Jolt OSP DM League - druga tura za nami.
wto, 27 wrzesień 2005 17:55:52 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Tego tygodnia brytyjskiej ligi nie można zaliczyć do udanych. Zarówno dla organizatorów, jak i graczy była to wielka udręka.
Ci pierwsi pożegnali kolejne dwa klany - pierwszoligowe CS (które nie zostanie zastąpione żadnym klanem), oraz trzecioligowe eRct (które prawdopodobnie zostanie zastąpione, co powinno napawać nadzieją graczy klanu
frozen).
Wiele meczów zostało również przełożonych.
Przyglądając się dokładniej wynikom, zauważyć można, że polskie teamy postanowiły nie wyrabiać sobie reputacji egoistów i zaczęły się wszystkim dzielić... zwłaszcza punktami... Dlatego statystyki z drugiej kolejki prezentują się następująco:
Dinhz 1 : 1 pillz (II dywizja)
[105:78 @ ospdm5, 109:121 @ ospdm15rc3]
Logitech 1 : 1 ashlen (III dywizja)
[94:65 @ ospdm5, 119:124 @ ospdm15rc3]
Pozostaje mi życzyć polskim klanom, aby przełamały passę remisów w trzeciej kolejce... pierwsze podejście do tego wyczynu będzie miał klan
Logitech UVM już dzisiaj o 22:00.
Dla zainteresowanych:
* Wyniki z I dywizji
*
* Wyniki z II dywizji
*
* Wyniki z III dywizji
*
* Wyniki z IV dywizji
*
* Wyniki z V dywizji





gr. | 2005-09-27 17:58:35 +0200
znowu sie zaczyna hat trick -.-
#726456
MisieX | 2005-09-27 18:03:28 +0200
jednak mi sie nie chce :P ide pograć w SC :P potem mam ECT, to tak kolo 24 zacznę znowu skrobać :)
#726457
gr. | 2005-09-27 18:04:36 +0200
o.k. o.b.
#726458
sYnth|Bubu | 2005-09-27 20:18:28 +0200
Misiex wyczyn to dosc mocne slowo : D
#726442
MisieX | 2005-09-27 20:39:42 +0200
Zmienie jeśli to wygraja :P
#726460
pa1n|chosen | 2005-09-27 23:32:40 +0200
:FVDXSDFSDF przełamali sie i ... przejebali :DDDDD
#726462
THRAWN | 2005-09-27 23:45:22 +0200
misiexs nie pisze sie 1 vs 1 tylko najwyzej 1:1 omg
#726463
k3m | 2005-09-27 23:52:10 +0200
Może każdy klan wybrał jednego zawodnika i naparzali się na dwóch mapach? :d. tl 60 of korz
#726464
SpOOnman | 2005-09-28 09:07:58 +0200
Yeee w koncu skrocony news! Dzieki :D
#726465
SL4VE | 2005-09-28 23:54:44 +0200
Znowu @#$% remis, bo graliśmy 3v4 na osp6 przy czym shr stał na mapie i go fragowali...
dinhz.nazwa.pl - dział wars, w demku kertala z osp6 jest swietna akcja na quadzie w 10 minucie! :)
#726468
gr. | 2005-10-02 10:16:42 +0200
haha org dziala pierwszy jestem -_-
#726473
Zaloguj się by dodać komentarz.