Jest 64!!
sob, 15 marzec 2003 21:09:45 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
I udało się! Oczywiście nie od razu, dopiero po którejś z rzędu próbie. Wieża złożona z 64 graczy stała przez kilkanaście sekund i myślę że to wystarczy na uznanie rekordu. Cała impreza trwała o dwie godziny krócej niż ostatnio, bo tylko dwie.
Dowody będą być może dziś ale później - chcę przygotować opis, listę graczy i jakiś prosty filmik z momentu liczenia, co mi trochę zajmie. Rekord w każdym razie jest nasz!
W tej chwili dzięki wszystkim za zabawę, szczególne dzięki dla AcidRaina i Gaffa którzy zgodzili się udostępnić serwer sieci Toya. Serwer już od momentu postawienia był pełen i wejście na niego graniczyło niemal z cudem - zainteresowanie wieżą było naprawdę olbrzymie. Polska 0wnz! :)
Kilka zdjęć poniżej oraz oficjalne demo z 64 polskimi graczami w wieży.
Lista graczy którzy stali w wieży - dla wszystkich big thx!
- Dr Sour 2. du.bes 3. CalEB 4. whitne 5. sl1p 6. Vult 7. iNhaler 8. V!rus 9. Bkp|Eddy 10. r0a|sh1n 11. b3im0 12. >>{shark}>> 13. w0w 14. YYY|KillBoy 15. fook 16. god 17. -bmf-kood 18. LoD|sz4t4n 19. L30n 20. Zielek 21. cod?fraggy 22. rept1le 23. pePe 24. Yeltzyn 25. igit 26. 303|Vampir123 27. du*owl 28. e-sYnth>log 29. [wRoc]BuBu 30. baks 31. Requiem 32. TomZ 33. Dud9k 34. L0w|dEr 35. x4we 36. FF|b4s3t 37. )wtc('DEEPER 38. BS-B4L0N 39. Pirania 40. marcol.Xc 41. v3rb 42. e-sYnth>nikon 43. Fanatic 44. [UVM]AcidRain 45. Black 46. Rak3r 47. kd|bl4ck 48. Pawson 49. n0n 50. ESIO_I_NEO 51. c0d*saint 52. SzakaL 53. LaGranda 54. Michael_Jackson 55. Blacha 56. Vack0 57. DeadAstronaut 58. PTC|M 59. [UVM]Chaos 60. karAmba 61. [UVM]HammeR 62. bloody|cD 63. Yaboll 64. Rozz
edit: Vq3 przygotował małą galeryjkę ze screenami z wieży: tutaj.









szaky | 2003-03-15 21:11:43 +0100
BYLAM TAM,
POLSKI - REKORD ;)))))))
#637039
vult | 2003-03-15 21:11:44 +0100
WE ARE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!
#637040
Vq3 | 2003-03-15 21:12:03 +0100
i ja tez tam bylem :P
#637041
Sajrus | 2003-03-15 21:12:04 +0100
YeaH! udaŁo Się! Jednak zastępnym razem proponowałbym robić takie rzeczy z bardziej kompetentnymi ludźmi :)
#637042
ur!mepl | 2003-03-15 21:12:34 +0100
eh... ja tez chcialem :P
ale przypomnialem sobie dopiero o 20:P
za pozno :[
#637044
b31m0 | 2003-03-15 21:13:06 +0100
WE ARE THE GREATEST :DDDDDDDD
#637045
pepz | 2003-03-15 21:13:48 +0100
nareszcie...
#637046
ognos | 2003-03-15 21:15:17 +0100
o 19:05 juz byl fullserver 64/64
a ja @#$% siedzialem 2h na servie i 5 min przed rekordem mnie zlagowaloo i wywalilo mnie z serva! :D
#637047
Logitech|kar | 2003-03-15 21:15:23 +0100
fajno bylo i dosyc szybko poszlo ale moglo by jeszcze
szybciej tyle ze bylo male utrudnienie,duzo gorszy ping niz na poprzednim stawianiu wiezy.
a i wielkie sory dla 2 kolesi ktorzy wylecieli przez moj txt disconnect :)
#637048
LaGranda | 2003-03-15 21:15:26 +0100
Napisze jeszcze raz!
