Jak w tej reklamie: coś tam coś tam, będzie się działo...
pią, 23 wrzesień 2005 19:47:25 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Zaprawdę powiadam wam, radujcie się bracia, bo oto nadchodzi dzień szczęśliwy. W dniu owym, dziać się będą cuda niezmierzone. Oto bowiem wszystko co żywe radować się będzie, czekając na to co nastąpi. Ptaki opuszczą swoje gniazda, by swą radosną pieśnią dawać świadectwo istnienia. I zwierzęta i ludzie miłością przepełnieni, a oczy ich skierowane w jednym kierunku, w kierunku... GTV.
Tego dnia na GTV dziać się będzie bardzo wiele. Pięści skrzyżują tytani, walkę tę można określić mianem potyczki Goliata z Goliatem (to nie pomyłka, Dawida nie ma bo wczoraj się chłopulek schlał niemiłosiernie i odsypia). W rolach głównych wystąpią zik i av3k. Niewiele się pomylę, jeżeli powiem, że są to w tej chwili najlepsi gracze w Polsce (oczywiście liczę, że sting nie dopuści matr0xa do ostrych przedmiotów, po przeczytaniu powyższych słów ten drugi gotów rzucić się na mnie i zgładzić, niczym tygrys baranka). Czy jest coś bardziej cennego dla młodego adepta sztuki lasera i pioruna, niż podglądanie w akcji prawdziwych kowbojów polskiej sceny? Dlatego liczę, że tłumnie zgromadzimy się tego dnia na GTV, by wspólnie oddać się przyjemności (no jaki zbiorowy? chodzi o inny rodzaj przyjemności, eh), obserwowania ludzi-maszyn, którzy stoczą pojedynek na śmierć i życie w obronie dumy i honoru. Amen.
GTV: hunter.splatterworld.de
Niedziela 20:00 (25.09.2005)
Na koniec wyniki poprzednich starć:
shal vs sent3nce 2:0
ztn3tourney1: 31 - 17
hub3aeroq3: 26 - 25
kertal vs aniolek 2:0
ztn3tourney1: 19 - 5
nodm9: 25 - 0





w1n | 2005-09-23 19:55:50 +0200
zik wygra
#726241
spectrum | 2005-09-23 20:00:02 +0200
kim oni wogole sa? ze taka podnieta, pff
#726242
gr. | 2005-09-23 20:01:23 +0200
avek wygra -.-
a jak juz jestesmy przy reklamach to: "ŻUBR - NIGDY SIĘ NIE NUDZI" :D
#726243
[M]aniek | 2005-09-23 20:03:43 +0200
nie zubruj tylko sprawdz bledy :*
#726244
d00mer | 2005-09-23 20:06:47 +0200
av3k_pl rulzzzz !!! znaczy sie avek wygra, warminsko mazurskie power! :D
#726245
w1n | 2005-09-23 20:11:17 +0200
imo zik,zresztą ciekawiej bedzie
#726246
sYnth|baal | 2005-09-23 20:55:07 +0200
Jestem ciekaw czy zeek potwierdzi swoj komentarz na temat avkomani: o wygrywając z nim
#726247
cin | 2005-09-23 21:06:25 +0200
Amen :DDDDDDDDDDDDDD
#726248
s|Bundy | 2005-09-23 21:08:57 +0200
bedzie smiesznie :/ az ciekawe kto wygra :>
#726249
ATi | 2005-09-23 21:13:05 +0200
ja wygram
#726250
s|Bundy | 2005-09-23 21:14:18 +0200
dobry jestes :D
#726251
cin | 2005-09-23 21:19:55 +0200
anarki i tak by ich obu przemielił :DDDDD
#726252
gr. | 2005-09-23 21:25:14 +0200
sprawdze drogi Mariuszku po debacie na tvp1 -.-
ps. znowu jako trzynasty .........................
#726253
[M]aniek | 2005-09-23 21:26:45 +0200
debata =D ja juz wygralem te wybory (bo nie wezme w nich udzialu :D)
#726254
Pawuj | 2005-09-23 21:35:26 +0200
ucho wygra :D
#726255
k3m | 2005-09-23 22:39:45 +0200
ucho od śledzia :d
zik się nie da, ale imo będzie musiał uznać wyższość avatara.
