już rok razem
nie, 20 październik 2002 11:32:39 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena
Jak to szybko czas mija, wydaje się, że dopiero co zamieszczono mój pierwszy artykuł na q3arena.gry.wp.pl a tu już rok. Rok temu (niewiem dokładnie kiedy to było, ale ok. 20 października) 2001 zaistniałem na jednej z najwiekszych i najlepszych stron o tematyce mojej ukochanej gry w naszym szarym kraju, czyli Quake III Arena. Było to 365 dni, 12 miesiecy, 8769 godzin, 525600 minut temu (w przybliżeniu). Przez ten jakże krótki czas napisałem:
32 Newsów
21 Artykułów
18 kolumn
przeprowadziłem 9 wywiadów
Czy to dużo czy mało, musicie osądzić sami. Okres ten wspominam bardzo dobrze i mam nadzjeje, że nikomu się nie naraziłem i macie jeszcze ochote czytać to, co produkuję. Zauważyłem także, że odpowiada mi jeżdżenie na turnieje Q3 i relacjonowanie ich, więc możecie być pewni, że jeżeli pojawi się jakaś wiekszya impreza na południu Polski to pojwie się tam. Z tego miejsca chciałbym podziękować kilu osobom, jednak po przemyśleniu wyszło by kilkanaście osób, wiec ogranicze się do jednej: dzięki razor za danie mi życiowej szansy.
Reasumując, dziękuje wszytkim za roczną współpracę i mam nadzieje na więcej.





Razor | 2002-10-20 11:34:19 +0200
Prosze Grzesiu, GG i GL na przyszlosc, 3maj sie :))
#622178
baxowy | 2002-10-20 11:56:38 +0200
Wsiego najlepszego ;)))
#622181
Lucas_1 | 2002-10-20 12:28:38 +0200
32 newsy to malo :P
#622189
StaryOrgowicz_133 | 2002-10-20 12:36:13 +0200
Zapraszam na www.lolidka.pl mam tak duzo newso zdjec itd...
A tak btw to gl grzesiu i pamietaj wyjdz czasem na dwor
#622190
bryan | 2002-10-20 12:43:50 +0200
nas ukofany łedaktoł :*
#622194
[FPP]Krypton | 2002-10-20 12:45:49 +0200
maly blad: nie 32 newsow, tylko 32 newsy
#622195
ortho | 2002-10-20 12:47:37 +0200
przeprowadzacie za malo wywiadow....
#622196
semp2 | 2002-10-20 13:03:00 +0200
wszystkiego najlepszego grzesiu :)
zycie ci sto lat z q3orgiem :PPP
#622198
sYnth|Bubu | 2002-10-20 14:38:30 +0200
oby tak dalej i coraz lepiej grzesiu:D 3maj sie i GL
#622326
Rozz | 2002-10-20 14:44:11 +0200
Ladnie grzEs, gj.
#622329
vq2 | 2002-10-20 15:28:49 +0200
gl i wiecej akrykulof zycze
#622353
freak | 2002-10-20 17:00:29 +0200
gl i lepszych artykolów życze =P
#622361
Chaos | 2002-10-20 17:33:23 +0200
zycze szybkiego wkroczeia w dorosłe życie i pisania troche doroślej ... ale mimo to GL
i nie pisz więcej o kościele :P
#622357
Sil2100 | 2002-10-20 18:23:14 +0200
Wsystkiego naj ;] Tak trzymaj!
#622358
Zenith | 2002-10-20 21:56:30 +0200
Najlepszego z okazji pierwszej rocznicy! Oby tak dalej! Bardzo duzo ludzi lubi cie czytac i mam nadziej ze jeszcze dlugo z nami zostaniesz...
#622345
VipeR | 2002-10-21 14:25:25 +0200
A ja co moge powiedziec jak nie GL na przyszlosc hehe
#622343
SAI4H | 2002-10-21 14:32:01 +0200
gl..:P
#622341
SAI4H | 2002-10-21 14:32:32 +0200
hfalipieunta ;]
#622342
Zaloguj się by dodać komentarz.