ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



"Jasno już, granat nadchodzi głuchy"

nie, 27 lipiec 2003 13:17:41 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Kleszczu i Yanma postanowili napisać piosenkę o Q3. Utwór składa się z 3 zwrotek, jest bogaty w tekst, a natchnieniem była piosenka Peji - Głucha Noc. Na ORGu umieściłem wersję niecenzurowaną - ocenę pozostawie Wam, drodzy czytelnicy... :D Kawałek na rozgrzewke:

*"Jasno juz, od tych wszystkich raili

Jasno Juz, granat nadchodzi głuchy x2

Z mroku wyslany promien raila odsloni

wszyscy chodzcie za mna w strone armora

noc mnie obrasta zabojcza substancja granatow"* - czytaj dalej!

Komentarze mile widziane. ;D

r1vo | 2003-07-27 13:19:35 +0200

gdzie reszta piosenki??

SAI4H | 2003-07-27 13:20:51 +0200

Jest pod linkiem ? ;O
Nie traktujcie tego zbyt serio. ;D

r1vo | 2003-07-27 13:21:47 +0200

:ASD asasas ale loll :D:DD :DD

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-27 13:23:36 +0200

:OOOOOOO lol ? =DDDD

SAI4H | 2003-07-27 13:26:14 +0200

ROX!

MaxDamage | 2003-07-27 13:36:43 +0200

Naprawde NICE!

Moze sie ktos odwazy to wyrecytowac pod muze? Ja moge zmixowAC :]

Zenith | 2003-07-27 13:38:58 +0200

pfffffffffffffff... nie mieliscie czego juz przerabiac? :|

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-27 13:43:29 +0200

zenith jak ci cos nie pasuje to spierdalaj :D
joke. :D

Duncan | 2003-07-27 13:44:58 +0200

What the fuck is that X] ..?
Błagam.. niech ktoś to wyrecutyje!!! :D
Musze to usłyszeć z muzą X] ....

kleszczu | 2003-07-27 13:51:27 +0200

zamiezamy to z kolega zaspiewac ta piosenke jednak nie mamy podkladu peja-gluucha noc Jezeli mialby ktos to prosze o kontakt na gg 5456737 lub mail [email protected]

kaboom | 2003-07-27 14:17:17 +0200

gosh.......

inside | 2003-07-27 14:20:08 +0200

:asd

HaSu_Szlauf | 2003-07-27 14:22:25 +0200

bueh :P nagrajcie jeszcze jakiś bicik i to zgrajcie =]

kleszczu | 2003-07-27 15:02:34 +0200

no bylibyśmy wdzięczni :D
wielkie THX :d

Gravatar

fatum|infect | 2003-07-27 15:14:40 +0200

Siema jestem hip hopwocem amm zesopol i wogole to sie nie rumuje jak chcecie cos o q3 rymy z poslkiej armi to napiszcie do mnei na gg a ja zespolem zrobiw piosenke w miech gg #4105526

SAI4H | 2003-07-27 15:21:13 +0200

To dzialaj. ;D

Gravatar

vult | 2003-07-27 15:26:01 +0200

a ja nie hip hopek :P i twierdze ze sie rymuje

kleszczu | 2003-07-27 15:45:44 +0200

moze jest jeszcze wiele niedociągnieć ale z kolegą zaczynamy więc wiesz na pewno jeszcze bedzie wiele poprawek tego spox tekstciku tylko teraz chcemy spróbować z podkładem peji zrobić a jeżeli wyjdzie głupio to jeszcze błedy zrymujemy i poprawimy więcc infect nie cwaniqj :P
Jeśli ktoś ma podkładzik peji to prosze do mnie gg #5456737

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-07-27 16:26:11 +0200

a moim zdaniem jest to plytkie i nic smiesznego w tym nie widze. wolalbym znow zobaczyc slynny wiersz ash'a skierowany w strone leadera z owczesnego M@W.

Gravatar

Dawc1o | 2003-07-27 16:58:29 +0200

n/c po co komus takie cos ani to sie rymuje ani to smieszne :P jak ktos sie niezna na czyms to niech sie za to nie bierze .Rymy wepchniete na sile ; byle sie z quakiem kojarzylo :/dno !HHNS!