#726256
n3x | 2005-09-23 22:44:47 +0200
zik wygra, podlaskie rulesss
#726257
GaD | 2005-09-23 23:02:32 +0200
Lubie malego, ale uwazam ze zik jest lepszy...bedzie dobry mecz w wykonaniu dwoch polskich zamiataczy, oczywiscie poza mavalitym ktory jest the best ;SAD
#726258
March | 2005-09-23 23:28:35 +0200
zik > avek
#726260
Mav_8217 | 2005-09-24 00:05:19 +0200
avek > zik
pozdro dla gada, chociaż nie wiem o co mu znowu chodzi
#726262
RauL | 2005-09-24 00:29:35 +0200
av3k wygra, albo zik :D w kazdym badz razie fun po pachy ;)
#726263
RauL | 2005-09-24 00:32:08 +0200
ps. [M] fajne piszesz, podoba mi sie. Ale z Twoja psychika napewno wszystko jest w porzadku? :D ps2. to bylo pytanie retoryczne :DDD
#726264
gr. | 2005-09-24 00:48:00 +0200
lol GaD :DDDDDD
#726265
gr. | 2005-09-24 00:50:04 +0200
aha: Mariuszu co mnie straszysz nie bylo czego poprawiac ^^
#726266
Daroo | 2005-09-24 08:01:15 +0200
Gdzie moge oejrzec te gtv bo nie iwem co to jest wogule :D
#726267
[pogo] | 2005-09-24 08:08:39 +0200
zik to maszyna :x widzialem zza plecow jak ta pipa gra, wygra zik, pozdro avek :D
#726268
revic | 2005-09-24 09:16:52 +0200
zik wygra bo avek to pipa :asd
#726270
RauL | 2005-09-24 10:02:48 +0200
Daroo GTV mozesz sobie kupic w Media Markt, są jeszcze podobno po niecale 50 zl ! Tak mi znajomy mowil, ze widzial jeszcze kilka dni temu.
#726271
bizz | 2005-09-24 10:25:32 +0200
wygra albo zik albo avek :D
#726272
Mav_8217 | 2005-09-24 10:38:37 +0200
wygra lepszy
#726274
sYnth|Bubu | 2005-09-24 10:45:33 +0200
Niewazne kto wygra. Ma byc 2:0 a nie 2:1 bo avek gra o 21 kuh3lige z nami :P
#726275
Fabian | 2005-09-24 11:04:39 +0200
zik > avek, gl
#726276
cocaine | 2005-09-24 11:20:01 +0200
myśle ze zik pokaze kawał dobrej gry i wygra :) chociaż może tez wygrac av3k pokazując kawał dobrej gry :DDDDDDDD
zik !!
#726277
Tek | 2005-09-24 11:44:22 +0200
udam ze wiem o co chodzi ;u, zik wygra ; D
#726278
eee | 2005-09-24 12:06:52 +0200
bedzie pewnie bardzo zaciety pojedynek, ale jak dla mnie wiekszym zamiataczem/pomiataczem:D jest zik - prawdziwy cyber killer:D; zik>avek
#726279
gr. | 2005-09-24 12:22:34 +0200
Bubu hah :DD
wlasnie ze ma byc 2:1 maja byc emocje -.-
#726280
nergal | 2005-09-24 13:47:57 +0200
a co to za zrabany obrazek niz duopy ni z huja
stawiam na zika
#726283
Mav_8217 | 2005-09-24 14:49:49 +0200
rotfl, nergal - przeczytaj chociaż wstęp...
#726288
nergal | 2005-09-24 15:04:11 +0200
ja tam był dał jakas dupe 3 kropek
#726290
WoZnY987 | 2005-09-24 15:49:47 +0200
Zik wygra choc bedzie mial cieżka przeprawe z malym terminatorem , podlasie górą :D Gad to pipa :P i tak cie zlapie >@
#726292
szłem | 2005-09-24 16:28:18 +0200
avek wygra.
fajne drzewo
#726295
Mav_8217 | 2005-09-24 17:57:28 +0200
wiem nergal...
img170.imageshack.us/img170/9449/nergal1qq.jpg
#726299
chujzordon | 2005-09-24 19:08:58 +0200
Bez chuja, Mav owned Nergal :D
#726300
pepz | 2005-09-24 20:33:34 +0200
mav moglbys podpisac ze to ja odnalazlem to ;D
#726308
nxs.izap | 2005-09-24 21:10:06 +0200
asd?
#726309
Mav_8217 | 2005-09-24 21:31:43 +0200
znalazł to oczywiście pepz ;)
#726311
gr. | 2005-09-24 23:31:52 +0200
jak bedzie 20 jutro to dajcie mi znac na gg bo ja zapomne :c
#726315
Modus | 2005-09-25 00:07:57 +0200
Ej sorry ale niejestem obczajony zbytnio jak moge te walke obejrzeć ?? Jest to jaks server ??
#726319
eng | 2005-09-25 00:21:37 +0200
Drogi kolego !
