ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kaczka w eterze

czw, 08 wrzesień 2005 16:10:32 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Bez owijania w bawełnę, na żywca, zgodnie z prośbą autora zacytuję jego słowa :

" Witam. Z tej strony **mazi, część z Was pewnie mnie zna, część skądś kojarzy a reszta nie ma pojęcia o moim istnieniu. Ostatnio w mojej głowie urodził się pewien pomysł. Mianowicie chciałbym założyć **radyjko internetowe* dla graczy. Dla graczy tzn. takie radyjko, w którym będzie można posłuchać informacji z danej sceny gry np. o q3, SC:BW, CS itd. Poza takimi informacjami będzie jakaś muza, pozdrowienia i inne rzeczy, o których sam jeszcze nie wiem, że będą. Na pewno będą prowadzone shouty z jakichś ważnych spotkań w danej dywizji. Naturalnie ramówka radia będzie zależeć też od ludzi, którzy będą nas słuchali czyli od Was. Moim zdaniem jest to ciekawy pomysł i jedyny w swoim rodzaju jednak jest pewien problem. Chodzi o obsadę radia, czyli o ludzi którzy będą prowadzili te audycje i z tego miejsca wielka prośba do wszystkich zainteresowanych. Jeśli ktoś z Was uważa, że nadaje się do prowadzenia takiej audycji, ma na to jakiś pomysł to proszę o kontakt ze mną pod numer gg 3297881 lub mail [email protected] . Naturalnie osoba taka musi mięć odpowiednie warunki głosowe, dykcje itd. Każde zgłoszenie będzie rozpatrzone i każdy dostanie szanse. Wszystko jest dopiero w stadium początkowym ale piszę o tym już teraz żeby poznać Waszą opinię i mieć już jakąś wizję tego co przede mną!! Proszę o komentowanie i wysyłanie wszelkich propozycji na podane wyżej dane kontaktowe. Będzie też jakiś konkurs na nazwę radia oraz na projekt strony jeśli znajdą się chętni na coś takiego. Jestem w trakcie szukania sponsora na serwer shoutcast i może na jakieś nagrody. Póki co kasę wykładam z własnej kieszeni. Na tym zakończę to info i poczekam co stanie się dalej. Pozdrawiam mazi.*

Ja się w tym miejscu przyłączam do apelu mazi'ego i w pełni popieram projekt. Zapraszam do dyskusji !

enjoy | 2005-09-08 16:17:01 +0200

maZzi?

Gravatar

cgxmazi | 2005-09-08 16:20:21 +0200

siemka. nie maZzi tylko mazi z cgx ... :)

Gravatar

szkut | 2005-09-08 16:26:38 +0200

za 5 lat mazi bedzie jezdzil "MAJBACHEM" :D:D jak rydzyk hmmm a tak powaznie :P to pomsyl jest dobry jak wiele innych... ale jakie bedzie wykonanie zobaczymy :D ja moge sie tylko zdeklarowac do sluchania go ...

kos | 2005-09-08 16:44:40 +0200

pomysł spoko, napewno bym takiego radyjka posłuchał

Mav_8217 | 2005-09-08 16:52:01 +0200

true pro press-pack ;)

Tramal | 2005-09-08 17:31:10 +0200

ja myślałem zeby zrobic nietylko radyjko ale intetnerowe tv jakich pełno np w winampie gdzie były by puszczane filmiki q3 polskich graczy

SharK | 2005-09-08 18:24:40 +0200

Hmm ja moge Mix`ować wam :D Hardstyle is MyStyle :))

enjoy | 2005-09-08 18:40:52 +0200

Mav gdzie te twoje sensacje? w wiadomosciach mowia tylko o powodziach, tajfunach i skorumpowanych prezydentach i premierach na ukrainie :d

k3m | 2005-09-08 19:48:36 +0200

Jasne, że posłucham. Zależy tylko, w jakich dniach/godzinach będzie nadawane.

gr. | 2005-09-08 20:24:57 +0200

no wiesz nie chce zachowac sie jak malkontent ale juz milion radyjek bylo w sieci i zadne nie pozyskalo super slawy w tym kraju radio internetowe sie nie przyjmie nigdy albo jeszcze przez bardzo dlugi czas do momentu gdy nie bedzie to w pelni profesjonalne radio
anyway powodzenia

_Vh | 2005-09-08 20:45:27 +0200

extreme.rq.pl wg mnie w chwili obecnej jest najbestniejsze (wspolpraca z esl pl) i lepiej rozwijac juz istniejace radia niz tworzyc nowe.

Ciezko to przyjac, ale lepiej bedzie, jezeli swoje sily skierujesz na rozwoj, a nie na tworzenie od nowa.

Lena | 2005-09-08 21:05:57 +0200

a już działa to radyjko? jakie ip? bym posłuchała

Gravatar

edix | 2005-09-08 21:30:01 +0200

ja chyba znam tego pana :)

ciakwy pomysl mazi, zobaczymy realizacje :->

zoom | 2005-09-09 11:47:56 +0200

Ja bym mogl prowadzic kolko rozancowe :-D

Gravatar

cgxmazi | 2005-09-09 14:19:00 +0200

zoom ciekawy pomysl. jestes pierwszy na liscie do prowadzenia.dzieki.

Gravatar

solar | 2005-09-09 15:08:09 +0200

ojej

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63