ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



iT_Defrag

nie, 29 luty 2004 09:41:52 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

  • Nazwa:

iT_Defrag

  • Download:

own-age.com | pq3.net

  • Długość:

15 min 40 sek

  • Rozmiar:

300 MB

  • Autor:

FU3L3D

  • Gatunek:

trickjumping - Defrag

  • Soundtrack:

voces of the apocalypse track 1
Hydron - TechIntchKernal TehCall (Remix)
Crossbreed Breathe
Sonic Mayhem Toxic Textures demo 1
::[ Info:
Nowa produkcja klanu znanego w świecie trickjumpingu iT. Po pierwszym filmie fresstylowym (druga część już w produkcji [!]) nadeszła kolej na coś dla Defraggerów. Trzeba przyznać, że FU3L3D (wcześniej znany jako painmachine) odwalił kawał dobrej roboty. Produkcja ta jest nastawiona na szybką akcję wraz z odpowiednio dopasowaną muzyką oraz dość ciekawą pracą kamery. Samo intro już nastawia gracza na przygotowanie się do małych turbulencji.

Użytych zostało 27 dem, z czego większość to rekordy świata. Będziemy mogli zobaczyć wyczyny m.in. Cetusa (który to miał odessać się od Defraga), Roffo, aB1sa (niezbyt przeze mnie lubiany pan od SoD 1, 2 i 3), fallena, cyrusa, mrksa (m.in. Cetus The Movie 1 i 2), Meph1sto, 1981 (ten Pan za to często u nas gości na kanale :p), beltha (rozwali Was w pewnym momencie - zapewniam), EdisDeada oraz m00m1n`a (admin mousepotato.org). Tak więc cały zestaw większych, czy też mniejszych kozaków, a mogę zapewnić, że pokazali wiele, a jeszcze więcej sam autor filmu. Dodam, że z polskich leveli zobaczycie 4and#2, exe_01, exe_03, pdm01_t4m8uryn0 oraz pdm01_tek.

Przejścia moim zdaniem doskonale pasują do tego typu produkcji - zawsze coś się dzieje, praktycznie nie ujrzysz to ani jednej statycznej klatki. Kamera, która coraz to się delikatnie przesuwa wraz z postępem gracza świetnie dopełnia reszte (sami zresztą zobaczcie). Jedyne do czego można się przyczepić jest miejscami występująca pixeloza, która bije po oczach (szczególnie na jednej planszy), jednak jest to kilka momentów, można wybaczyć ;).

Z czystym sumieniem mogę polecić 'twór' FU3L3D`a. Jest to jedna z pozycji, którą należy mieć w swojej kolekcji...

Gravatar

PLANET | 2004-02-29 09:48:53 +0100

pierFszy :>

Xsi | 2004-02-29 10:01:47 +0100

sciagalem ten film dwa dni temu ale po restarcie kompa nie moglem wzowic (nie wiem dlaczego), teraz sproboje jeszcze raz, mam nadzieje ze warto

edit: drugi :D

^M^ | 2004-02-29 10:18:48 +0100

sciagaj z pq3.net - bo na own-age`u glownie morrory z fileplanet(czy tam front :P) sa i kupa z wznawianiem...

Xsi | 2004-02-29 12:02:29 +0100

juz zassalem z pq3.net, film jest wypasiony, a tak przy okazji ^M^ mam pytanie, moge wysylac do ciebie dema dla newbes nie bedac na liscie?

speed | 2004-02-29 12:36:33 +0100

eee 300megsow :/ nie chce mi sie tego ssac cheba :/

v1n5 | 2004-02-29 13:19:23 +0100

OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
film wymiata, nie wazne ile wazy ssajcie go, naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dAde | 2004-02-29 13:24:22 +0100

Filmik wymiata... Idę obejrzeć... czwarty raz :D.

kood | 2004-02-29 14:23:31 +0100

tak sie powinno filmy robic...

cih | 2004-02-29 15:30:56 +0100

no to ssam ;d

Logitech|Lopez | 2004-02-29 15:50:56 +0100

ta filmik tez juz mam z 2-3 dni i jest pierwsza klasa
widze ze bede musial nadrobic zaleglosci bo nigdy wczesniej nie sciagalem filmow defragowych(bo mnie to nie interere;p)
tak wiec nie trace czasu tylko ide zasysac next;]

nxs.mlk | 2004-02-29 16:33:46 +0100

Ladna produkcja , warto obejrzec jak wymiataja defragowcy.

dAde | 2004-02-29 16:43:38 +0100

Czy w "sprawie belth`a" chodzi o czas przejścia mapy teka? :D "Troszkę" wyżyłowany.

koRek | 2004-02-29 17:24:04 +0100

jaj ;o 300 mb, to juz cios...ale poswiece sie :)

El-Mo | 2004-02-29 17:38:39 +0100

No i ta mapka exe_03 :p

auroxick | 2004-02-29 18:58:18 +0100

super produkcja, kazdy musi miec ten film, nie posiadanie go to grzech :)

Gravatar

edix | 2004-03-01 02:56:29 +0100

dnb :)

Tramal | 2004-03-01 09:47:08 +0100

wpaniała produkca

Prosektor | 2004-03-01 17:23:28 +0100

WYJEBANE i tyle

Gravatar

gonzuś | 2004-03-01 20:13:28 +0100

Film jest wyjeb** w kosmos :D polecam wszystkim, ash mnie qr** na defraga wzielo :D

fhantom | 2004-03-01 21:29:53 +0100

super filmik
te kamery - miodzio !

Gravatar

zakampior[lr] | 2004-03-01 21:46:21 +0100

film spox goscie niezle daja :D zapierdalaja jak źli ;) nuta oks ogladlem juz ze 6/7 razy i sie nienudzi polecam pozdro 900 :P

Qelo | 2004-03-02 11:20:07 +0100

Wooooooooooooooooooooooooooooow
kto tego niezobaczy to duzo straci
ludzie warto te 300 megasow ssac
ide sobie obejrzec jeszcze pare razy

no_one | 2004-03-02 12:06:30 +0100

Podpisuje sie - film jest w czolowce najlepszych.

r3v_M1RO | 2004-03-02 18:20:51 +0100

Film wypasiony :D
Ale i tak bardziej podoba mi sie Trick'em all :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63