ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jolt Q3 CTF League - koniec sezonu!

śro, 10 sierpień 2005 18:59:14 | Autor: SpOOnman | Quake 3 Arena

Mimo, iż od tego wydarzenia minęło już ponad dwa tygodnie, myślę, że jest się czym pochwalić. Dwa polskie klany Polish Power Pack oraz /// uczestniczyły w lidze Jolt Q3 CTF League. Nasi reprezentanci, pomimo żółtej pingowej gorączki na serwerach z Anglii, nie przynieśli wstydu. Zacznijmy od debiutantów.
*
* /// startowali w tym sezonie po raz pierwszy, wzmocnieni takimi graczami jak hanti, czy king z dawnego bl@ck. Startowali w dywizji 4. W trakcie 8-tygodniowego sezonu stracili po drodze kilka cennych punktów, chociaż zachowali szansę na miejsce premiowane awansem. Niestety decydujący mecz oglądali w ostatnim tygodniu tylko jako kibice i nie potoczył się on po ich myśli. Wynik bezpośredniej rywalizacji pomiędzy /// a fds zdecydował o końcowym wyglądzie tabeli, tuż za podium. Było tak blisko, ale jak na pierwszy sezon w lidze, 4. miejsce to i tak duży sukces. Koncową tabelę można znaleźć tutaj, a oto bilans walk 'kresek':

Team
Mapa 1
Mapa 2
Team
Punkty
DP
1 - 6 (w3)
0 - 3 (w7)
///
0 - 4
n2s
0 - 3 (wcp1)
0 - 3 (wcp5)
///
0 - 4
///
2 - 0 (wcp9)
1 - 2 (ctf2)
BiG
2 - 2
///
0 - 0 (wcp22)
0 - 3 (w3)
BoP
1 - 3
///
0 - 0 (w7)
2 - 7 (wcp1)
fds
1 - 3
eXnet
1 - 1 (ctf2)
0 - 5 (wcp22)
///
1 - 3
WoSF
1 - 8 (wcp5)
0 - 18 (wcp9)
///
0 - 4

Czołówka tabeli wygląda następująco:

Klan
Mecze
W
R
P
Cap +
Cap -
Pkt.
Cap bilans
1. n2s
14
10
2
2
59
15
22
+44
2. BoP
14
9
3
2
44
16
21
+28
3. fds
14
8
3
3
47
22
19
+25
4.///
14
8
3
3
53
21
19
+32

  • Drugim klanem w rozgrywkach, uczestniczącym w nich już 4. sezon było Polish Power Pack. Przez cały sezon PPPki goniły niemiecki qubism, do którego mieliśmy stratę jednego punktu, ale wyprzedzając pozostałych rywali z grupy czasem nawet o 8 oczek. Ostatni tydzień, na który przełożone były nasze 2 gry był decydujący. qubism z łatwością jednak dało nam wygrać div3b, niestawiając się na swoje mecze! Stąd opłacało się gonić i wierzyć w sukces do samego końca. PPP wygrywa division 3b i uzyskuje awans do division 2!. Cały obraz tabeli można znaleźć tutaj, a oto wyciąg z całego sezonu:

Team
Mapa 1
Mapa 2
Team
Punkty
PPP
4 - 1 (w3)
5 - 1 (w7)
aYb
4 - 0
PPP
2 - 2 (wcp1)
1 - 0 (wcp5)
s32
3 - 1
PPP
1 - 1 (wcp9)
2 - 1 (ctf2)
sta
4 - 0
qubism
2 - 3 (wcp22)
1 - 0 (w3)
PPP
2 - 2
DS
2 - 1 (w7)
3 - 3 (wcp1)
PPP
3 - 1
SARL
0 - 6 (ctf2)
2 - 16 (wcp22)
PPP
0 - 4
SQZ
4 - 1 (wcp5)
3 - 3 (wcp9)
PPP
3 - 1

Czołówka tableli wygląda następująco:

Klan
Mecze
W
R
P
Cap +
Cap -
Pkt.
Cap bilans
1.PPP
14
9
3
2
49
21
21
+28
2. SQZ
14
7
4
3
43
21
18
+22
3. aYb
14
7
4
3
38
24
18
14

Obydwa klany pokazały bardzo dobrą i solidną grę, wielkie GG i GL w następnym sezonie. PPP lekkiej div2, a /// awansu w wielkim stylu!

Gravatar

ciem | 2005-08-10 19:04:48 +0200

/// tak czy tak sobie dobrze radzi, mimo tego, ze sa stosunkowo nowym klanem ;] gl PPP i adidaski :S

MaS | 2005-08-10 22:44:44 +0200

gg.

gr. | 2005-08-10 23:42:13 +0200

jaka jest fonetyka nazwy "///" ? :D

v3rb | 2005-08-11 00:24:08 +0200

slashers or sth like that :D

Gravatar

g0ral | 2005-08-11 01:21:07 +0200

to twj klan v3rb ?

fredi | 2005-08-11 08:38:14 +0200

verb a nawet nie wiedzialem :)

voodoo|norad | 2005-08-11 14:10:52 +0200

Szkoda troche piratów, ale za rok będzie lepiej ":Q

v3rb | 2005-08-11 16:31:03 +0200

g0ral, to moj byly klan x_X terazniejszy ppp :P

THRAWN | 2005-08-11 21:02:58 +0200

i ja tam gralem :DDDDDDDd gg - szkoda bo 4’e miejsce było w zasiegu :E

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63