ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jak w tej reklamie: coś tam coś tam, będzie się działo...

pią, 23 wrzesień 2005 19:47:25 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Zaprawdę powiadam wam, radujcie się bracia, bo oto nadchodzi dzień szczęśliwy. W dniu owym, dziać się będą cuda niezmierzone. Oto bowiem wszystko co żywe radować się będzie, czekając na to co nastąpi. Ptaki opuszczą swoje gniazda, by swą radosną pieśnią dawać świadectwo istnienia. I zwierzęta i ludzie miłością przepełnieni, a oczy ich skierowane w jednym kierunku, w kierunku... GTV.

Tego dnia na GTV dziać się będzie bardzo wiele. Pięści skrzyżują tytani, walkę tę można określić mianem potyczki Goliata z Goliatem (to nie pomyłka, Dawida nie ma bo wczoraj się chłopulek schlał niemiłosiernie i odsypia). W rolach głównych wystąpią zik i av3k. Niewiele się pomylę, jeżeli powiem, że są to w tej chwili najlepsi gracze w Polsce (oczywiście liczę, że sting nie dopuści matr0xa do ostrych przedmiotów, po przeczytaniu powyższych słów ten drugi gotów rzucić się na mnie i zgładzić, niczym tygrys baranka). Czy jest coś bardziej cennego dla młodego adepta sztuki lasera i pioruna, niż podglądanie w akcji prawdziwych kowbojów polskiej sceny? Dlatego liczę, że tłumnie zgromadzimy się tego dnia na GTV, by wspólnie oddać się przyjemności (no jaki zbiorowy? chodzi o inny rodzaj przyjemności, eh), obserwowania ludzi-maszyn, którzy stoczą pojedynek na śmierć i życie w obronie dumy i honoru. Amen.

GTV: hunter.splatterworld.de
Niedziela 20:00 (25.09.2005)

Na koniec wyniki poprzednich starć:

shal vs sent3nce 2:0
ztn3tourney1: 31 - 17
hub3aeroq3: 26 - 25

kertal vs aniolek 2:0
ztn3tourney1: 19 - 5
nodm9: 25 - 0

w1n | 2005-09-23 19:55:50 +0200

zik wygra

spectrum | 2005-09-23 20:00:02 +0200

kim oni wogole sa? ze taka podnieta, pff

gr. | 2005-09-23 20:01:23 +0200

avek wygra -.-
a jak juz jestesmy przy reklamach to: "ŻUBR - NIGDY SIĘ NIE NUDZI" :D

[M]aniek | 2005-09-23 20:03:43 +0200

nie zubruj tylko sprawdz bledy :*

d00mer | 2005-09-23 20:06:47 +0200

av3k_pl rulzzzz !!! znaczy sie avek wygra, warminsko mazurskie power! :D

w1n | 2005-09-23 20:11:17 +0200

imo zik,zresztą ciekawiej bedzie

sYnth|baal | 2005-09-23 20:55:07 +0200

Jestem ciekaw czy zeek potwierdzi swoj komentarz na temat avkomani: o wygrywając z nim

Gravatar

cin | 2005-09-23 21:06:25 +0200

Amen :DDDDDDDDDDDDDD

s|Bundy | 2005-09-23 21:08:57 +0200

bedzie smiesznie :/ az ciekawe kto wygra :>

ATi | 2005-09-23 21:13:05 +0200

ja wygram

s|Bundy | 2005-09-23 21:14:18 +0200

dobry jestes :D

Gravatar

cin | 2005-09-23 21:19:55 +0200

anarki i tak by ich obu przemielił :DDDDD

gr. | 2005-09-23 21:25:14 +0200

sprawdze drogi Mariuszku po debacie na tvp1 -.-
ps. znowu jako trzynasty .........................

[M]aniek | 2005-09-23 21:26:45 +0200

debata =D ja juz wygralem te wybory (bo nie wezme w nich udzialu :D)

Pawuj | 2005-09-23 21:35:26 +0200

ucho wygra :D

k3m | 2005-09-23 22:39:45 +0200

ucho od śledzia :d
zik się nie da, ale imo będzie musiał uznać wyższość avatara.

