ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



isReady by iRe/!pandor

nie, 16 styczeń 2005 14:28:15 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Witam. W związku z tym że większość czytelników słabo oceniła poprzednio przeze mnie prezentowaną produkcję Bacchusa - Dwarftoss2 postanowiłem jeszcze staranniej dobierać filmy tak aby zdecydowana większość użytkowników była zadowolona. Tym samym przedstawiam nową fragową produkcję, oczywiście prosto z own-age.com - isReady. Obraz wyróżnia się bardzo ładnym editingiem - zobaczymy animowane [!] odznaki za fragi, ładne żywe kolory [mocne ale nie przesycone] i zauważalną synchronizację muzyki z obrazem. Podobała mi się również praca kamer [proste ale efektywne przejścia] a poziom fragów oceniam na średni - odnotujemy kilka naprawdę interesujących akcji [np. 3xRL na pro-t4] przeplatanych ze zwykłymi pojedynczymi railami. Dodatkowym atutem filmu jest kompresja - naprawdę przy takiej jakości obrazu 107 mb za 5 i pół minuty jest jak najbardziej na miejscu. Na minus zaliczyłbym różnorodność map - praktycznie ciągle oglądamy pro-q3dm6 i ztn, inne mapy pojawiają się sporadycznie. Mimo tego jestem pewny że nie będziesz zawiedziony i zapraszam cię do downloadu drogi czytelniku.


# Nazwa: isReady by iRe/!pandor

# Download: own-age

# Długość: 5 min 25 sek

# Rozmiar: 107 mb

Vymmiatacz | 2005-01-16 15:13:37 +0100

jak to jest? zwykły film trwa powiedzmy 100 minut i ma 700MB (cała płyta). Ten trwa 5 minut i 100 MB ?????????

Gravatar

Free | 2005-01-16 15:42:29 +0100

Adam małysz pierwszy! weeeee :D

btw. film wlasnie zasysam

Pionier | 2005-01-16 15:51:35 +0100

film mi sie podobal:)

w1n | 2005-01-16 16:07:15 +0100

aaa ładny screen, sssam mam nadzieje, że mi sie spodoba

wishoza | 2005-01-16 16:11:42 +0100

Vymiatacz, w wieeelkim skrócie można powiedzieć tak: filmy zazwyczaj mają statyczną kamerę (np. obserwujemy jakąs akcje, powiedzmy bijatykę, kamera stoi a ludzie się ruszają, biją ;}) a w filmach q3 oglądamy obraz z kamery pierwszej osoby, co za tym idzie, kamera jest ciągle w ,,ruchu’’. Można powiedzieć, że kodek musi skompresować każdą klatkę z osobna, a w filmie (w miejscu gdzie kamera jest statyczna) jest to jakby jedna klatka, na której coś się dzieje. Spece mogą się przyczepić, bo wiem, że nie napisałem konkretnie, ale tak jak mówiłem, jest to w dużym skrócie, pozatym nie mam czasu :q

Film sciągam własnie ... może być dobry :]

btw. Fh proponuje zmienić ostatnie zdanie, które jest troche pozbawione sensu :D ,,Mimo tego tym razem pewny że raczej nie będziesz zawiedziony zapraszam cię do downloadu drogi czytelniku.’’ Możne chodziło o ,, Mimo tego, tym razem JESTEM pewny...’’ . Pozatym jestem ,,PEWNY, że RACZEJ’’ to też dziwne, reszta opisu spoko ;) Pozdro

bamc | 2005-01-16 16:35:01 +0100

ha ja widziałem :D bardzo mnie sie podoba praca kamery / synchro / muza - wypas , nawet nei zauważyłem jak minelo to 5 minut ;) fajne efekty to na tyle plusów , minus zaś za długość :/ co to za film 5 minut ? :P

Tramal | 2005-01-16 16:39:18 +0100

To co najbardziej lubie na ORGU to to jak włąnczam go rano i widze świerzutki news z filmem :DDD ahhhh zasysam :))