Wlaczasz klejka , musisz najechac na ikonke z 3 paskami- czerwona i zrobic klik, pozniej ukarze sie niebieski ekranik ze znaczkami przelatujacymi z gory na dol. Powinna sie pojawic plansza klejka z mozliwoscia uruchomienia konsoli klejkowej. Zeby uaktywnic ten artefakt nalezy wcisnac(bez skojarzen) klawisz ~ i oto po chwili wysunie sie owa konsoleta. Mozna tam wpisywac prawie wszystko , procz slowa zakazanego nigger. Ale to Ciebie nie powinno interesowac:D Wystarczy , ze wpiszesz tam /connect hunter.splatterworld.de i automatycznie wedrujace pakieciki spowoduja przeniesienie twojej skromnej osoby w wirtualny swiat serwera gtv za pomoca ktorego bedzies zmogl obejrzec mecz xligi klejkowej. Potem wystarczy spelnic jedno kryterium -> a mianowicie nalezy umiec czytac ze zrozumieniem , innymi slowy musisz sobie wybrac pokoik, zeby to zrobic trza bedzie wpisac gtv_watch 2 albo gtv_watch 4 . Takie zazwyczaj wystepuja... A inne przydatne komendy to gtv_playerlist - zeby sprawdzic ile plebejostwa jest na gtv oraz chyba najbardzoiej przydatna komenda gtv_nospeech 1- wylaczasz chata i spamowanie plebsu. Koniec przekazu:}
#726259
MisieX | 2005-09-25 00:52:55 +0200
Fajnego masz quaka... mi tam znaczki idą z dołu do góry...
#726320
gr. | 2005-09-25 01:02:38 +0200
no to podsumowal go :DDDDD
#726321
nergal | 2005-09-25 03:51:48 +0200
mav ale mi dałes!!
ja @#$% give me one more time!
pleaaase! sory ze podiołem polemike z Toba
#726323
gr. | 2005-09-25 09:56:28 +0200
mavality czytasz piatkowy dodatek do echa dnia a w nim kawaly z echa?
#726325
szłem | 2005-09-25 10:09:02 +0200
gr przeciez te kawaly sa do bani, a screen wlasnie smieszny ; d
no tak pepz znalazl ;x
#726327
move | 2005-09-25 10:40:55 +0200
Nie za bardzo z tą godziną trafione, bo o 19 mecz Polek.
#726329
Mav_8217 | 2005-09-25 11:50:08 +0200
Nie no używam papieru toaletowego na ogół marki velvet, a jakiegoś super expressu albo echa dnia już prawie wcale.
A coś ciekawego było? =o
#726331
gr. | 2005-09-25 13:34:08 +0200
Marku kawaly z echa do klasyka od wielu lat czytam je i nawet czasem kaciki ust mi sie porusza mimowolnie tak jakby chcialy powiedziec haha ale smieszny kawal ale niestety tak nie jest
#726335
eng | 2005-09-25 15:07:02 +0200
podobno o 21 jest ten mecz :p
#726338
[M]aniek | 2005-09-25 15:22:38 +0200
mowisz o meczu siatkarek? bo ten to jest o 20:00 :)
#726340
eng | 2005-09-25 15:59:35 +0200
nie, o avkowym. A siatkarki graja o 19.00 nubie sportowy :x
#726341
sYnth|Bubu | 2005-09-25 18:07:02 +0200
Nie tyle nubie sportowy co cioto komputerowa :D
#726346
gr. | 2005-09-25 18:15:13 +0200
dobrze ze przesuneli final na 21 bo o 20 sa wyniki wyborow i kto by tam ogladal jakies mecze w q3
#726347
[M]aniek | 2005-09-25 19:09:40 +0200
mecz jest o 20:00
#726348
gr. | 2005-09-25 19:19:49 +0200
lipa
#726349
ugiler | 2005-09-25 21:02:38 +0200
kto wygral? avek czy zik? :)
#726351
bizz | 2005-09-25 21:06:54 +0200
polki wygrały ... łiii ;-D
czekam na demka ;)
#726352
gr. | 2005-09-25 21:16:22 +0200
wiadomo ze avek
#726353
d00mer | 2005-09-25 21:18:09 +0200
avek rulzz :D
avek: spadam bo mam mecz :D
#726354
Mav_8217 | 2005-09-25 21:18:56 +0200
No i ofkoz av3k wygrał... strasznie mnie dziwiła ta wiara w zika. Po prostu ktoś kto całe wakacje trenował z jednymi z najlepszych na świecie raczej nie miał prawa tego przegrać imho =o