Gravatar

n3x | 2005-09-23 22:44:47 +0200

zik wygra, podlaskie rulesss

GaD | 2005-09-23 23:02:32 +0200

Lubie malego, ale uwazam ze zik jest lepszy...bedzie dobry mecz w wykonaniu dwoch polskich zamiataczy, oczywiscie poza mavalitym ktory jest the best ;SAD

March | 2005-09-23 23:28:35 +0200

zik > avek

Mav_8217 | 2005-09-24 00:05:19 +0200

avek > zik

pozdro dla gada, chociaż nie wiem o co mu znowu chodzi

RauL | 2005-09-24 00:29:35 +0200

av3k wygra, albo zik :D w kazdym badz razie fun po pachy ;)

RauL | 2005-09-24 00:32:08 +0200

ps. [M] fajne piszesz, podoba mi sie. Ale z Twoja psychika napewno wszystko jest w porzadku? :D ps2. to bylo pytanie retoryczne :DDD

gr. | 2005-09-24 00:48:00 +0200

lol GaD :DDDDDD

gr. | 2005-09-24 00:50:04 +0200

aha: Mariuszu co mnie straszysz nie bylo czego poprawiac ^^

Gravatar

Daroo | 2005-09-24 08:01:15 +0200

Gdzie moge oejrzec te gtv bo nie iwem co to jest wogule :D

[pogo] | 2005-09-24 08:08:39 +0200

zik to maszyna :x widzialem zza plecow jak ta pipa gra, wygra zik, pozdro avek :D

Gravatar

revic | 2005-09-24 09:16:52 +0200

zik wygra bo avek to pipa :asd

RauL | 2005-09-24 10:02:48 +0200

Daroo GTV mozesz sobie kupic w Media Markt, są jeszcze podobno po niecale 50 zl ! Tak mi znajomy mowil, ze widzial jeszcze kilka dni temu.

bizz | 2005-09-24 10:25:32 +0200

wygra albo zik albo avek :D

Mav_8217 | 2005-09-24 10:38:37 +0200

wygra lepszy

sYnth|Bubu | 2005-09-24 10:45:33 +0200

Niewazne kto wygra. Ma byc 2:0 a nie 2:1 bo avek gra o 21 kuh3lige z nami :P

Gravatar

Fabian | 2005-09-24 11:04:39 +0200

zik > avek, gl

cocaine | 2005-09-24 11:20:01 +0200

myśle ze zik pokaze kawał dobrej gry i wygra :) chociaż może tez wygrac av3k pokazując kawał dobrej gry :DDDDDDDD
zik !!

Tek | 2005-09-24 11:44:22 +0200

udam ze wiem o co chodzi ;u, zik wygra ; D

Gravatar

eee | 2005-09-24 12:06:52 +0200

bedzie pewnie bardzo zaciety pojedynek, ale jak dla mnie wiekszym zamiataczem/pomiataczem:D jest zik - prawdziwy cyber killer:D; zik>avek

gr. | 2005-09-24 12:22:34 +0200

Bubu hah :DD
wlasnie ze ma byc 2:1 maja byc emocje -.-

nergal | 2005-09-24 13:47:57 +0200

a co to za zrabany obrazek niz duopy ni z huja
stawiam na zika

Mav_8217 | 2005-09-24 14:49:49 +0200

rotfl, nergal - przeczytaj chociaż wstęp...

nergal | 2005-09-24 15:04:11 +0200

ja tam był dał jakas dupe 3 kropek

Gravatar

WoZnY987 | 2005-09-24 15:49:47 +0200

Zik wygra choc bedzie mial cieżka przeprawe z malym terminatorem , podlasie górą :D Gad to pipa :P i tak cie zlapie >@

szłem | 2005-09-24 16:28:18 +0200

avek wygra.

fajne drzewo

Mav_8217 | 2005-09-24 17:57:28 +0200

wiem nergal...

img170.imageshack.us/img170/9449/nergal1qq.jpg

Gravatar

chujzordon | 2005-09-24 19:08:58 +0200

Bez chuja, Mav owned Nergal :D

pepz | 2005-09-24 20:33:34 +0200

mav moglbys podpisac ze to ja odnalazlem to ;D

Gravatar

nxs.izap | 2005-09-24 21:10:06 +0200

asd?

