ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jeszcze bardziej pro?

wto, 25 kwiecień 2006 21:58:24 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

" Jesteśmy dumni i szczęśliwi mogąc ogłosić, że dzisiaj eSport poczynił ogromny krok naprzód w kierunku prawdziwie profesjonalnego sportu, dzięki powołaniu *G7*." - Sztokholm, Szwecja, 20 kwietnia 2006r.

Stało się. Od dzisiaj możemy bez zakłamania mówić o prawdziwej ogólnoświatowej federacji e-sportu. G7, bo tak brzmi jej nazwa, została założona przez 7 chyba najbardziej rozwiniętych i profesjonalnych organizacji zajmujących się gamingiem:


* 1. 4 Kings
* 2. Fnatic
* 3. Made in Brasil
* 4. Mousesports
* 5. NiP
* 6. SK-Gaming
* 7. Team 3D
*

Jest to federacja stworzona przez graczy, dla graczy. Liczy ona na szybkie powiększenie liczby należących do niej klanów i organizacji, tak by urosnąć do miana prawdziwej federacji e-sportu na światową skalę.

Misja G7:
Federacja G7 została utworzona, by promować kooperację i więź między profesjonalnymi teamami e-sportowymi.

Cele G7:
* Polepszenie i reprezentacja e-sportu we wszystkich jego aspektach, jak i zapewnienie stabilnej platformy dla należących do niej teamów.
* Poprawienie komunikacji wśród społeczności e-sportu, dzięki unifikacji teamów.
* Dążenie do: kooperacji z organizatorami lig i turniejów, standaryzacji transferów graczy między klanami, utworzenie profesjonalnej strony informacyjnej na temat e-sportu.
* Aktywny udział w społeczeństwie graczy, np. poprzez wsparcie przy interpretacji przepisów lig i turniejów, wsparcie poważnych i profesjonalnych organizacji chcących organizować turnieje z nagrodami pieniężnymi i jak najlepszym sprzętem do przeprowadzenia pojedynków.
* Zapewnić jak najlepsze przeżycia związane z e-sportem, zarówno graczom, jak i całym klanom, sponsorom i fanom.
*

Jest to kolejny krok, który w przyszłości być może zmieni pogląd społeczeństwa na świat e-sportu, i zapewni graczom z każdego zakątka świata możliwość rywalizacji na tym samym poziomie. Dotyczy to też niewątpliwie nas, jako że więszkość z wymienionych teamów założycielskich posiada swoje dywizje Quake 4.

..:: STRONA FEDERACJI ::..

sYnth|Bubu | 2006-04-25 22:13:37 +0200

Całkiem pozytywnie : O

Mav_8217 | 2006-04-25 22:18:40 +0200

I nie wiem w czym teraz te 7 klanów zupełnie odciętych od zwykłych graczy i szerokiej społeczności ma im właśnie pomóc? Na dodatek chyba każdy (może oprócz fnatic i mouz) praktycznie w każdy możliwy sposób próbuje wykorzystać finansowo właśnie ludzi, których rzekomo mają reprezentować.

Śmieszne

MisieX | 2006-04-25 22:35:12 +0200

Bogaci zawsze będą coraz bogatsi a biedni coraz biedniejsi, i nic tego chyba nie zmieni... ;(

voodoo|norad | 2006-04-25 22:35:58 +0200

Chciałem napisać, że to fenomenalny pomysł, ale po tym co napisał mav to gruntownie zmieniłem nazwe. Taka prawda, w czym oni mogą nam pomóc? Napisze do nich maila: "pomóżcie z pensjami dla graczy" i ? Yyy no nie czaje za bardzo ^^

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63