No panowie wystarczy troche sluchac i mamy rekorda :P 64 Graczy :), niecale 2 godziny, byloby po 1 godzinie ale niektorym nie chcialo sie sluchac! Nikon na mecz nawet da rade :).
ORG - z wami od poczatku, do samego konca, mojego lub jej!
#637049
^M^ | 2003-03-15 21:15:48 +0100
Rozz:
'Serwer już od momentu postawienia był pełen i wejście na niego graniczyło niemal z cudem - zainteresowanie wieżą było naprawdę olbrzymie'
A zebys wiedzial :PP... mam screena, na ktorym stuka mi 1000 na polaczenie :D... juz nwet servera zgubil i pisalo, ze zly ip :PP.. oby mnie zlapalo na demku, bo pod sam koniec mnie zalagowalo, ale to juz po tym jak krzyknales mamy rekord =]...
#637050
sl1p | 2003-03-15 21:16:04 +0100
ja też tam byłem miód i wino piłem... cos mi sie dzieje z głową od tej szkoły i odgłopsy napisania z konsoli :) bylem na samiuskim dole - czwarty od dołu
#637051
Dud9k | 2003-03-15 21:17:08 +0100
POLAND RULEZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(JA TESH TAM BYLEM)
#637053
DrSour | 2003-03-15 21:17:08 +0100
Ja też tam byłem!
Jako pierwszy :)
Juupiiii
#637054
StaryOrgowicz_14 | 2003-03-15 21:17:46 +0100
Gratuluje ....... szkoda ze nie moglem byc ale sila wyzsza, jeszcze raz gratuluje
#637056
ssj3balon | 2003-03-15 21:17:54 +0100
YYEEEEEEEEAAAAA!!!!!! BYLEM TAM:))))))) Jest masa troszke za duzo flodowania bylo ale jest masa!! Reszta Świata moze sie schować:P Polska jest najleprza!!!!!!!!!!!!! Pozdrowka dla wszsytkich z wiezy:P:)))))))) i dla Rozza ktory probowal to wszystko policzyc, ale na szczescie sie udalo:))) YO
#637057
sl1p | 2003-03-15 21:20:09 +0100
jak ktos jest zaisteresowany to mam demko z prawie samego dołu
#637058
pushek | 2003-03-15 21:21:13 +0100
a mnie wyjebalo bo starej sie mp3 zachcialo sciagac @#$%
#637060
SAI4H | 2003-03-15 21:21:46 +0100
@#$%, a mnie tam nie bylo, do chuja. :/ Bo mnie serw kopnal i tyle bleeeee. :Q
#637061
qwe | 2003-03-15 21:22:45 +0100
NOM YEAAAAA :)
POLSKA OWNZ
a propo nagralem demko jak spadlem (po pobiciu rekordu) i zatrzymallem sie na... hmmmm..
sam niewiem czym
jakis bug po niemoglem sie ruszyc
niech ktos z redaktorow da maila a ja wysle mu je zeby na ORGU zamiescil
#637062
^M^ | 2003-03-15 21:23:40 +0100
S4iek - wiedzialem, ze sie oplaca do 1000 czekac :PP... no to ja mam chyba drugi rekord: w czekaniu na polaczenie :D...
BTW: Rozz licz to szybko i liste zrob ;PP
#637063
Lowr!dEr | 2003-03-15 21:25:24 +0100
POLAND Rooxxx...!!!! (64 osoby) :P bylem tam [bede slawny :D]
#637065
heta | 2003-03-15 21:25:24 +0100
POLAND OWNZ:D *TESh tam bylem pzdr czeba ogiemu bana dac bo niedotrzymal slowa z refami:DD pod ksywo Wh1tne bylem 3: DD
#637066
Rak3r | 2003-03-15 21:26:29 +0100
Jeeea tez tam bylem :D
tylko dobrze ze wczesniej wlaczylem muzyke bo bym nie wytrzymal oglosu konsoli z floodami ... :P
#637069
cd.bloody | 2003-03-15 21:27:36 +0100
=] podziekujcie gaffowi za udostepnienie servera zaglosujcie na niego w sondzie z prawej strony =]
#637070
DL*AlieN* | 2003-03-15 21:28:07 +0100
eh ciagle bylo server is full no i zonk :P GW guys !!!
