ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Just another movies

śro, 16 grudzień 2009 19:06:01 | Autor: RA|NBOW | Inne

Czas na kolejną porcję filmów Q. Trzy jeszcze ciepłe pozycje; dwa filmy defragowe i jeden z fragowania w Quake Live. O ile cieszy fakt, że gracze nie pozwalają umrzeć genialnemu modowi jakim jest defrag, o tyle nie zdumiewa i nie szokuje fakt, że powstają kolejne, zupełne przeciętne filmy z QL.

• Defrag

www.own3d.tv/watch/trigonometry,20903.htmlTrigonometrY

Po około roku pracy mat1caa dostajemy bardzo dobry film. Dawka

strafe'owania i weapon runów mar1ca i ik.nLa w cpm. Świetne intro,

bardzo dobra jakość, dobrze wyważone efekty wraz z muzyką D'n'B tworzą

spójne dzieło, godne polecenia.

www.own3d.tv/watch/evolution,21019.htmlEvolution 

Bardzo dobry freestyle'owy film Toola. Mało zbędnych efektów, jakość i

praca kamery również należy do udanych. Trickują: Tool i Anthema.

Całość niestety bardzo źle komponuje się z muzyką, więc generalnie,

lepiej ją wyciszyć:).

• Quake Live

www.own3d.tv/watch/rocketnroll,21000.htmlrocketnroll 

Pierwsze co rzuca się w oczy w końcowym efekcie pracy warchilda to

czas jego trwania. Tak, to nie jest trailer. Ma to swoje plusy,

mianowicie 1.22 minuty to za mało aby sporo w nim popsuć. Całość nie

wypada najgorzej, dobra jakość, przystępna ścieżka dzwiękowa, szybko

następujące npo siebie akcje różnych graczy sprawiają, że film jest

typowym średniakiem. Pozostaje wyczekiwać, kiedy pojawi się jakiś owner

movie z tej części Quake'a.

W ramach przypomnienia innych opisywanych produkcji odsyłam do: 
www.quake.net.pl/?page=news&newsid=11941Newsa autorstwa MM 
quake.net.pl/?page=article&artid=900&opt=showArta yaca 

lObuz | 2009-12-16 20:58:17 +0100

Może z konkursu TEK9 będą jakieś fajne filmy Quake Live bo blado to wygląda. www.tek-9.org/news/amd_minimovie_contest_update-2234.html

RA|NBOW | 2009-12-16 21:07:35 +0100

No na chwile obecną - nie powala..

Gravatar

Cwirkov | 2009-12-16 21:57:15 +0100

Just Quake i stare akcje z osp, uNkind, cooller, ZeRo4 nic dla mnie nie pobije tego klimatu :|

PeterSchiff | 2009-12-16 22:13:32 +0100

Nie wspomniałeś o Unagi.

v4nd4l | 2009-12-16 22:24:11 +0100

wam też cholernie wolno 'sciagaja' sie filmy z www.own3d.tv ?

srakal1ty | 2009-12-16 22:25:45 +0100

A mnie nawet w jednym zastrzelili :P

Vortex rockets by pq_cadex

lObuz | 2009-12-16 23:26:35 +0100

Ta own3d.tv strasznie wolne jest. Lepiej jak by te filmiki na YT były.

PeterSchiff | 2009-12-17 00:07:06 +0100

Trigonometry - co za głupawy tytuł :DDDDDDD

Film fajny, ale autor podążył za trendem wyznaczonym przez szualin prodakszyns. Każdy ich film ma na końcu listę dwustu tysięcy programów, które były użyte przy produkcji filmu i wśród tej grupy zawsze znajdzie się coś a'la 3dmax lub Cinema4d, choć w filmach nie ma nic, co mogłoby rzeczywiście pochodzić z programu do grafiki 3d :D No, ale trzeba zaszpanować w necie ile to się nie zna programów komputerowych... ;)

aiken | 2009-12-17 00:57:44 +0100

gienek kiedy Twoj film??? jakas zapowiedz musze chyba napisac zeby cie pogonic. Moze trzeba by wrzucic na zachete ten krotki co mi pokazywales pol roku temu hmm? :D

RA|NBOW | 2009-12-17 01:31:06 +0100

Te akcje o których wspomniał Cwirkov to między innymi w www.own3d.tv/watch/memorial,18878.html ?
Mi tam own3d dobrze śmiga, zero problemów.
Btw - niejaki pomah pach stwierdził, że prawie skończył już film z ca pm (chyba, coś na wzór kicked and removed), niestety nie zamierza się tym dzielić. Ale, jak już dostane skończony film i wart będzie zaprezentowania, to jakoś pominę ten fragment .... :D

PeterSchiff | 2009-12-17 02:01:38 +0100

Aikenos - niedługo tek9 będzie organizować konkurs filmowy, do którego będzie można wysyłać dłuższe filmy (obecny - co najwyżej 90-sekundowe) i pomyślałem, że skoro siedziałem nad tym kupę czasu, to mógłbym coś z tego mieć.

A tego krótkiego nie ma sensu nikomu pokazywać, bo to badziew był ;p O ile myślimy o tym samym kawałku.

edit: Haha ;) Nieźle chłopaki kombinują z thirdperson przy braku kamer z 3-ciej osoby w QL. W Unagi prawie się nabrałem, że to jednak jakimś cudem recam.

Cre5k | 2009-12-17 09:56:36 +0100

www.youtube.com/watch?v=LnO7FO3jEWY to jest dopiero frag movie :D:D:D:D:D ...

Gravatar

Cwirkov | 2009-12-17 18:37:58 +0100

A gdzie ja moge wyslac moj filmik ? :) - wymiata :]

RA|NBOW | 2009-12-17 19:53:22 +0100

"A gdzie ja moge wyslac moj filmik ? :) - wymiata :]"
Wrzuć go na owned albo quakeunity albo nawet youtube i to natychmiast :P

PeterSchiff | 2009-12-17 20:41:47 +0100

Ps. W tytule jest błąd. "Another" obsługuje tylko liczbę pojedynczą.

Gravatar

Cwirkov | 2009-12-17 20:47:01 +0100

Ok mind :) przekompresuje go jeszcze i wrzuce, mysle, ze udalo mi sie fajny klimat stworzyc :)

svich | 2009-12-18 18:02:59 +0100

Maind widzę że aktywnością nie grzeszysz =] szacuneczek :ASD

RA|NBOW | 2009-12-19 10:18:30 +0100

O, thx:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63