EDIT: Film dobry, kilka nowych pomysłów na efekty w polonczeniu z ciekawą muzą

fhantom | 2005-01-16 16:48:37 +0100

w1sh - hym nawet nie wiedziałem że jestem w stanie stworzyć takie zdanie :>Tramal - do usług :]

ATi | 2005-01-16 18:02:54 +0100

przejebany film =ooo

thx fhan :P

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-16 18:05:01 +0100

film bylby fajny gdyby nie to ze nie wiadomo kogo fraguje ten gostek a to jest lipa :/ bo to moze boty sa albo z wujkiem po lanie gral ?:/

vOlkan | 2005-01-16 18:13:52 +0100

film ciekawy, godny uwagi ale w sumie nic nowego w nim nie ma, przynajmniej wg. mnie, niektóre fragi nie powinny trafić do tego filmu, ale ogóle wrażneia sa pozytywne, 7+/10 stawiam:D

PeterSchiff | 2005-01-16 18:22:19 +0100

nie kazdy ma ping 20 i moze sobie grac z matroxami i innymi zikami na necie albo tdma 50vs50. takim pozostaje grac z wujkiem na lanie, a to ze nie ma huda i fragmsg`a to wielka zaleta ktora niesie ze soba duze korzysci jesli chodzi o kompresje :)

k3m | 2005-01-16 18:51:28 +0100

Film na pewno ciekawszy niz produkcja Bacchusa ;)

Jakosc filmu stoi na wysokim poziomie, cfg rowniez bardzo dobry. Nie moglo oczywiscie zabraknac zgrania z taka muzyka (nie czesto spotykana w filmach q3 ale ta na prawde przypadla mi do gustu). Wystarczajace ustawienia kamer + intro/outro i oczywiscie jakosc fragow. Jedyne czego brakowalo to fragmsg, poza tym dlugosc filmu - za krotki :)
Ogolna ocena 8/10

gr. | 2005-01-16 18:59:07 +0100

to vq3 czy pm napisac moglbys w sumie ale po mapach to sadze ze vq3

fhantom | 2005-01-16 19:19:09 +0100

jeśli film odnosi się do fizyki PM to zawsze o tym piszę
a jak nie piszę to znaczy że vq3 - myślałem że to logiczne :]

szłem | 2005-01-16 20:00:33 +0100

muza do bani ale film zasluguje na wyróżnienie
maja tam zbota ???

pepz | 2005-01-16 20:26:54 +0100

Dopisano 16.1.2005 o godzinie 16:39 [ Tramal ]

To co najbardziej lubie na ORGU to to jak włąnczam go rano i widze świerzutki news z filmem :DDD ahhhh zasysam :))

me was owned :d

Gravatar

edix | 2005-01-16 20:27:10 +0100

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

cocaine | 2005-01-16 20:35:48 +0100

a co mi tam, zassam se :X

wishoza | 2005-01-16 20:59:53 +0100

Hahahaha pepz, miałem takie samo odczucie :DD

PeterSchiff | 2005-01-16 21:22:04 +0100

fajny film :) ale ja zrobie lepszy ;d

[BF]M@lin | 2005-01-16 21:35:35 +0100

Ehh jedyny minus to to ze jest za krótki :P

Gravatar

s|moebius | 2005-01-18 00:22:13 +0100

Polecam! Fragi moze i nie najgenialniejsze, ale tak piknie zrobiony... i ta muza! Do tej pory taka muzyka mi się nie podobała. Ten filmik to zmienił :] Polecam!

Gravatar

GunneR | 2005-01-19 19:59:20 +0100

Jak ja nienawidze jak spakuja ludzie film bez sensu! Roznica w wielkosci zadna a efket taki ze czasami cos sie rozwali... sciagnelo mi z bledem zipa qwa. moze w nocy poprawie...

fhantom | 2005-01-20 11:38:15 +0100

filmy pakowane są dlatego że nie tylko sam plik avi [czy innego formatu] otrzymujesz - screenshoty, linki, readme, kodeki a czasem nawet dema
mało tego - zip na serwerze own-age jest w porządku to musi być wina twojego łącza, źle ci się po prostu zassało ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63