isReady by iRe/!pandor
nie, 16 styczeń 2005 14:28:15 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena
Witam. W związku z tym że większość czytelników słabo oceniła poprzednio przeze mnie prezentowaną produkcję
Bacchusa - Dwarftoss2 postanowiłem jeszcze staranniej dobierać filmy tak aby zdecydowana większość użytkowników była zadowolona. Tym samym przedstawiam nową fragową produkcję, oczywiście prosto z own-age.com - isReady. Obraz wyróżnia się bardzo ładnym editingiem - zobaczymy animowane [!] odznaki za fragi, ładne żywe kolory [mocne ale nie przesycone] i zauważalną synchronizację muzyki z obrazem. Podobała mi się również praca kamer [proste ale efektywne przejścia] a poziom fragów oceniam na średni - odnotujemy kilka naprawdę interesujących akcji [np. 3xRL na pro-t4] przeplatanych ze zwykłymi pojedynczymi railami. Dodatkowym atutem filmu jest kompresja - naprawdę przy takiej jakości obrazu 107 mb za 5 i pół minuty jest jak najbardziej na miejscu. Na minus zaliczyłbym różnorodność map - praktycznie ciągle oglądamy pro-q3dm6 i ztn, inne mapy pojawiają się sporadycznie. Mimo tego jestem pewny że nie będziesz zawiedziony i zapraszam cię do downloadu drogi czytelniku.


# Nazwa: isReady by iRe/!pandor
# Download: own-age
# Długość: 5 min 25 sek
# Rozmiar: 107 mb





Vymmiatacz | 2005-01-16 15:13:37 +0100
jak to jest? zwykły film trwa powiedzmy 100 minut i ma 700MB (cała płyta). Ten trwa 5 minut i 100 MB ?????????
#706104
Free | 2005-01-16 15:42:29 +0100
Adam małysz pierwszy! weeeee :D
btw. film wlasnie zasysam
#706105
Pionier | 2005-01-16 15:51:35 +0100
film mi sie podobal:)
#706108
w1n | 2005-01-16 16:07:15 +0100
aaa ładny screen, sssam mam nadzieje, że mi sie spodoba
#706109
wishoza | 2005-01-16 16:11:42 +0100
Vymiatacz, w wieeelkim skrócie można powiedzieć tak: filmy zazwyczaj mają statyczną kamerę (np. obserwujemy jakąs akcje, powiedzmy bijatykę, kamera stoi a ludzie się ruszają, biją ;}) a w filmach q3 oglądamy obraz z kamery pierwszej osoby, co za tym idzie, kamera jest ciągle w ,,ruchu’’. Można powiedzieć, że kodek musi skompresować każdą klatkę z osobna, a w filmie (w miejscu gdzie kamera jest statyczna) jest to jakby jedna klatka, na której coś się dzieje. Spece mogą się przyczepić, bo wiem, że nie napisałem konkretnie, ale tak jak mówiłem, jest to w dużym skrócie, pozatym nie mam czasu :q
Film sciągam własnie ... może być dobry :]
btw. Fh proponuje zmienić ostatnie zdanie, które jest troche pozbawione sensu :D ,,Mimo tego tym razem pewny że raczej nie będziesz zawiedziony zapraszam cię do downloadu drogi czytelniku.’’ Możne chodziło o ,, Mimo tego, tym razem JESTEM pewny...’’ . Pozatym jestem ,,PEWNY, że RACZEJ’’ to też dziwne, reszta opisu spoko ;) Pozdro
#706110
bamc | 2005-01-16 16:35:01 +0100
ha ja widziałem :D bardzo mnie sie podoba praca kamery / synchro / muza - wypas , nawet nei zauważyłem jak minelo to 5 minut ;) fajne efekty to na tyle plusów , minus zaś za długość :/ co to za film 5 minut ? :P
#706114
Tramal | 2005-01-16 16:39:18 +0100
To co najbardziej lubie na ORGU to to jak włąnczam go rano i widze świerzutki news z filmem :DDD ahhhh zasysam :))
EDIT: Film dobry, kilka nowych pomysłów na efekty w polonczeniu z ciekawą muzą
