ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



JN ASG x2

pią, 06 czerwiec 2003 08:40:38 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Na eSports.pl znajdziecie dwa artykuły opisujące JN: All Stars Gathering, organizowane m.in. przez naszych kolegów MateoMartinezza i Szczawsona (pozdrowienia i szkoda, ze mnie nie bylo (siła wyższa) - zobaczymy sie na zlocie ORG`a). OK! Wracamy do zasadniczej teści newsa i tak odpowiednio: POV by Kreeg oraz POV by Michaś. Polecam głównie ten pierwszy, ze względu na zawartość materiałów z planu zdjęciowego :) Pozwalam sobie na zamieszczenie kilku miniaturek poniżej.

A teraz małe kopiuj/wklej:
Fotki by Monia - pliczek ACE około 15 MB - za hosting dziękujemy ładnie qprowi.

W dziale kolumny na ORG`u macie również POV ze strony Szczawika.

bryan | 2003-06-06 09:05:22 +0200

jakby te fotki byl w zip lub rar to bym byl wdzieczny.

qpr | 2003-06-06 09:11:36 +0200

winrarem tez to rozpakujesz :o, tak samo wbudowanymi pakerami z wincmd/totalcmd

kreeg | 2003-06-06 09:21:30 +0200

Dzięki LaGranda za newsik :)
Fotki Moniczki polecam przede wszystkim ze względu na o wiele lepszą jakość :)
Jak sie zmobilizuje, to paczuszka z moimi fotami wyląduje w tym samym miejscu co fotki Moniczki.

acidRA3in | 2003-06-06 09:52:58 +0200

Shadow czy ty aby na pewno nie jestes rodziną jakiegoś prezesa jakiejś telewizji publicznej ? :>>>

kreeg | 2003-06-06 10:17:01 +0200

Acid, czyżbyś sugerował "matactwa" ? :D

Szczawson | 2003-06-06 10:39:34 +0200

No zajebisty newsik Lagranda...od dwoch dni mnie tak sie wkurwiam ze masakra....
Ani @#$% slowa o tym ze to ja wszystko zmontowalem...
Ani @#$% slowa o kolumnie na orgu.......
Nie no @#$%.......

Szczawson | 2003-06-06 10:42:07 +0200

Ewidentny brak kompetencji czuje.....

Ty moze sie orientuj w sprawie o ktorej piszesz co???
wielkiego lola zrobiles.....
mam po dziurki w nosie wszystkiego.....

Szczawson | 2003-06-06 10:43:44 +0200

redaktor org czyta kolumny na esports.pl a na redakcyjnym nie......nie no przeciez to smieszne......i zalosne.....

Szczawson | 2003-06-06 10:43:51 +0200

redaktor org czyta kolumny na esports.pl a na redakcyjnym nie......nie no przeciez to smieszne......i zalosne.....

kreeg | 2003-06-06 10:59:52 +0200

Szczwiq! Spokojnie, nie nerwuj sie bo ci sie siwizna zapuści ;P
Nie od dawna wiadomo, że Jn jest pod padtronatem ORGa i że to ty jestem Primo człowiek od tego!

Szczawson | 2003-06-06 11:32:38 +0200

Kreeg-u primo jest ekipa JN ktorej zawsze przodownikiem byl Martinezz-to nie ulega watpliwosci. Z krakowem bylo troche inaczej...
Nie chodzi mi tylko o to ze Lagranda nie wymienia ludzi ktorzy sa odpowiedzialni za impreze. Chodzi mi bardziej o to ze nie czytal mojej kolumny, wnioskuje tak bo jezeli by to zrobil nie napisal by takiego newsa....
I chyba jednak link do redakcyjnej recenzjii tez powinien byc nieprawdaz?

Szczawson | 2003-06-06 11:34:18 +0200

Pozatym wiem ze zachowuje sie niepoprawnie ale od wczoraj same wtopy......ktos pokasowal zdjecia z poprzednich JN .......
Od dwoch dni jestem wqrwka......
ale juz nie bede bluzgal......chyba nie warto....

acidRA3in | 2003-06-06 12:28:38 +0200

Kreeg "matactwa", broń Boże !! Ale podobieństwo jest uderzające :))))))))))))) Kto wie, kto wie.....

kreeg | 2003-06-06 12:29:19 +0200

Szczwiq - nie ulega wątpliwości, że priorytetem powinien być news o Twoje kolumnie.
Po drugie - jako główny organizator, powinieneś być wyróżniony bez dwóch zdań w tym newsie. Tu niestety mała wtopka LaGrandy - mam nadzieje że newsa wyedytuje ...
Po trzecie - nie ma się co denerwować jak jest. Wiedzą ci, co mieli wiedzieć i może powinno tak zostać. IMHO - szkoda robić nerwówke wokoło tak rewelacyjnej imprezy! Ci co nie mieli okazji tam być niech żałują!

Szczawson | 2003-06-06 12:32:35 +0200

Niestety nie jestem w stanie sie opanowac....Nie idzie o to bym byl w niusie, przeciez wiesz ze mi na tym nie zalezy....

SAI4H | 2003-06-06 13:51:15 +0200

No wlasnie tego mi brakowalo w newsie - kolumny Szczawsona. ;]

dx-set | 2003-06-06 14:03:12 +0200

czy te zdjecia moni sa podpisane ?