Mav_8217 | 2005-09-24 21:31:43 +0200

znalazł to oczywiście pepz ;)

gr. | 2005-09-24 23:31:52 +0200

jak bedzie 20 jutro to dajcie mi znac na gg bo ja zapomne :c

Gravatar

Modus | 2005-09-25 00:07:57 +0200

Ej sorry ale niejestem obczajony zbytnio jak moge te walke obejrzeć ?? Jest to jaks server ??

eng | 2005-09-25 00:21:37 +0200

Drogi kolego !
Wlaczasz klejka , musisz najechac na ikonke z 3 paskami- czerwona i zrobic klik, pozniej ukarze sie niebieski ekranik ze znaczkami przelatujacymi z gory na dol. Powinna sie pojawic plansza klejka z mozliwoscia uruchomienia konsoli klejkowej. Zeby uaktywnic ten artefakt nalezy wcisnac(bez skojarzen) klawisz ~ i oto po chwili wysunie sie owa konsoleta. Mozna tam wpisywac prawie wszystko , procz slowa zakazanego nigger. Ale to Ciebie nie powinno interesowac:D Wystarczy , ze wpiszesz tam /connect hunter.splatterworld.de i automatycznie wedrujace pakieciki spowoduja przeniesienie twojej skromnej osoby w wirtualny swiat serwera gtv za pomoca ktorego bedzies zmogl obejrzec mecz xligi klejkowej. Potem wystarczy spelnic jedno kryterium -> a mianowicie nalezy umiec czytac ze zrozumieniem , innymi slowy musisz sobie wybrac pokoik, zeby to zrobic trza bedzie wpisac gtv_watch 2 albo gtv_watch 4 . Takie zazwyczaj wystepuja... A inne przydatne komendy to gtv_playerlist - zeby sprawdzic ile plebejostwa jest na gtv oraz chyba najbardzoiej przydatna komenda gtv_nospeech 1- wylaczasz chata i spamowanie plebsu. Koniec przekazu:}

MisieX | 2005-09-25 00:52:55 +0200

Fajnego masz quaka... mi tam znaczki idą z dołu do góry...

gr. | 2005-09-25 01:02:38 +0200

no to podsumowal go :DDDDD

nergal | 2005-09-25 03:51:48 +0200

mav ale mi dałes!!
ja @#$% give me one more time!
pleaaase! sory ze podiołem polemike z Toba

gr. | 2005-09-25 09:56:28 +0200

mavality czytasz piatkowy dodatek do echa dnia a w nim kawaly z echa?

szłem | 2005-09-25 10:09:02 +0200

gr przeciez te kawaly sa do bani, a screen wlasnie smieszny ; d

no tak pepz znalazl ;x

move | 2005-09-25 10:40:55 +0200

Nie za bardzo z tą godziną trafione, bo o 19 mecz Polek.

Mav_8217 | 2005-09-25 11:50:08 +0200

Nie no używam papieru toaletowego na ogół marki velvet, a jakiegoś super expressu albo echa dnia już prawie wcale.

A coś ciekawego było? =o

gr. | 2005-09-25 13:34:08 +0200

Marku kawaly z echa do klasyka od wielu lat czytam je i nawet czasem kaciki ust mi sie porusza mimowolnie tak jakby chcialy powiedziec haha ale smieszny kawal ale niestety tak nie jest

eng | 2005-09-25 15:07:02 +0200

podobno o 21 jest ten mecz :p

[M]aniek | 2005-09-25 15:22:38 +0200

mowisz o meczu siatkarek? bo ten to jest o 20:00 :)

eng | 2005-09-25 15:59:35 +0200

nie, o avkowym. A siatkarki graja o 19.00 nubie sportowy :x

sYnth|Bubu | 2005-09-25 18:07:02 +0200

Nie tyle nubie sportowy co cioto komputerowa :D

gr. | 2005-09-25 18:15:13 +0200

dobrze ze przesuneli final na 21 bo o 20 sa wyniki wyborow i kto by tam ogladal jakies mecze w q3

[M]aniek | 2005-09-25 19:09:40 +0200

mecz jest o 20:00

gr. | 2005-09-25 19:19:49 +0200

lipa

Gravatar

ugiler | 2005-09-25 21:02:38 +0200

kto wygral? avek czy zik? :)

bizz | 2005-09-25 21:06:54 +0200

polki wygrały ... łiii ;-D
czekam na demka ;)

gr. | 2005-09-25 21:16:22 +0200

wiadomo ze avek

d00mer | 2005-09-25 21:18:09 +0200

avek rulzz :D

avek: spadam bo mam mecz :D

Mav_8217 | 2005-09-25 21:18:56 +0200

No i ofkoz av3k wygrał... strasznie mnie dziwiła ta wiara w zika. Po prostu ktoś kto całe wakacje trenował z jednymi z najlepszych na świecie raczej nie miał prawa tego przegrać imho =o

