ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Jutro start eSports.pl

nie, 02 marzec 2003 23:00:37 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Jutro, to jest 03.03.03 o godzinie 22.22 nastąpi odpalenie eSports.pl. Główne cele to podawanie najświeższych informacji z dziedziny e-sportu, kolumny i ciekawe artykuły pisane przez znane osoby. Na początek eSports.pl skupi się na Q3, CS oraz RtCW, potem sopniowo powinny pojawić się kolejne gry. Przed samym odpaleniem zaplanowana jest impreza na kanale #esports.pl (irc.quakenet.eu.org). Ja życze GL i HF, czekamy z niecierpliwością na nasze ESR.

Gravatar

igor9k | 2003-03-02 23:14:53 +0100

GL :P.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-02 23:31:41 +0100

bedzie sie przez najblizszy tydzien sporo tam dzialo. Zreszta nie tylko teraz.

GL!

frag | 2003-03-03 00:09:20 +0100

szkoda ze nie w3 :(
Chyba sobie dluzej poczekam pozadnego servisu pl tej gierki...

bryan | 2003-03-03 00:17:23 +0100

irc://irc.quakenet.eu.org/#esports.pl

bryan | 2003-03-03 00:18:01 +0100

frag: battlenet.pl ci nie wystarcza ? wg. mnie jest dosyc pozadny =)

Shadow | 2003-03-03 10:12:33 +0100

No nareszcie, troche kazali czekan na siebie, zobaczymy jak wyjdzie.

Frag, skoro to eSport to moze doczekasz sie w3, w sumie tej gierki nie da sie ominac, chyba ze chlopcy skoncentrowali sie tylko na fpp co było by dosc powaznym bledem. Pozdrawiam i życze dużo dobrego

slawek | 2003-03-03 10:27:40 +0100

Dzisiaj jest trzeci marca.
I nie widzę nic prócz tego hasła... jak ono szło?
Idziemy do ciebie najwolniejszymi wielkimi krokami?

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-03 14:11:08 +0100

start o godzinie 22:22 :)

no nie mam nic przeciwko zeby zrobic tez dzial o w3 ;P

ognos | 2003-03-03 15:18:59 +0100

oj slawek slawek ;]

sxl | 2003-03-03 15:24:51 +0100

milo mi cie poznac slawku, ja tez szukam tej wiewiorki

slawek | 2003-03-03 16:00:22 +0100

czemu nie chce mi dodać komentarza???
:D

slawek | 2003-03-03 16:05:26 +0100

O! Dopisało.
ten komentarz to:
:D

... i tak uważam, że moje hasło jest trafne.
A napisałem bez czytania treści newsa.(!!!)
Po prostu wczoraj usłyszałem, ze ma być dzisiaj esports (na którego premierę czekam jak nie wiem na co), jeszcze przed otwarciem ORG'a zajrzałem na esports.pl, (dupa oczywiście), więc widząc taki tytuł newsa - dopisałem, się.
Trochę smiechu jeszcze nikomu źle nie zrobiło, więc sie nie krępujcie.

:D

sxl | 2003-03-03 16:39:10 +0100

Warcraft3 jest przewidziany na esp.pl. nie wiem czy bedzie od razu, ale na 100% myslano o tym zeby byl tam umieszczony, z reszta zerknijcie na ta reklamowke na esports.pl

a co do startu, dzisiaj ruszy napewno

SAI4H | 2003-03-03 16:47:33 +0100

Woooohoo !:D Ciekawe co tez przygotowal igORek i reszta. :>

*M4STER* | 2003-03-03 18:58:21 +0100

nie moge sie doczekac!!!!

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-03 23:13:53 +0100

juz chodzi!!

Gravatar

BrakDanych | 2003-03-03 23:30:08 +0100

hihi sranie w banie jak z promode.pl

Gravatar

BrakDanych | 2003-03-03 23:32:03 +0100

Modern Talking - Brother Louie.mp3 --> BROTHER LOUIE LOUIE LOUIE ! SHE'S UNDERCOVERED !

lecho | 2003-03-04 02:52:48 +0100

Szkoda ze esports.pl juz dziala i ma sie dobrze :D Nacisnijcie F5 jak macie jakies problemy :DDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63