#637072
cd.bloody | 2003-03-15 21:28:07 +0100
PS: GRATULUJE WSZYSTKIM CO TAM BYLI
#637073
Vq3 | 2003-03-15 21:29:26 +0100
www.bwd.cad.pl/wieza.jpg
www.bwd.cad.pl/wieza.jpg
www.bwd.cad.pl/wieza.jpg
#637075
heta | 2003-03-15 21:29:47 +0100
wy ej cg_notchetpbeb czy cos takiego na 1 lub 0 i niema odglosow z konsoli ta komenda mnie uratowala od utraty uszow:P
#637076
Bes | 2003-03-15 21:32:26 +0100
POLAND IS DA BEST QUAKERS IN THE ALL WORLD JEJE:D
#637077
sYnth|Bubu | 2003-03-15 21:33:49 +0100
ja tesh tam bylem : d ale ja juz jestemslawny :P :d
#637078
roy | 2003-03-15 21:34:33 +0100
cool, bylem tam bylem pod nickiem roa|sh1n, heheheeeheheheheh:))))
#637079
sl1p | 2003-03-15 21:34:45 +0100
mnie na tym screenie nie widac :D ledwo co
jestem na samym dole, ciekawe kiedy beda jakies filmy, dema itd
#637080
sYnth|Bubu | 2003-03-15 21:35:07 +0100
vvvvvvvvv
zajebista fotka D:
#637081
Yeltzyn | 2003-03-15 21:35:55 +0100
Ja przez jakis czas bylem na samiuskim dole.
Ale potem nastapila MEGA wtyka po ktorej dosyc duzo osob wylecialo, ale udalo mi sie dostac spowrotem i uczestniczylem w tym rekordzie.
Ciesze sie, ze udalo sie to zrobic w stosunkowo malym czasie, 2 godziny uwazam takze za pewien rekord.
Organizacja byla dobra, jedyne zastrzezenie mozemy skierowac do samych uczestnikow za flood'owanie
(mam jednak nadzieje ze nikt nie ma mi za zle ze o tym wspominam), jednak wszystkosie udalo i to najbardziej cieszy.
P.S. Mam nadzieje ze oferta Laagrand'a, co do ref'a jest prawdziwa, a nie byla tylko slowna zaczepka dla uspokojenia uczestnikow.
#637082
baxowy | 2003-03-15 21:37:25 +0100
zobaczylem, przybylem, pobilem.
#637083
stirmal | 2003-03-15 21:42:23 +0100
Szkoda, ze Polska tak nie ownuje np. w TDM czy 1v1 :/ Ale i tak GW guyz :)
#637087
LaGranda | 2003-03-15 21:47:25 +0100
2 nieoficjalne dema macie w dziale dema/inne
www.q3arena.gry.wp.pl/?id=21&akcja=download&kat=3&file=7108 oraz www.q3arena.gry.wp.pl/?id=21&akcja=download&kat=3&file=7109
#637089
Vq3 | 2003-03-15 22:00:55 +0100
WORLD RECORD Q3TOWER - 64 POLAND
www.q3arena.gry.wp.pl/q3tower/
#637093
Sajrus | 2003-03-15 22:08:12 +0100
Ja @#$%. Stałem tam @#$% bez ruchu 2h, a tu nagle @#$% wyjebało mnie! Toż to @#$% skandal!
