ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Judgement Night - All Stars Gathering Edition

pią, 30 maj 2003 10:37:50 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Kolejna edycja imprezy organizowanej cyklicznie przez grupę graczy ze Śląska odbędzie się w Krakowie. Tym jednak razem postawiliśmy sobie poprzeczkę znacznie wyżej.

Podczas ostatniego turnieju w Gliwicach bardzo często słyszałem stwierdzenie, że tym najlepszym graczom w Polsce brakuje luźnych imprez o bardzo wysokim poziomie. Jakoś dotarło to do mojej pustej makówki i postanowiliśmy wraz ze Szczawikiem zorganizować dla nich coś takiego. Zaprosiliśmy zatem całą smietankę promodowych i vanilowych graczy z całej Polski, oraz stałą ekipę JN do Krakowa, min: Matrox, Sting, Bush, Zoom, Pajonk, Athena, uop, Sergi, Stajnia, Mess, Troll, Brick Bazooka, Mateomartinezz, Szczawson, Shadow, Kreeg, Coijn, Katz, Delirium, Monia, Baq, AcidRain, Greybrow, Igor, zik, Lenar, Kobe, Lecho, Ash, Scr, Mar1o, dx-Dave, xts, qpr.

Przedstawiciele zaproszonych redakcji, w tym Promode.one.pl oraz Esports.pl , jak również redaktorzy serwisu patronującego imprezie, czyli Q3Arena ORG będą mieli wiele okazji do przeprowadzenia wywiadów i ciekawych podsumowań imprezy. W sobotę, 31 maja, od godziny 20.00 do 23.00 będziemy urzędować w Jaszczurach , a potem zaproszona grupa uda sie do cafejki nieopodal (tajemnica :]), aby dokonać dzieła zniszczenia.

Jak zwykle oczekujcie naszych kolumn poimprezowych, a tym razem będzie na pewno co czytać :D i oglądać. Zapraszamy

EDIT: postanowiłem podzielić sie z Wami również naszymi tapetkami klubowymi, oceńcie i powiedzcie, która bardziej sie Wam podoba? A może w ogóle jakis konkursik na oficjalną tapetkę klubu JN bym ogłosił? Chętni są proszeni o zgłoszenie sie do mnie na GG lub mail.

Szczawson | 2003-05-30 10:54:24 +0200

szczawik bedzie wysiadywal pod parasolkami na rynku glownym juz od 20.00:)))
Popatrzcie sobie na poprzednie kolumny JN by spatrzec jak wyglada moj ryjek:)
Wydaje mi sie ze zgrupowaniem nie bedzie problemow.....

Duncan | 2003-05-30 11:25:14 +0200

Eh.. łezka w oku :'] ...

move | 2003-05-30 12:07:45 +0200

yhy, moj pies szczeka, zaraz go walne..

Yaboll | 2003-05-30 13:11:12 +0200

Hehh udanej iprezki znow bezemnie :P

Szczawson | 2003-05-30 13:29:03 +0200

Yaboll nie ma tak.....masz byc na bibie i koniec kropka....stary....bez jazdy!!!!!!nie musisz byc caly czas,.........

MateoMartinezz | 2003-05-30 13:29:22 +0200

szczawiku - goździk w butonierce :D

Gravatar

Sp1d3r | 2003-05-30 16:18:44 +0200

no tak ..... mnie to juz nie zaprosili ...... ale pod jaszczurami sie zjawie raczej . ps jak ktos nie ma gdzie kimac to moge 4 osoby przenocowac :)

Lucas_1 | 2003-05-30 16:21:12 +0200

No tak - a z q3.fpp to juz nikogo nie zaprosili...

hanti | 2003-05-30 16:28:47 +0200

eh @#$% ***!! ** * ***** * ****!! ;d

MateoMartinezz | 2003-05-30 16:29:57 +0200

lukas - zaproszenia poszly, ale nikt nie raczyl odpowiedziec, sorry, ja tez chcialbym zeby sie pojawili

.gogi | 2003-05-30 17:32:38 +0200

nudni jestescie z tym JN ;o

kreeg | 2003-05-30 19:16:02 +0200

Lucas, z tego co wiem, to mateo słał zaproszenia - to oni nie raczyli odpowiedzieć :|

Ale sie zapowiada nieprzeciętna jazdaaaa ...

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-05-30 20:33:26 +0200

loga sie fajnie prezentuja. Zobaczymy fotki z imprezy, nagrajcie tez dema!

steef | 2003-05-30 23:07:16 +0200

Łeeee ... szkoda ze nie bede w stanie sie pojawić . Pierwszy i drugi termin mi jeszcze jako tako pasowal ale ten to kaplica :-( Drugi i ostatni JN na którym sie nie pojawie i ostatni ! :-(

Have fun al ya JN'ters , Big HUUUG 4 u :P
PS. Oczekuje fotek Mateo tych public i tych private :P

Shadow | 2003-05-31 09:34:16 +0200

Steef powodzenia na egzaminkach, o zdjecia nie martwil bym sie, cos sie zawsze wymysli :D

said | 2003-05-31 14:21:33 +0200

No cojest...Na takiej imprezie to obecnosc obowiazkowa! Co Wy qrna jaj nie macie!!!

Gravatar

nWblacki | 2003-05-31 17:43:19 +0200

mateo ;-) kafejka to zadna tajemnica :>.

cOijN | 2003-06-01 02:34:17 +0200

;[[[[[[[
hf, gl & hepiberzdej to szczawa & monia...
ehh

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63