoss vs Xts
celnik vs Mobb
Całą drogę tych graczy przez drabinki możecie zobaczyć tutaj. Jak widać szykuje się kilka ciekawych pojedynków, w półfinałach WB znajduje się Top3 ze wcześniejszych rozgrywek ODC więc na pewno będzie ciekawie. Natomiast w LB także zapowiada się ciekawa konfrontacja pomiędzy protoss’em i Xts’em . Konkretnego terminarzu spotkań na finały jeszcze niema tak więc musicie trochę poczekać.
By uprzyjemnić czekanie zapraszam na stronę ODC do działu Demos, gdzie możecie znaleźć kilkadziesiąt fajnych demek z rozgrywek. Także zaczęły się już pojawiać mini wywiady z czołową ósemką. Jak do tej pory pojawiła się rozmowa z:
A już wkrótce możecie się spodziewać więcej wywiadów.
Odnośnie tego gdzie i jak będzie pokazywany finał to się jeszcze pojawi informacja, a ja chciałbym teraz napisać o innych aspektach z rozgrywek, a konkretniej o sponsorach. Ci którzy odwiedzają stronę rozgrywek już z pewnością wiedza trochę o sponsorach, ale dla pozostałych podaje informacje ze głównym sponsorem rozgrywek został Steelpad. Firma ta zajmuje się produkcją najwyższej jakości padów pod myszy, które są wykonane ze specjalnego stopu aluminium. Miedzy innymi produktów tej marki używają gracze takich klanów jak: polskie arcy, czy też najlepszy klan cs na świecie SK . Więcej odnośnie tego sponsora możecie się dowiedzieć na stronie rozgrywek, między innymi w tym newsie . A ja tylko podam jeszcze kilka ciekawych linkow:
Tak więc jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o sponsorze odsyłam Was pod te adresy. Natomiast jeśli chcecie więcej informacji odnośnie IMP zapraszam Was na stronę Online Duel Cup i nasz kanał irc #ODC.





ziel1na | 2003-12-30 01:29:03 +0100
wg mnie dalej przejda matr0x, v3ndor, xts i mobb wygra matr0x... :)
#667128
ramm | 2003-12-30 02:33:13 +0100
według mnie jednak zik wygra =) wierze w jego ztn po widocznym braku maria :D
#667138
sYnth|Bubu | 2003-12-30 09:50:38 +0100
vTRZYndor spraw sensacje wygra pokonujac matrZEROxa
#667143
Pawuj | 2003-12-30 11:45:24 +0100
Mysle ze Matr0x wygra z ashem a zik z v3ndorem :))
#667152
slawek | 2003-12-30 12:43:35 +0100
Wygra zik. Skąd wiem?
Bo ash już dał przez pomyłkę newsa na stronie ODC z wynikiem finału. Szybko go usunął, ale niektórzy zdążyli juz zauważyć jaki to SKANDAL!!! i PRZEKRĘT!!!! i że wszystko jest ustawione i niefer, i ze nie grałem z winy organizatrorów (nie zapewnili mi komputera, podłączenia do netu, stabilnego pingu itp) więc powtarzam: nie podniecajcie się tak bo juz wszystko ustalone!!! SKANDAL. Ale znalazłem się na posterunku i informuje o powyższym.
(Z kim, na jakich mapach i jakim stosunkiem fragów wygra zik informuje tylko na prv)
#667158
b31m0 | 2003-12-30 12:45:40 +0100
po pierwsze pisze sie "odnośnie DO" czegośtam a nie odnośnie czegośtam [gorące pozdrowienia dla pani profesor od j.polskiego ;D] a po drugie to coś mi się zdaje ze final = mat vs zik :) ale sie obaczy ;) pozdro.
#667159
viltZz | 2003-12-30 13:30:51 +0100
eee wygra cela:D wierze w niego:-)
#667166
3st | 2003-12-30 17:13:38 +0100
juz sam plebs zostal w turnieju :P
stawiam na vendorka :>
#667201
toma_2 | 2003-12-31 11:30:10 +0100
CeLn1k jedz ich do 0 !!! Dam Ci bonus w postaci 10zl :))
:P
#667280
Mad | 2003-12-31 15:46:26 +0100
final ash vs protoss :D
#667324
Zaloguj się by dodać komentarz.