#637095
Razor | 2003-03-15 22:10:09 +0100
gratuluje GG Panowie :)
#637096
skejwen | 2003-03-15 22:16:56 +0100
A mi jebany dysk @#$% upadl na ziemie i sie zjebal... nie moglem byc kolckiem w wiezy :(
#637098
r1vo | 2003-03-15 22:24:22 +0100
ja tez bylem @#$% na samym konu trzech nas chyab zostalo i mnie kopnelo is ie tak sqrwilem ze ni moglem wejsc ze ja @#$%!!!! Ale GG 4 all
#637099
[d4r] | 2003-03-15 22:27:43 +0100
duuuuuupa nie moglem wejsc powalone!!!
#637100
cd.bloody | 2003-03-15 22:27:46 +0100
nie przejmujcie sie =]
#637101
kucu | 2003-03-15 22:28:41 +0100
7 na liscie nie obecny na wierzy. szkoda:(
mimo wszystko gratuluje :D
#637102
Requiem | 2003-03-15 22:29:39 +0100
hehe ja jaki lol mialem - zje... mi sie myszka i stanalem sobie na jednej z platform, zeby ja naprawic (wysiadlo skakanie i ruch w jednej z osi) i nagle kick :DDD
#637103
Arnold | 2003-03-15 22:30:56 +0100
Hehe ,fajnie ze sie udalo ,gj :)
szkoda ze nie mnie nie bylo
#637104
nxs.rush | 2003-03-15 22:35:48 +0100
GG panowie. dobrze sie stalo ze nikt nas nie przegonil z tym 64 :)
#637105
cd.bloody | 2003-03-15 22:36:54 +0100
spoko screeny =]
#637107
Logitech|kar | 2003-03-15 22:40:51 +0100
where is playerlist ? :/
#637109
Nikon | 2003-03-15 22:50:15 +0100
no gj panowie ale jak zaczolem gadac ze pojde z logiem na cb to odrazu dupy zaczeliscie ruszac mieliscie szczescie cw juz sie nie cierpliwilo a jak bysmy poslzi ladnie by runelo all :D jeszcze raz gratulacje dla nas wszystkich ktorzy tam byli :P
#637110
Blacha | 2003-03-15 23:06:26 +0100
Hurrraaaaa!!! Jestem w wiezy! Juz myslalem, ze mnie nie bedzie. GJ all!!!
#637111
heta | 2003-03-15 23:08:10 +0100
qwa: P mysalem ze jestem 3 a jestem 4:( poza podium :DD a rooz sie nawet niezakwalifikowal: PP
#637113
Lowr!dEr | 2003-03-15 23:10:28 +0100
Mistrze i nic wiecej na ten temat :P
#637114
Mattias | 2003-03-15 23:11:22 +0100
mi sie neistety ale nie udało wejsc przez full serwer, ale gratulacje panowie :D
#637116
MaxDamage | 2003-03-15 23:12:14 +0100
Server is Full :/ Ale GW!!!
#637117
vck | 2003-03-15 23:16:18 +0100
Musze skomentowac, zeby nie bylo ze jestem jedynym, ktory byl w wiezy a sie nie wpisal :PPP GJ panowie i PANI[e] ;] chociaz wszystko moglo pojsc duzo szybciej, gdyby nie floody i jakies glupie nieporozumienia... ;>
#637118
Blacha | 2003-03-15 23:23:19 +0100
Ostatnio bylem 5, a teraz 55. Chyba polubie ta cyfre :)
BTW: Vack0 stales na mnie i troche mi fryzure popsules :)))
#637120
ognos | 2003-03-15 23:44:21 +0100
a ja dalej nie wiem dlaczego po 40/50 minutach runela ta wieza? ktos sobie poszedl?
dobrze chociaz ze dobra podstawa zostala :)
#637121
Chaos | 2003-03-15 23:49:53 +0100
^M^ mam nadziej ze nie podeptałem ci głowy glanami :D
#637122
eXe|R.W.G. | 2003-03-15 23:58:07 +0100
Ku*w* tak chcialem być na tej liście, ale nie udało mi się polączyć!! Szkoda naprawde wielka dzkoda!!
