ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jakim potworem jesteś?

śro, 21 sierpień 2002 02:32:08 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Na stronie inside3d.com znajdziemy ankietę, po której wypełnieniu odpowiemy sobie na pytanie... którym potworem z pierwszego Quake'a chciałbyś być? :) Ankieta jest po angielsku i zawiera dość trudne słowa, ale spróbujmy - będzie ciekawie :)

Z kolei na stronie q-fraggel.de znajdziemy bardzo ładną i dużą mapkę do ffa/tdm. Screeny widoczne po wciśnięciu podanego linku. Mapka nazywa się Swiss Cheese Trickster, jest utrzymana w niezwykle ciekawej tonacji, ma bardzo specyficzny klimat. Są na niej także sekrety, których małą listę mamy w pliku readme oraz ponad 25 użytecznych tricków związanych z odpowiednią techniką skakania. Jak pisze sam autor żaden skok nie jest tu przypadkowy. Zarówno LvL jak i Ice Terminal wydali o niej bardzo pochlebne recenzje i zdecydowanie zalecają dodanie do kolekcji.
Download (7MB).

Rozz | 2002-08-21 02:34:54 +0200

AHaha, mowcie mi od dzis Shalrath, czyli pajeczyca :)))

tix | 2002-08-21 02:44:02 +0200

rozz kiedy ty spisz? ;>>>>

Vymmiatacz | 2002-08-21 02:50:30 +0200

Dobre pytanie...

Spider | 2002-08-21 03:10:36 +0200

ej, Rozz, od pajeczycy to ty sie *** :D

Gravatar

monja | 2002-08-21 05:15:55 +0200

hahah a do mnie od dzis mowcie krolu.. tfu tzn krolowa :D

Gravatar

StaryOrgowicz_24 | 2002-08-22 18:29:15 +0200

niez^(3)e nagrody ! szkoda tylko ze tak daleko od miejsca mojego zamieszkania :(

Vymmiatacz | 2002-08-22 21:05:45 +0200

Ta drukarka na plakacie to HP845 (z^(3)ącze tylko USB). DVD firmy LG mo?e by? ciekawe, chocia? są lepsze firmy. Nie obczai^(3)em jeszcze co to za nagrywarka na zdje^ciu (ACDSee + zoom = kwadraty) Na pewno jest to nagrywarka bo 1) tak napisali 2) za du?o p^(3)yt tam le?y. Ale nagrody i tak są dobre!

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-08-22 21:54:23 +0200

no w koncu, juz myslalem ze sie nigdy nie doczekam. tylko ciekawe kto bedzie gral?:p

Gravatar

StaryOrgowicz_338 | 2002-08-22 22:26:40 +0200

dzieki za umieszczenie na stronie info. o turnieju
na dzien~ dzisiejszy jest ju? 12 osob które be^dą gra^(3)y wiec mam nadzieje ze frekwencja nam dopisze
nagrody te ktore poda^(3)em to jest tylko propozycja bo jeśli ktoś be^dzie posiada^(3) te uzadzenia to be^dzie za tą kwote^ wybra? sobie co be^dzie chcia^(3)
prosze wszyskich znajomych powiadomi? o turnieju Zapraszam wszystkich nawet tych z daleka do udzia^(3)u

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-08-23 01:02:09 +0200

brawo! niez^(3)y wypas te nagrody,napewno wielu graczy to zmobilizuje do ruszenie swoich zadkof i wziecia udzia^(3)u w tym turnieju. oby tak dalej a niebedziemy musieli martwic sie tym ?e scena upada : D
ave.

Gravatar

StaryOrgowicz_338 | 2002-08-23 01:57:04 +0200

by^(3)em na paru turniejach do organizacji nic nie mam ale pieniadze wpisowe nie ca^(3)e posz^(3)y na nagrody i to mi sie nie podoba bo albo zabawa albo zarabianie kasy na m^(3)odziezy

Lucas_1 | 2002-08-23 09:48:05 +0200

Aha - cafe ma to robic charytatywnie. Czynsz za lokal sama zapalci, za prad tez (pretensje do administracji i elektrowni - bo to moze oni zarabiaja na mlodziezy?).

Gravatar

StaryOrgowicz_338 | 2002-08-24 00:50:07 +0200

niestety firma zajmuje sie jeszcze sprzeda komp
udziela kredytów gotówkowych
zajmuje sie POMOSTEM
plus inne us^(3)ugi
a pieniądze które uczestnicy zap^(3)acą za udzia^(3) bedzie mozna ^(3)atwo policzyc za które bedą kupione nagrody

grzEs | 2002-08-24 10:16:36 +0200

postaram sie tam byc.

Gravatar

kontoskasowane | 2002-09-03 18:17:04 +0200

ahahah org sie odmlodzil :E ,tak btw to strony klanowe hostowane przez was tez mialy postac ADRES.q3.xg.pl

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63