k3m | 2005-09-25 21:30:39 +0200

Dziecko Ostródy wygrało! : D

Gravatar

zik | 2005-09-25 21:35:32 +0200

niestety koncentracja nie sluga, spierdolila sie na ztn ;E

gg mlodzian

gr. | 2005-09-25 21:39:47 +0200

zik farciles na hubie xD ale to byla najlepsza mapa gg
btw piszcie news raz raz -.-

eng | 2005-09-25 21:50:03 +0200

a z kim to 4v3g trenowal w te wakacje ?:d

Gravatar

edix | 2005-09-25 21:51:08 +0200

gg av3k :)

Pawuj | 2005-09-25 22:03:05 +0200

"No i ofkoz av3k wygrał... strasznie mnie dziwiła ta wiara w zika. Po prostu ktoś kto całe wakacje trenował z jednymi z najlepszych na świecie raczej nie miał prawa tego przegrać imho =o"

nie pyskuj Obsr9l1ty :DDDDDDDDDDDDDDDD S:ADGS:HAD=D dobra nie bede sie rozpisywal bo bedzie kilo smiechu :ASd jeszcze jedno - mam downa ;Dssdadsa

gg av3k ORAZ zik ;DDAS

[M]aniek | 2005-09-25 22:06:17 +0200

idz Pawuj przespij sprawe ;p

duf | 2005-09-25 22:38:37 +0200

GG Zik,
GG Av3k.
Uważam, że Zik mógł spokojnie wygrać cały mecz, tylko na ztn i dm6 zabrakło Zik’owi "pomysłu" na grę. A szkoda..

A może byście zagrali TDM 2vs2.
Na przykład Zik/Av3k versus Fox/Tox ? :) Mogłoby być ciekawie.

Gravatar

avek | 2005-09-25 22:40:54 +0200

gg zik

gr. | 2005-09-25 23:02:45 +0200

z calym szacunkiem do naszych ale chyba jeszcze za wczesnie porownywac szwedzki tandem z jakimkolwiek innym

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-09-25 23:13:40 +0200

Po co grac 2v2 zik/avek jak mozna avek/detal i efekt bedzie duzo lepszy... ?

move | 2005-09-25 23:20:47 +0200

zik przegrał timingiem, wystarczy spojrzeć na ilość zebranych armorów i megasów u jednego i drugiego na dm6 i damage given/rcvd - wnioski same się nasuwają.

GG av3k za świetny timing.
GG zik za świetnego aima i ciągły offence, który działa jedynie na hub3aeroq3 na kogoś takiego jak av3k.

sYnth|baal | 2005-09-25 23:34:32 +0200

zeek wygra z avkiem wchodząc z lb: o :DDD
Takie jest moje zdanie: o

Gravatar

WoZnY987 | 2005-09-26 00:16:57 +0200

Mały nie pije tyle co zik , a raczej wogule, wniosek jest prosty , pij mleko - bedziesz wielki !!! ;]

[M]aniek | 2005-09-26 07:26:50 +0200

gr kiedys widzialem demko z meczu h vs ic 2v2 sklady: detal i toxic vs gopher i fox, nasi przegrali doslownie kilkoma punktami, fox wyzwal ich od wallhackow i wyszedl z serwa minute przed koncem =D mecz byl na szwedzkim serwie

sYnth|baal | 2005-09-26 08:19:09 +0200

a ja Ci powiem Manku że naprawde nie ma co porównywać naszego tdma do szwedzkiego. Popatrzmy np: na nasża reprezentacje.Albo na mecz EYE vs t5 gdzie zeek i marycha byli i są najlepszą dwójką w polsce IMO a i tak przegrali...
Nie liczy sie ile przegrasz 5 czy 10 fragami liczy sie czy wygrasz reszta jest bez znaczenia

Gravatar

^xF.Lag | 2005-09-26 08:30:01 +0200

Ladny meczyk, na gtv wiekszosc kibicowala zikowi - pewnie dlatego ze czesto kibicuje sie slabiej notowanym. Wietszyli szanse skarcenia w koncu mlodziana, no bo co on tu bedzie cwaniaczyl:)), a co nie mowic zik w Polsce to mega firma. Timing > aim, gg obaj, czekamy na jakis rewanzyk.

[M]aniek | 2005-09-26 09:00:38 +0200

rewanzyk bedzie niedlugo pewnie w finale, ale kto wie ;p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63