ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jolt OSP DM League - sezon czternasty!

sob, 10 wrzesień 2005 17:01:19 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Czternasty sezon popularnej brytyjskiej ligi Jolt rozpocznie się już w ten wtorek! Czeka nas aż 8 tygodni zaciętej rywalizacji między 42 klanami, podzielonymi na pięć dywizji.

Podobnie jak w nadchodzącym turnieju CTF, zapisały się 3 polskie klany:

  • UVM Logitech - które już ma zagwarantowany start w 3 dywizji
  • Dinhz - którego losy rozstrzygają się między 1 a 2 dywizją
  • frozen gaming (znane nam jako Czarne pantery) - których los nie jest nikomu znany :) ich chęć do udziału w lidze została przyjęta i potwierdzona, nie ma ich niestety nawet na liście oczekujących... trzeba mieć nadzieję i czekać, gdyż trochę czasu jeszcze zostało...

Ponieważ na liście klanów "oczekujących" znajduje się jeszcze wiele drużyn (m.in. wspomniane Dinhz) nie ma sensu moim zdaniem przedstawiać rozstawienia teamów w poszczególnych dywizjach, gdyż wiele może się jeszcze zmienić.

Jako ciekawostkę dodam, że w wyniku sondy przeprowadzonej na stronie ligi, do stawki map dołączona zostanie jeszcze jedna, wykonana przez "tajemniczego mappera" specjalnie na tę edycję. Dlatego mapy obowiązujące w tej edycji wyglądają następująco: cpm4, q3dm14tmp, ospdm5, ospdm6, pro-q3dm6, q3dm7, MilkTDM1, ospdm15rc3 + niespodzianka :)

Pozostaje mi życzyć polskim klanom jak najlepszych pingów i zwycięstwa w swoich dywizjach. Natomiast ze strony redakcji q3arena.imro.pl zapraszam na prowadzone na bieżąco relacje z nadchodzących kolejek.

EDIT:

Właśnie rozmawiałem z jednym z organizatorów ligi - oxim. Powiedział on, że klany frozen i Dinhz za późno się zapisały, dlatego nie zostały przydzielone do żadnej ligi. Po prostu pierwszeństwo mają drużyny z poprzedniego sezonu, a następnie na ewentualne wolne miejsca wpisywane są nowe klany zgodnie z kolejnością zapisów. W ramach pocieszenia poinformował mnie, że obecnie nasi rodacy są na samym szczycie listy oczekujących i jeżeli trafi się okazja w trakcie pierwszych trzech tygodni, to zastąpią jakiś team w 2 lub 3 dywizji ("ponieważ bardzo często już koło 2 tygodnia zmuszeni jesteśmy usuwać z ligi bezczynne i leniwe klany").

gr. | 2005-09-10 17:02:19 +0200

gj ale nie zamknales jednego bolda :D

MisieX | 2005-09-10 17:05:54 +0200

Ty jestes szybszy niz ja :D
System sie mnie pyta czy chce dodac newsa, patrze - nie zamknalem bolda jakiegos, no nic, dodam i od razu poprawie to nawet nikt nie zauwazy... a jednak :P

Mav_8217 | 2005-09-10 17:09:18 +0200

lol, ile tych dżoltów? :bb

gr. | 2005-09-10 17:15:58 +0200

czlowiek spieszy sie zeby byc pierwszym niz esp (co mi sie oczywiscie udalo) atu sie odwdziecza KOLEGA zasypujac mojego kolosa swoimi newsami :C
hrhrh

MisieX | 2005-09-10 17:26:27 +0200

A myslisz ze dlaczego ustawilem ten czas na 17:00 jak skonczylem przed 16 pisać newsy? :P

gr. | 2005-09-10 17:28:43 +0200

bylo ustawic na 9 rano :D ;D

ps.
"cpm4, q3dm14tmp, ospdm5, ospdm6, pro-q3dm6, q3dm7, MilkTDM1, ospdm15rc3 + niespodzianka"

a ta niespodzienka jest PRO-Q3DM6 z nowymi teksturami muhahahahh :D

MisieX | 2005-09-10 17:34:13 +0200

Jak dobrze pójdzie, to i tak wszystkie nasze newsy zostaną jeszcze dzisiaj nieźle zepchnięte ( pozdro fhantom :P )

gr. | 2005-09-10 17:37:59 +0200

wiem on tylko czeka zeby mnie dobic a mogl na przyklad dac rano :c

March | 2005-09-10 19:56:33 +0200

gr nie przejmuj sie i tak o PM nikt tego nie czyta :D

v3rb | 2005-09-10 20:14:57 +0200

lol :DDDDDD ale masz stare informacje
grupy juz dawno sa rozlosowane, do tego dinozordów :D ani "panter" nie przyjeto do ligi :DDDDDDDDD

kaboom | 2005-09-10 22:03:02 +0200

sprawdz sobie w słowniku co znaczy pending, a potem spojrz na esp.pl i zeedytuj sobie newsa :P

MisieX | 2005-09-10 22:42:31 +0200

pending [`pendIN] - w toku, w trakcie, nierozstrzygnięty, do czasu, do załatwienia

"Ponieważ na liście klanów "oczekujących" znajduje się jeszcze wiele drużyn (m.in. wspomniane Dinhz)"

lepiej sie swoimi newsami zajmij

EOT.

gr. | 2005-09-10 22:45:57 +0200

kaboom go sit in the corner you naughty boy
january ma racje a dusia blefuje tylko nie wiem czy misiex jest januarym czy dusia

pepz | 2005-09-10 22:47:13 +0200

kaboom was owned by MisieX ;D

kaboom | 2005-09-10 23:14:53 +0200

no to w toku zapisów, w pending są wszystkie drużyny jakie się zgłosiły, ale grupy są już rozlosowane od kilku dni

zreszta co się będe tłumaczył
www.q3dml.jolt.co.uk/?page=clanlist.php

sYnth|Bubu | 2005-09-11 01:07:18 +0200

Ehhh kurde glupie wypominanie miedzy serwisami. Tak czy siak ORG will win :P
Pozdro

k3m | 2005-09-11 11:40:18 +0200

’Mali agenci’ węszą :d

v3rb | 2005-09-11 13:38:28 +0200

no ostatnio org słabo przedzie jesli chodzi o "nowinki" :D szybciej informacje ukazuja sie na esp :D no offence...

Mav_8217 | 2005-09-11 20:15:56 +0200

eeeeerm... nowinki to chyba u nas szybciej wychodzą, jeśli na esp w ogóle coś takiego jak nowinki się ukazuje

esp raczej specjalizuje się w ligach z tego co ja widzę =o

THRAWN | 2005-09-12 08:58:20 +0200

co nie zmienia faktu , że wprowadzono nas (frozen) przez to w bład :E zeby esp byl szybszy niz esp - wogle cos mi sie tu zdaje że informacie sa brane z esp.pl;AASs a to zle :E

MisieX | 2005-09-12 10:26:22 +0200

To Ci sie źle zdaje...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63