#706116
fhantom | 2005-01-16 16:48:37 +0100
w1sh - hym nawet nie wiedziałem że jestem w stanie stworzyć takie zdanie :>Tramal - do usług :]
#706119
ATi | 2005-01-16 18:02:54 +0100
przejebany film =ooo
thx fhan :P
#706125
LeSzNy | 2005-01-16 18:05:01 +0100
film bylby fajny gdyby nie to ze nie wiadomo kogo fraguje ten gostek a to jest lipa :/ bo to moze boty sa albo z wujkiem po lanie gral ?:/
#706126
vOlkan | 2005-01-16 18:13:52 +0100
film ciekawy, godny uwagi ale w sumie nic nowego w nim nie ma, przynajmniej wg. mnie, niektóre fragi nie powinny trafić do tego filmu, ale ogóle wrażneia sa pozytywne, 7+/10 stawiam:D
#706128
PeterSchiff | 2005-01-16 18:22:19 +0100
nie kazdy ma ping 20 i moze sobie grac z matroxami i innymi zikami na necie albo tdma 50vs50. takim pozostaje grac z wujkiem na lanie, a to ze nie ma huda i fragmsg`a to wielka zaleta ktora niesie ze soba duze korzysci jesli chodzi o kompresje :)
#706129
k3m | 2005-01-16 18:51:28 +0100
Film na pewno ciekawszy niz produkcja Bacchusa ;)
Jakosc filmu stoi na wysokim poziomie, cfg rowniez bardzo dobry. Nie moglo oczywiscie zabraknac zgrania z taka muzyka (nie czesto spotykana w filmach q3 ale ta na prawde przypadla mi do gustu). Wystarczajace ustawienia kamer + intro/outro i oczywiscie jakosc fragow. Jedyne czego brakowalo to fragmsg, poza tym dlugosc filmu - za krotki :)
Ogolna ocena 8/10
#706135
gr. | 2005-01-16 18:59:07 +0100
to vq3 czy pm napisac moglbys w sumie ale po mapach to sadze ze vq3
#706137
fhantom | 2005-01-16 19:19:09 +0100
jeśli film odnosi się do fizyki PM to zawsze o tym piszę
a jak nie piszę to znaczy że vq3 - myślałem że to logiczne :]
#706140
szłem | 2005-01-16 20:00:33 +0100
muza do bani ale film zasluguje na wyróżnienie
maja tam zbota ???
#706144
pepz | 2005-01-16 20:26:54 +0100
Dopisano 16.1.2005 o godzinie 16:39 [ Tramal ]
To co najbardziej lubie na ORGU to to jak włąnczam go rano i widze świerzutki news z filmem :DDD ahhhh zasysam :))
me was owned :d
#706145
edix | 2005-01-16 20:27:10 +0100
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
#706146
cocaine | 2005-01-16 20:35:48 +0100
a co mi tam, zassam se :X
#706147
wishoza | 2005-01-16 20:59:53 +0100
Hahahaha pepz, miałem takie samo odczucie :DD
#706151
PeterSchiff | 2005-01-16 21:22:04 +0100
fajny film :) ale ja zrobie lepszy ;d
#706156
[BF]M@lin | 2005-01-16 21:35:35 +0100
Ehh jedyny minus to to ze jest za krótki :P
#706158
s|moebius | 2005-01-18 00:22:13 +0100
Polecam! Fragi moze i nie najgenialniejsze, ale tak piknie zrobiony... i ta muza! Do tej pory taka muzyka mi się nie podobała. Ten filmik to zmienił :] Polecam!
#706251
GunneR | 2005-01-19 19:59:20 +0100
Jak ja nienawidze jak spakuja ludzie film bez sensu! Roznica w wielkosci zadna a efket taki ze czasami cos sie rozwali... sciagnelo mi z bledem zipa qwa. moze w nocy poprawie...
#706380
fhantom | 2005-01-20 11:38:15 +0100
filmy pakowane są dlatego że nie tylko sam plik avi [czy innego formatu] otrzymujesz - screenshoty, linki, readme, kodeki a czasem nawet dema
mało tego - zip na serwerze own-age jest w porządku to musi być wina twojego łącza, źle ci się po prostu zassało ;D
#706407
Zaloguj się by dodać komentarz.