iT_Defrag
nie, 29 luty 2004 09:41:52 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

- Nazwa:
iT_Defrag
- Download:
- Długość:
15 min 40 sek
- Rozmiar:
300 MB
- Autor:
FU3L3D
- Gatunek:
trickjumping - Defrag
- Soundtrack:
voces of the apocalypse track 1
Hydron - TechIntchKernal TehCall (Remix)
Crossbreed Breathe
Sonic Mayhem Toxic Textures demo 1
::[ Info:
Nowa produkcja klanu znanego w świecie trickjumpingu iT. Po pierwszym filmie fresstylowym (druga część już w produkcji [!]) nadeszła kolej na coś dla Defraggerów. Trzeba przyznać, że FU3L3D (wcześniej znany jako painmachine) odwalił kawał dobrej roboty. Produkcja ta jest nastawiona na szybką akcję wraz z odpowiednio dopasowaną muzyką oraz dość ciekawą pracą kamery. Samo intro już nastawia gracza na przygotowanie się do małych turbulencji.
Użytych zostało 27 dem, z czego większość to rekordy świata. Będziemy mogli zobaczyć wyczyny m.in. Cetusa (który to miał odessać się od Defraga), Roffo, aB1sa (niezbyt przeze mnie lubiany pan od SoD 1, 2 i 3), fallena, cyrusa, mrksa (m.in. Cetus The Movie 1 i 2), Meph1sto, 1981 (ten Pan za to często u nas gości na kanale :p), beltha (rozwali Was w pewnym momencie - zapewniam), EdisDeada oraz m00m1n`a (admin mousepotato.org). Tak więc cały zestaw większych, czy też mniejszych kozaków, a mogę zapewnić, że pokazali wiele, a jeszcze więcej sam autor filmu. Dodam, że z polskich leveli zobaczycie 4and#2, exe_01, exe_03, pdm01_t4m8uryn0 oraz pdm01_tek.
Przejścia moim zdaniem doskonale pasują do tego typu produkcji - zawsze coś się dzieje, praktycznie nie ujrzysz to ani jednej statycznej klatki. Kamera, która coraz to się delikatnie przesuwa wraz z postępem gracza świetnie dopełnia reszte (sami zresztą zobaczcie). Jedyne do czego można się przyczepić jest miejscami występująca pixeloza, która bije po oczach (szczególnie na jednej planszy), jednak jest to kilka momentów, można wybaczyć ;).
Z czystym sumieniem mogę polecić 'twór' FU3L3D`a. Jest to jedna z pozycji, którą należy mieć w swojej kolekcji...





PLANET | 2004-02-29 09:48:53 +0100
pierFszy :>
#674272
Xsi | 2004-02-29 10:01:47 +0100
sciagalem ten film dwa dni temu ale po restarcie kompa nie moglem wzowic (nie wiem dlaczego), teraz sproboje jeszcze raz, mam nadzieje ze warto
edit: drugi :D
#674273
^M^ | 2004-02-29 10:18:48 +0100
sciagaj z pq3.net - bo na own-age`u glownie morrory z fileplanet(czy tam front :P) sa i kupa z wznawianiem...
#674274
Xsi | 2004-02-29 12:02:29 +0100
juz zassalem z pq3.net, film jest wypasiony, a tak przy okazji ^M^ mam pytanie, moge wysylac do ciebie dema dla newbes nie bedac na liscie?
#674287
speed | 2004-02-29 12:36:33 +0100
eee 300megsow :/ nie chce mi sie tego ssac cheba :/
#674293
v1n5 | 2004-02-29 13:19:23 +0100
OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
film wymiata, nie wazne ile wazy ssajcie go, naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#674301
dAde | 2004-02-29 13:24:22 +0100
Filmik wymiata... Idę obejrzeć... czwarty raz :D.
#674303
kood | 2004-02-29 14:23:31 +0100
tak sie powinno filmy robic...
#674343
cih | 2004-02-29 15:30:56 +0100
no to ssam ;d
#674347
Logitech|Lopez | 2004-02-29 15:50:56 +0100
ta filmik tez juz mam z 2-3 dni i jest pierwsza klasa
widze ze bede musial nadrobic zaleglosci bo nigdy wczesniej nie sciagalem filmow defragowych(bo mnie to nie interere;p)
tak wiec nie trace czasu tylko ide zasysac next;]
#674353
nxs.mlk | 2004-02-29 16:33:46 +0100
Ladna produkcja , warto obejrzec jak wymiataja defragowcy.
#674357
dAde | 2004-02-29 16:43:38 +0100
Czy w "sprawie belth`a" chodzi o czas przejścia mapy teka? :D "Troszkę" wyżyłowany.
#674358
koRek | 2004-02-29 17:24:04 +0100
jaj ;o 300 mb, to juz cios...ale poswiece sie :)
#674362
El-Mo | 2004-02-29 17:38:39 +0100
No i ta mapka exe_03 :p
#674366
auroxick | 2004-02-29 18:58:18 +0100
super produkcja, kazdy musi miec ten film, nie posiadanie go to grzech :)
#674375
edix | 2004-03-01 02:56:29 +0100
dnb :)
#674423
Tramal | 2004-03-01 09:47:08 +0100
wpaniała produkca
#674430
Prosektor | 2004-03-01 17:23:28 +0100
WYJEBANE i tyle
#674471
gonzuś | 2004-03-01 20:13:28 +0100
Film jest wyjeb** w kosmos :D polecam wszystkim, ash mnie qr** na defraga wzielo :D
#674489
fhantom | 2004-03-01 21:29:53 +0100
super filmik
te kamery - miodzio !
#674502
zakampior[lr] | 2004-03-01 21:46:21 +0100
film spox goscie niezle daja :D zapierdalaja jak źli ;) nuta oks ogladlem juz ze 6/7 razy i sie nienudzi polecam pozdro 900 :P
#674505
Qelo | 2004-03-02 11:20:07 +0100
Wooooooooooooooooooooooooooooow
kto tego niezobaczy to duzo straci
ludzie warto te 300 megasow ssac
ide sobie obejrzec jeszcze pare razy
#674536
no_one | 2004-03-02 12:06:30 +0100
Podpisuje sie - film jest w czolowce najlepszych.
#674545
r3v_M1RO | 2004-03-02 18:20:51 +0100
Film wypasiony :D
Ale i tak bardziej podoba mi sie Trick'em all :P
#674596
Zaloguj się by dodać komentarz.