ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jeszcze trochę poczekamy na wiosnę!

sob, 12 marzec 2005 01:55:04 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Witam wszystkich Czytelników :) Na wstępie chciałem tylko powiedzieć, że moja nieobecność na łamach serwisu była spowodowana sprawami prywatnymi, które raczej nie powinny się już zdarzać w ponownie. Tak więc proponuję zakończyć tą "prywatę" oraz spamy na moim gg i przejść do sedna sprawy.

Dzisiaj otrzymałem info od członka klanu h00ligans - avka - organizatora turnieju Polish Winter Cup. Informacja ta dotyczyła oczywiście kolejnych etapów rozgrywek, które powoli wkraczają już w decydującą fazę. Trzeba przyznać, że turniej jest świetnie rozgrywany czasowo, ponieważ Winter mamy za oknami całkiem pokaźny. Jednak na serwerach na których batalie o czołowe miejsca będą toczyć pozostali w turnieju z zimnem, mrozem i śniegiem nie będą miały wiele wspólnego. Chociaż na siłę można stwierdzić, że pociski wydobywające się z Plasma Guna przypominają śnieżki, to jednak atmosfera w okół spotkań będzie dość gorąca - otóż w grze pozostało już tylko kilku najlepszych a oni raczej nie pozwolą nam się nudzić. Oto jednak cały przekaz od h'Avka:

*Kolejna kolejka ze sporym opóźnieniem dobiega końca. Wiele dni i rozmów upłynęło w kwestii map, jakie maja być rozgrywane.

Na finał więc map-list będzie następujący:

*
* *pro-q3dm6

*
* *ztn3tourney1

*
* *q3tourney2

*
* *pro-q3tourney4

*
* *pro-q3tourney7

*
* *hub3aeroq3

*
* nodm9
*

Finał będzie zatem rozgrywany w systemie best of 5.

Wyniki LB:

Tox1c - vs - seRious zwyciężył tox1c
Bubu - vs - Pionier zwyciężył Pionier
avenger - vs - g0ral zwyciężył ave
avenger - vs - pionier zwyciężył ave

Nadchodzące mecze:

tox1c - vs - LeSzNy

avenger - vs - ProX

Na te spotkania macie czas do poniedziałku.
Życzę wszystkim hf ponieważ są to już rozgrywki bardzo dalekie.*

RauL | 2005-03-12 03:00:48 +0100

"moja nieobecność na łamach serwisu była spowodowana sprawami prywatnymi, które raczej nie powinny się już zdarzać w ponownie"

czyli rzucasz dom, rodzine i poswiecasz sie calkowicie scenie? ;)

Pawuj | 2005-03-12 09:15:13 +0100

av3k loma ;o

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-03-12 11:46:09 +0100

niestety musialem oddac w/o .... GL tox1c masz ich zjechać zamnie :)

Gravatar

tox1c | 2005-03-12 12:19:10 +0100

Leszna gra ? jak tak to niech tu napisze kiedy mam z nim zagrac :D

kos | 2005-03-12 12:28:37 +0100

ProX vs avenger - ciekawy meczycz ;) raczej ave wygra =]

Mav_8217 | 2005-03-12 12:45:12 +0100

Raul - nom, coś tym rodzaju :)))

Gravatar

LeSzNy | 2005-03-12 13:04:05 +0100

no co Ty toksik:D poszedlem w twoje slady i mam laske :]] i niechce mi sie teraz grac ;p;p wiec sobie graj;] a i ucze sie troche tez:) GL

Gravatar

Fabian | 2005-03-12 19:41:19 +0100

Łee noo ! LeSzNy miałeś wygrać ten mecz dla mnie :-(.

Gravatar

LeSzNy | 2005-03-12 20:00:53 +0100

lobuz niestety ale nie moge ale i tak cie koffam moj ty przyjacielu najlepszy:]:*

Gravatar

ProXima | 2005-03-15 19:10:47 +0100

przeciez ja sie juz dawno wycofalem ;[

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63