ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Juz jestem :)

pią, 04 październik 2002 21:55:49 | Autor: lenar | Quake 3 Arena

Tak wasz miszcz lenar jest juz w opolu, w cafe planet... wszysko jak narazie wyglonda ladnie :) zaraz bedziemy przygotowywac stanowiska i pykniemy pare duelkow :P. Przypominam ze zapisy graczy trwaja od 9.30.do 10.45 i zaczynamy gre nie ma czekania na spuzinialskich!

Update1: Bym zpomnial po pierwsze GTV bedzie dzialo dopiero od jutra gdz 12.00. Po drugie kafe mozna pomylic z pizzeriom, ktora jest wczesiniej i tez nazywa sie planet jedzcie az nie zoboaczycie nad budynkiem takiej czerwonej papryczki z napisem pizza to bedzie znaczylo ze jestescie na miejscu... :)

Update2: Jest jeszcze opcja zeby ktos po was wyszedl na dworzec PKP, jak chcecie to mowcie w komentarzech kiedy -> ja proponuje od 9 do 9.45... :)

d4rq000z | 2002-10-04 22:07:58 +0200

macie tam GTV moshe?

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-10-04 22:42:52 +0200

no to lenar do jutra;q

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-04 22:52:03 +0200

lenar 8:50-9.00 zeby ktos byl !!!

nita | 2002-10-04 23:21:08 +0200

GTV ma byc rowno o 12 bo bede mial caly sprzet: pieguski, cole i amsterdam w glosnikach !!

Gravatar

eddie | 2002-10-05 00:11:44 +0200

Co za żenujący poziom ortograficzny, boże!!!!!!!

Q3 to syf

Gravatar

eddie | 2002-10-05 00:12:58 +0200

"pizzeriom" "wyglonda" żenada kur**!!!!!!!

*MR.GOD* | 2002-10-05 03:17:14 +0200

heheh koffanie czekaj namnie na pkp :) bueheheh

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-10-05 04:32:16 +0200

spuznialskich ! :D

Razor | 2002-10-05 08:50:43 +0200

bauhahahaha lenar cofnalbys sie kilka klas wstecz ... sprawdzaj kufa co piszesz bo se lipe robisz czlowieku !!!

Infinite | 2002-10-05 09:28:14 +0200

szkoda ze mnie nie bedzie...

nita | 2002-10-05 12:13:13 +0200

proponuje newsy przepuszczac prze worda :>

*MR.GOD* | 2002-10-05 12:26:44 +0200

hehehe dobre...

*MR.GOD* | 2002-10-05 12:29:17 +0200

nita to tylko 37 błędów ortograficznych

LaGranda | 2002-10-05 12:41:22 +0200

lenar niech ktos ten newsy za ciebie pisze! jak tak dalej bedziesz pisal to poprostu smiech, czlowieku tu nie przedszkole tylko "powazny" serwis!

Gravatar

StaryOrgowicz_154 | 2002-10-05 12:42:11 +0200

hmm wiesz lenarq :) dobrze by bylo jak bys juz podal te jebane ip :] bo tak wszystkich utwierdzales ze rowno o 12:00 wszyscy zoabcz ip gtv. No bylbym wdzieczny jednak nawet po spoznieniu godzinny albo daniu newsa czy jakiegos komentarza ze ip bedzie podane za godzine czy 2 .... a nie poprostu zamilczec ... thx :] pozdro i gl na turnieju :>

uNload | 2002-10-05 12:52:57 +0200

Gdzzie GTV .. miszczu.. po prostu jestes najlepszm redaktorem.. :PPPPPPPPpPP gratuluje ... :P

Gravatar

StaryOrgowicz_31 | 2002-10-05 13:39:15 +0200

zalosny poziom ludzi na pm w polsce :P
jak zwykle

Gravatar

StaryOrgowicz_385 | 2002-10-06 21:21:33 +0200

Moje wrazenia na temat lenara niezbyt dobre. Jako organizator powinien traktowac wszystkich graczy tak samo. Nistety tak nie bylo i graczy slabszych olewal i na nich wzeszczal a i jeszcze jedno przekrecal niki (oczywiscie uwazal ze to nie on ).Wiec jedna rada lenar - naucz sie czytac. pisac,szanowac innych i organizowac.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63