#726356
k3m | 2005-09-25 21:30:39 +0200
Dziecko Ostródy wygrało! : D
#726357
zik | 2005-09-25 21:35:32 +0200
niestety koncentracja nie sluga, spierdolila sie na ztn ;E
gg mlodzian
#726358
gr. | 2005-09-25 21:39:47 +0200
zik farciles na hubie xD ale to byla najlepsza mapa gg
btw piszcie news raz raz -.-
#726360
eng | 2005-09-25 21:50:03 +0200
a z kim to 4v3g trenowal w te wakacje ?:d
#726361
[M]aniek | 2005-09-25 21:50:21 +0200
www.przasnysz.mm.pl/~maniek86/av3k_zik/
#726362
edix | 2005-09-25 21:51:08 +0200
gg av3k :)
#726363
Pawuj | 2005-09-25 22:03:05 +0200
"No i ofkoz av3k wygrał... strasznie mnie dziwiła ta wiara w zika. Po prostu ktoś kto całe wakacje trenował z jednymi z najlepszych na świecie raczej nie miał prawa tego przegrać imho =o"
nie pyskuj Obsr9l1ty :DDDDDDDDDDDDDDDD S:ADGS:HAD=D dobra nie bede sie rozpisywal bo bedzie kilo smiechu :ASd jeszcze jedno - mam downa ;Dssdadsa
gg av3k ORAZ zik ;DDAS
#726364
[M]aniek | 2005-09-25 22:06:17 +0200
idz Pawuj przespij sprawe ;p
#726365
duf | 2005-09-25 22:38:37 +0200
GG Zik,
GG Av3k.
Uważam, że Zik mógł spokojnie wygrać cały mecz, tylko na ztn i dm6 zabrakło Zik’owi "pomysłu" na grę. A szkoda..
A może byście zagrali TDM 2vs2.
Na przykład Zik/Av3k versus Fox/Tox ? :) Mogłoby być ciekawie.
#726367
avek | 2005-09-25 22:40:54 +0200
gg zik
#726368
gr. | 2005-09-25 23:02:45 +0200
z calym szacunkiem do naszych ale chyba jeszcze za wczesnie porownywac szwedzki tandem z jakimkolwiek innym
#726370
h00lsfanat1c | 2005-09-25 23:13:40 +0200
Po co grac 2v2 zik/avek jak mozna avek/detal i efekt bedzie duzo lepszy... ?
#726372
move | 2005-09-25 23:20:47 +0200
zik przegrał timingiem, wystarczy spojrzeć na ilość zebranych armorów i megasów u jednego i drugiego na dm6 i damage given/rcvd - wnioski same się nasuwają.
GG av3k za świetny timing.
GG zik za świetnego aima i ciągły offence, który działa jedynie na hub3aeroq3 na kogoś takiego jak av3k.
#726373
sYnth|baal | 2005-09-25 23:34:32 +0200
zeek wygra z avkiem wchodząc z lb: o :DDD
Takie jest moje zdanie: o
#726374
WoZnY987 | 2005-09-26 00:16:57 +0200
Mały nie pije tyle co zik , a raczej wogule, wniosek jest prosty , pij mleko - bedziesz wielki !!! ;]
#726375
[M]aniek | 2005-09-26 07:26:50 +0200
gr kiedys widzialem demko z meczu h vs ic 2v2 sklady: detal i toxic vs gopher i fox, nasi przegrali doslownie kilkoma punktami, fox wyzwal ich od wallhackow i wyszedl z serwa minute przed koncem =D mecz byl na szwedzkim serwie
#726378
sYnth|baal | 2005-09-26 08:19:09 +0200
a ja Ci powiem Manku że naprawde nie ma co porównywać naszego tdma do szwedzkiego. Popatrzmy np: na nasża reprezentacje.Albo na mecz EYE vs t5 gdzie zeek i marycha byli i są najlepszą dwójką w polsce IMO a i tak przegrali...
Nie liczy sie ile przegrasz 5 czy 10 fragami liczy sie czy wygrasz reszta jest bez znaczenia
#726379
^xF.Lag | 2005-09-26 08:30:01 +0200
Ladny meczyk, na gtv wiekszosc kibicowala zikowi - pewnie dlatego ze czesto kibicuje sie slabiej notowanym. Wietszyli szanse skarcenia w koncu mlodziana, no bo co on tu bedzie cwaniaczyl:)), a co nie mowic zik w Polsce to mega firma. Timing > aim, gg obaj, czekamy na jakis rewanzyk.
#726380
[M]aniek | 2005-09-26 09:00:38 +0200
rewanzyk bedzie niedlugo pewnie w finale, ale kto wie ;p
#726381
Zaloguj się by dodać komentarz.