Jutro start eSports.pl
nie, 02 marzec 2003 23:00:37 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Jutro, to jest 03.03.03 o godzinie 22.22 nastąpi odpalenie eSports.pl. Główne cele to podawanie najświeższych informacji z dziedziny e-sportu, kolumny i ciekawe artykuły pisane przez znane osoby. Na początek eSports.pl skupi się na Q3, CS oraz RtCW, potem sopniowo powinny pojawić się kolejne gry. Przed samym odpaleniem zaplanowana jest impreza na kanale #esports.pl (irc.quakenet.eu.org). Ja życze GL i HF, czekamy z niecierpliwością na nasze ESR.





igor9k | 2003-03-02 23:14:53 +0100
GL :P.
#635658
[FPP]Krypton | 2003-03-02 23:31:41 +0100
bedzie sie przez najblizszy tydzien sporo tam dzialo. Zreszta nie tylko teraz.
GL!
#635660
frag | 2003-03-03 00:09:20 +0100
szkoda ze nie w3 :(
Chyba sobie dluzej poczekam pozadnego servisu pl tej gierki...
#635664
bryan | 2003-03-03 00:17:23 +0100
irc://irc.quakenet.eu.org/#esports.pl
#635667
bryan | 2003-03-03 00:18:01 +0100
frag: battlenet.pl ci nie wystarcza ? wg. mnie jest dosyc pozadny =)
#635668
Shadow | 2003-03-03 10:12:33 +0100
No nareszcie, troche kazali czekan na siebie, zobaczymy jak wyjdzie.
Frag, skoro to eSport to moze doczekasz sie w3, w sumie tej gierki nie da sie ominac, chyba ze chlopcy skoncentrowali sie tylko na fpp co było by dosc powaznym bledem. Pozdrawiam i życze dużo dobrego
#635685
slawek | 2003-03-03 10:27:40 +0100
Dzisiaj jest trzeci marca.
I nie widzę nic prócz tego hasła... jak ono szło?
Idziemy do ciebie najwolniejszymi wielkimi krokami?
#635686
[FPP]Krypton | 2003-03-03 14:11:08 +0100
start o godzinie 22:22 :)
no nie mam nic przeciwko zeby zrobic tez dzial o w3 ;P
#635689
ognos | 2003-03-03 15:18:59 +0100
oj slawek slawek ;]
#635698
sxl | 2003-03-03 15:24:51 +0100
milo mi cie poznac slawku, ja tez szukam tej wiewiorki
#635699
slawek | 2003-03-03 16:00:22 +0100
czemu nie chce mi dodać komentarza???
:D
#635701
slawek | 2003-03-03 16:05:26 +0100
O! Dopisało.
ten komentarz to:
:D
... i tak uważam, że moje hasło jest trafne.
A napisałem bez czytania treści newsa.(!!!)
Po prostu wczoraj usłyszałem, ze ma być dzisiaj esports (na którego premierę czekam jak nie wiem na co), jeszcze przed otwarciem ORG'a zajrzałem na esports.pl, (dupa oczywiście), więc widząc taki tytuł newsa - dopisałem, się.
Trochę smiechu jeszcze nikomu źle nie zrobiło, więc sie nie krępujcie.
:D
#635702
sxl | 2003-03-03 16:39:10 +0100
Warcraft3 jest przewidziany na esp.pl. nie wiem czy bedzie od razu, ale na 100% myslano o tym zeby byl tam umieszczony, z reszta zerknijcie na ta reklamowke na esports.pl
a co do startu, dzisiaj ruszy napewno
#635704
SAI4H | 2003-03-03 16:47:33 +0100
Woooohoo !:D Ciekawe co tez przygotowal igORek i reszta. :>
#635705
*M4STER* | 2003-03-03 18:58:21 +0100
nie moge sie doczekac!!!!
#635713
[FPP]Krypton | 2003-03-03 23:13:53 +0100
juz chodzi!!
#635725
BrakDanych | 2003-03-03 23:30:08 +0100
hihi sranie w banie jak z promode.pl
#635726
BrakDanych | 2003-03-03 23:32:03 +0100
Modern Talking - Brother Louie.mp3 --> BROTHER LOUIE LOUIE LOUIE ! SHE'S UNDERCOVERED !
#635727
lecho | 2003-03-04 02:52:48 +0100
Szkoda ze esports.pl juz dziala i ma sie dobrze :D Nacisnijcie F5 jak macie jakies problemy :DDDD
#635734
Zaloguj się by dodać komentarz.