#637123
vck | 2003-03-16 00:04:16 +0100
Blacha: sorX.. tak wyszlo ;]] nastepnym razem zaloze trampki :D
#637124
sl1p | 2003-03-16 00:12:30 +0100
ognos - "dobrze chociaz ze dobra podstawa zostala :)"
no własnie, 5 podstawowych graczy jest najwazniejszyc,tych z dolu oczywiscie :)
#637125
]SharK[ | 2003-03-16 00:15:13 +0100
>>}SharK{>{SharK}>> buheheehehe
o zgrozo !!!!!!!!!
#637126
Blacha | 2003-03-16 00:16:09 +0100
cyt.: Blacha: sorX.. tak wyszlo ;]] nastepnym razem zaloze trampki :D /cyt. Spox :)))
#637127
]SharK[ | 2003-03-16 00:20:50 +0100
TA ZNIEWAGA KRWI WYMAGA !!!!!!!
#637128
]SharK[ | 2003-03-16 00:29:49 +0100
wybacz b3im0 tak się składa że przed wejściem na wieże nadepnołem na ...... eh kupe!!!
a potem podeptałem ci głowe
wybacz!!!
#637129
StaryOrgowicz_606 | 2003-03-16 00:36:57 +0100
łubu dubu łubu dubu niech nam żyje .....
rekord jest i bedzie nasz do końca:) - jestem 32 (trochę prywaty)
#637130
StaryOrgowicz_607 | 2003-03-16 00:38:17 +0100
sory ale tak przegladam ta stronke i tak widze tego niusa i se pomyslałem ze wy to jestescie niezle ułomni !! zeby brzydko wam tu nie pisac typu ze popierdoloni zjebani itd. to jednak stwierdzam ze czegos wam brakuje w czaszce !! bez obrazy pozdroofki !! PS. tak na przyszłosc ... zajmijcie sie czyms konstruktywnym ....
#637131
vck | 2003-03-16 00:55:36 +0100
marian: 2 slowa: @#$% S.i.e.
Co do cholery moze być bardziej konstruktywne od takiej w.y.j.e.b.a.n.e.j wieży?!
#637132
ssj3balon | 2003-03-16 00:58:47 +0100
ten marjan tio jakis psyhol:))) pewnie stal gdzies po srodku a chcial na gorze i sie obrazil:)) a co do konstruktywnosci to Vack0 zgadzam sie z toba calkowicie:)) pozdrowki dla wszsystkich z wiezy:)) boze tam na dole i na gorze bylo goraca a po srodku tak jakos nudno:) jak bedziemy ustawiac wieze z 65 to ja ide na sam gore albo ide pierwszy:))) YO bylem 38 hehe:)
#637133
Rozz | 2003-03-16 01:13:04 +0100
Filmu nie bedzie, moj komp nie wyrabia przy takim duzym pliku. Jesli ktos ma ochote zrobic to zapraszam. Wyslalem juz nfo za granice.
#637135
cOijN | 2003-03-16 02:15:07 +0100
szkoda ze nie dalem rady wejsc o 19:30 [wczesniej sie nie dalo] a potem musialem wysc, no ale ciesze sie ze wam sie udalo :]
GW guys, GJ rozz
#637142
abs | 2003-03-16 07:52:55 +0100
good work wysokościowcy:D
#637149
Vq3 | 2003-03-16 08:31:20 +0100
www.q3arena.gry.wp.pl/q3tower/
#637154
baxowy | 2003-03-16 09:17:25 +0100
zastanawialem sie kto sie tam tak wierci pod bubim :D a to log :DD
#637156
^M^ | 2003-03-16 09:21:24 +0100
'^M^ mam nadziej ze nie podeptałem ci głowy glanami :D'
Ajjj.... strasznie bylo ;PP... ale ja mam mocna glowe :D...