LaGranda | 2003-06-06 14:17:57 +0200

Dziekuje bardzo za jechanie mnie gdzie sie da Szczawson. To, że kolumna jest na ORG`u widac od dawna. To ja juz "ku...a" nie wiem, czy mam informowac co sie dzieje u konkurencji, czy mam pisac co sie dzieje na zagranicznych sajtach i scenach. Czy mam @#$% pisac, ze ktos gdzie cos tam wstawil na orgu, na tej, tamtej i sramtej podstronie. Masz chba mozliwosc pisania newsow! Masz inne mozliwosci aby skontaktowac sie z moja osoba i ewentualnie poprosic o wedytowanie newsa. Co do twojej kolumny to ci powiem, ze czytalem, widze pewne podobienstwa z kolumna kreega itd. Ale teraz co powiem, ze zaszedles za daleko, o ten jeden krok za daleko. EOT

Szczawson | 2003-06-06 14:30:44 +0200

Pupa renifera mam a nie mozliwosc dodawania newsow.Nic tu po mnie.....

SAI4H | 2003-06-06 14:34:46 +0200

BLAH :d

Szczawson | 2003-06-06 16:30:19 +0200

Mam nadzieje Lagranda ze wydaje mi sie, i ze nie sugerujesz ewentualnego plagiatu. Bardzo dobrze subtelnie podpierdupiasz, bo napisales tylko ze widzisz pewne podobienstwa, lecz nie napisales tego z jako czysta informacje. Gdyz nie trzeba bylo umieszczac tego faktu, a zrobiles to....oko za oko tak....ja to rozumie....ale wiesz sugerowac plagiaty to juz jest powazne oskarzenia.......naszczescie dla Ciebie zrobiles to wspaniale, nawet najlepszy prawnik by Cie nie ruszyl...brawo.....

LaGranda | 2003-06-06 16:43:45 +0200

nic nie potwierdzam, nic nie zaprzeczam, nic nie sugeruje, tylko informuje, stwierdzam i dumam. zyjcie ludzie, a nie tylko marudzicie i przeszkadzacie redaktorowi w pracy. ja to robie dla was, a wy tylko krytykujecie i psioczycie, az pisac sie odechciewa! pozdrawiam

Szczawson | 2003-06-06 16:49:29 +0200

Nigdy w zyciu zadnego redaktora szczegolnie tak dobrego i profesjonalnie wykonywujacego swoja prace jak Ty nie skrytykowalem....to byl pierwszy raz. Juz go zaluje, bo nie bylem w stanie olać nerwow ktore zniewolily moja osobe dnia dzisiejszego i wczorajszego....

bryan | 2003-06-06 18:51:27 +0200

Dopisano 6.6.2003 o godzinie 9:11 [ qpr ]
winrarem tez to rozpakujesz :o, tak samo wbudowanymi pakerami z wincmd/totalcmd

taaa a jak sie nie ma bo na emulatorze sie wywalaja ?;p

kreeg | 2003-06-06 18:56:00 +0200

No - szczawik i LaGranda - podajcie sobie łapki :)

Fakt, szczawia poniosło lekko - wykrzyczał sie i mam nadzieje że mu przeszło 8)

LAGRANDA - o żadnym plagiacie nie może być mowy - ja pisałem od początku do końca sam, i zauważ że moja kolumna pojawiła się PO kolumnie Szczawika. Więc jak coś, to o plagiacie - powinno iść do mnie. To po pierwsze. Po drugie, czy wydaje Ci się że ja bym coś próbował plagiatować? Układ kolumny MUSIAŁ być podobny - w końcu to ta sama impreza. IMHO - trochę mi to się nie podoba... Po trzecie - ja sie tam za cholere nie mogę dopatrzeć jakichś uderzających podobieństw ... O_o

hanti | 2003-06-06 21:06:50 +0200

jeden z wielu linuxowych minusow ?

LaGranda | 2003-06-06 21:23:39 +0200

Keeg, po pierwsze uno - wiem dokladnie ktora kolumna kiedy sie pojawila, po drugie uno ja tu o plagiatach jakis nic nie pisalem, po trzecie uno dajcie sobie juz siana, a nie sie bawicie w doszukiwanie podtekstow jakis i inne barabara.

zoom | 2003-06-06 21:47:50 +0200

omg wy macie problemy :-))) jak ja pisze obraziliwy komentarz na kogos to dostaje bana albo kasuja go. Wiec cisza bo was z bananuje :-ppp

kreeg | 2003-06-06 22:54:18 +0200

Looz - ja tu nie mam zamiaru sie z nikim kłócić or sth :)
Hosi o to LaGranda, że po Twoim tekscie na moim gg wylądowało kilka niesmacznych tekstów o to że plagiatuje - więc stary wybacz, ale miałem prawo napisać to co myślę ... btw, człowiek czasem nie wie jaki ma wpływ na pewne rzeczy :P

Anyway - dla mnie sprawy nie ma i nie mam zamiaru sie z nikim gryźć a tym bardziej z Tobą LaGranda.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-06-08 02:10:04 +0200

Dobrze, ze tacy ludzie jak zoom panuja nad sytuacja :D

Peace to all!

MateoMartinezz | 2003-06-09 15:59:12 +0200

Szczawson - więcej pokory

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63