Zenith | 2003-07-27 17:07:56 +0200

widze ze chociaz ktos tu jest normalny :D i mnie popiera (ekzz i dawcio =d)

bez kitu dajcie juz spokoj temu kawalkowi bo on byl fajny dopoki nie zaczeli go sluchac tacy ludzie jak np. ci co go teraz przerobili :o ale co ja sie bede tutaj rozpisywal :D

ogolnie to ncmt :o

^M^ | 2003-07-27 17:12:20 +0200

Eeee... yyyy.... hmmmm.... ooooo..... aaaaaa!.... czyli nic nie pisze, bo juz chyba wiecie co mysle ;)...
BTW: Cholerka z ta poezJA to juz mialem jakies plany.. rotfl... takie texty na foroom juz byly, ze szkoda gadac =)... moze kiedys sie to sklei w jakas logiczna calosc ;p...

EDIT: Jeszcze jedno... albo i nie... o gustach sie podobno nie dyskutuje ;p...

hosti | 2003-07-27 17:38:47 +0200

:| Do tego team-u dołożyć jeszcze SZAZE i będziecie Nr 1 in the word.

kleszczu | 2003-07-27 17:46:03 +0200

no
zgadzam sie z niektórymi waszymi odpowiedziami ze sie nie rymuje lecz zamierzam zrobić nie przeróbke peji tylko normalnie coś całkiem innego z żadnej przeróbki
zadowoleni :P

Gravatar

fatum|infect | 2003-07-27 18:28:28 +0200

No panowie to ja napisze piosenke smieszna jak campa chce napisze o ludziach grajacych w q3 :D wiec szykujcie powinniem skonczyc ok. 10-20 sierpien bo napisanie to nie jest hop siup trza wszystko zrymowac dobrze

Gravatar

Dawc1o | 2003-07-27 18:30:34 +0200

Zadowoleni :P niby z czego nie potrzebne to nikomu juz widzielismy probke waszych "zdolnosci" i nie kalecz hip-hopu pod rzadma postacia a beat decksa zostawcie w spokoju! poraz kolejny mowie n/c !HHNS!

auroxick | 2003-07-27 19:23:28 +0200

oj tam, pod disco polo :) hehe

kleszczu | 2003-07-27 19:28:04 +0200

skoro nie chcecie to nie bede nawet próbował zrobić tej piosenki spoko

rkniunia | 2003-07-27 19:59:40 +0200

MC kleszczu :D mi tam sie ten tekscik podoba :D

R1ce | 2003-07-27 20:17:59 +0200

Wsumie to nie chcialo mi sie czytac bo dlugie :DD, ale napisze, ze wam ze fajne bo sie przyda jakis hymn :PPP

furi | 2003-07-27 20:23:40 +0200

Cos zainspirowane gownem takim jak peja nawet jesli dorowna originalowi dalej bedzie tylko GOWNEM:]

Gravatar

Dawc1o | 2003-07-27 20:29:10 +0200

"Moja natuira mówi sprytnie s*******j, cenzura wytnie to wiec mowie nara!"

Gravatar

radz1k | 2003-07-27 21:54:44 +0200

Jesli chodzi o rymy dno. ALe spoko jeszcze nie widzialem piosenki o q3 :D

kleszczu | 2003-07-27 22:02:33 +0200

widze ze wiekszosc ludzi nawet nie chce tego sluchac wiec piosenki nie robie

baq | 2003-07-27 22:17:13 +0200

Wielkie JOŁ :ASD

Yaboll | 2003-07-28 01:38:10 +0200

Nie sluchaj opini innych, rob to co chesz. Jak chesz to moge znalesc dla ciebie ten kawalek wylac ci go na maila i naprawde z wielka checia poslucham :D....

PS. Wezcie sie nie czpeiajcie ja naprawde mam ochote to usyszec....

Zenith | 2003-07-28 14:12:51 +0200

hymm... ale ja tylko wyrazam swoje zdanie na ten temat tj. nie mam ochoty tego sluchac =d ani o tym czytac ;DDD

cannabis | 2003-07-28 23:13:24 +0200

tragedia ....`ld

c4 masz gdzies tego wiersza asha ? jk ta to umiesc gdzes na 666 sajcie.....:0

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63