#637157
cd.bloody | 2003-03-16 10:43:26 +0100
I potakim wysilku tylu osob nie uwazacie ze POLAND ROOLEZ =]
#637162
roy | 2003-03-16 11:04:28 +0100
ja niestety mam slaba glowe i b3imo mi ja zdeczka zmiazdzyl, co ty masz za trampki b3imo
#637164
[FPP]Krypton | 2003-03-16 11:09:19 +0100
a Rozz swoja osoba przypieczetowal ten rekord ;P
#637165
roy | 2003-03-16 11:20:50 +0100
hahaha,oststnie co zobaczycie na demq to "roa|shin was telefraged by caleb" , hi, jestem specjalnie wyroozniony !!!! :)))
#637166
Mattias | 2003-03-16 11:47:29 +0100
wiele ludzi narzekalo ze bylo ciagle FULL SERWER z czego wynika ze jak by mozna ustawic serwer na 80 to by z pewnoscia bylo tyle ludu :D
#637171
imbaczek | 2003-03-16 12:16:48 +0100
64 to max obslugiwany przez engine q3. Wiecej sie nie da, howgh.
#637177
pepz | 2003-03-16 12:36:41 +0100
co wy macie za loncza :) ja od poczatku bylem do konca i mnie nawet nie zalagowalo ani razu :)
#637179
Lowr!dEr | 2003-03-16 12:42:31 +0100
"marian" ty sie na POLITYKA nadajesz !!!!! czy ty wogule wiesz co to jest q3 ?? ... P.I.E.P.R.Z S.I.E N.A S.W.Ó.J poselski RYJ !!!!!
(za słownictwo sroki. ale tego sie nie da inaczej opisac !!!)
#637180
cOijN | 2003-03-16 13:25:38 +0100
ktos kiedys wspomnial o max 128 clientach na ra3 :]
#637183
nxs.rush | 2003-03-16 13:38:09 +0100
na boardzie zostal rzucony temat iz trzeba sie zajac filmem z tego wydarzenia :] chcialem powiedziec ze ekipa od "Fragaddict" jest zainteresowana :)
#637184
LaGranda | 2003-03-16 15:20:14 +0100
No to macie 3 dema juz na Orgu, reszta ktora ngarywala sie zglosi i mozecie zrobic maly filmik!
Ja daje swoje blogoslawienstwo, Rozz wspominal ze komp mu niewyrabia.
#637190
^M^ | 2003-03-16 19:08:07 +0100
www.planetquake3.net :
Rozz has sent word that Polish quakers have made a Q3 tower which is 64 players high. They've reached the maximum capacity of a Quake3 server. No higher tower is possible to build using quake3. This has been the third Polish attempt of reaching 64 players for the last few months and it has ended with success after 115 minutes of trying. It's worth to notice that the server was full just five minutes after it had been raised - later it became nearly impossible to join it. How did they do it? 63 players were standing in a line while one spectator, recording the demo, counted them and later joined the game to be the 64th brick. Everything is clearly shown on a little demo in the attached zip file. Also included are some screenshots, a readme file with all players who took part and the config used on the server. There will be no more records, the Polish one is definitely the ultimate.
Czyz to nie jest piekne? =]
#637211
Zenith | 2003-03-16 20:31:54 +0100
braVo :D
szkoda ze mnie nie bylo :
#637217
Blacha | 2003-03-16 21:31:52 +0100
Pewnie, ze piekne! :)))
#637224
eddie | 2003-03-17 00:27:54 +0100
ale trzoda
#637252
log | 2003-03-17 00:34:56 +0100
no.. edek ty tez pewnie byles pod fejkiem :PP
btw: mam kilka dem moge dac, do filmu sie przyda
#637253
roy | 2003-03-17 08:22:49 +0100
kosmos, hihihih:))), no i moja xywa w swiat poszla, hehs:)
#637264
k3m | 2003-03-17 16:47:06 +0100
gJ chlopaki! Szkoda, ze mnie tam nie bylo...
#637297
SL4VE | 2003-03-17 19:27:26 +0100
fajna dysputa na esreality.com :D, o naszej wieży ofkoz
www.esreality.com/?a=post&id=346842.
#637310
wrocmordor | 2003-03-18 07:02:48 +0100
GG wroc|bubu ty robiles tam za 20 kolesi =:D
#637357
Zaloguj się by dodać komentarz.