ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kanał #quake3.pl

nie, 22 styczeń 2006 11:02:32 | Autor: pepz | Quake 3 Arena

Quake III Arena powoli umiera, o czym świadczy ilość newsów na naszym serwisie, traktujących o tej grze. Jednak są ludzie, którzy starają się nie dopuścić nawet do drgawek poprzedzających zgon. Jedną z takich osób jest Thrawn, gracz hostowanego przez ORG klanu Czarne Pantery. Thr jest pomysłodawcą utworzenia kanału IRC zrzeszającego wszystkich graczy upadającej sceny "pod jednym dachem".

#quake3.pl, bo taką nazwę nosi wspomniany wcześniej kanał ma pomóc w poszukiwaniu partnerów do sparingów, a także zjednoczyć tą "garstkę ludzi", która jeszcze pozostała przy starej części wstrząsu. Niewątpliwie przyciągają wspólne, ciekawe rozmowy i możliwość przeżywania ważnych meczów naszej reprezentacji, tudzież naszych przedstawicieli w rozgrywkach międzynarodowych. Na zachętę admini kanału (tj. Thrawn i markolm)zapewniają, że każdy z Clan Liderów otrzyma +ao.

Zapraszam do odwiedzin i do czynnego udziału w rozwoju tegoż kanału.

.:quake3.pl @ QuakeNet:.

.:Temat na Boardzie, założony przez Thrawna:.

MaS | 2006-01-22 12:56:55 +0100

Dajesz thr :D

Gravatar

Mani | 2006-01-22 12:57:38 +0100

Wypas, takie cos mi sie podoba !!

d00mer | 2006-01-22 13:49:35 +0100

dzis jedna wielka polewka na kanale - bohater: Chuck Norris :DDDD

enjoy | 2006-01-22 14:30:02 +0100

who da fuck is chuck ;o

Logitechr4 | 2006-01-22 14:48:50 +0100

OMFG jaki ponury news. Jakie okreslenia ’umiera’ ’upadajacej sceny’. Jak Q3 umiera to co sie dzieje z QW ? Chyba nie istnieje. Dziwne ze w duelmanii zebralo sie kolo 280 graczy do QW i Ty piszesz ze Q3 umiera.

p0nchek | 2006-01-22 14:48:55 +0100

mam pytanie po co robic nowy kanal jak nadal jest stary #q3.pl? ;o

Logitechr4 | 2006-01-22 14:54:20 +0100

Chodzi Ci o ten na ktorym siedzi tylko L i nie wiadomo kto jest ownerem ?

yac | 2006-01-22 15:03:09 +0100

Ilość newsów na serwisie świadczy o redaktorach. Jest o czym pisać, tylko trzeba chcieć. Do niedawna wolałem zdecydowanie imro, ale teraz coraz częsciej zaczynam zaglądać na esports.pl, bo mimo wielu informacji, które mnie nie interesują - o samym q3 jest więcej.
ORG stracił nawet swoją przewagę, którą się zawsze szczyścił - jakość tekstów. Nie mam tutaj na myśli newsa, pod którym pisze komentarz, ale ogólną zlewkę i zaniżenie poziomu, masa rażących literówek, których nikt nie poprawia (mimo, że news jest 2 dni na pierwszym miejscu). Teraz jakość newsów jest porównywalna do esp.pl(jeśli nie niższa), a tam jest ich wiele, wiele więcej, tak więc raczej "umierający org", niż umierający q3 ...

pepz | 2006-01-22 15:08:04 +0100

r4 popatrz na ilosc newsow na tym, kiedys najwiekszym serwisie traktujacym o q3. przyjelo sie mowic ze jakas gra umiera a nie ze ma coraz mniej zwolennikow wiec tak tez napisalem, a ze Tobie nie odpowiada to, ze news jest ponury, chociaz taki wlasnie mial byc i taki powinien byc sadzac po tym serwisie ktory stal sie wlasnie PONURY no to sorry ale nie wiem skad u Ciebie taki optymizm.
to jest moj pierwszy news tutaj od listopada bo juz nie moglem patrzec jak news lukina wisi przez 3 dni, 5 komentarzy pod sotd, tyle tez pod qotd na boardzie ruch w ogole nie porownywalny z tym przed pol roku chociazby.

THRAWN | 2006-01-22 15:18:02 +0100

ogolne i tak wychodzi ze statystk ze wiecej ludzi gra q3 ;o
zapraszam :)

quake4.pl tez zaprasza napewno :)

[M]aniek | 2006-01-22 16:12:34 +0100

damy rade w razie czego bedziemy reanimowac scene :)

KamiKaze | 2006-01-22 16:20:22 +0100

Tez uwarzam ze to nie q3 umiera tylko ta strona. Odkad pojawilo sie q4 to wogole nie raczycie zainteresowac sie q3. Kiedy ostatnio dodano news z nowym filmiem? Start jakiejs ligi? Nowe mapy nowe demka czy konfigi? Po prostu nic nie przybywa. Jakby tego bylo malo (zadnych uaktualnien) to zapraszam do dzialow skiny modele mapy i poklikac sobie na linki... i niespodzianka... co drugi nie dziala.

ramm | 2006-01-22 17:03:02 +0100

drgawki nie poprzedzaja zgonu ;| chyba ze mowisz o jakimś wstrząsie anafilaktycznym...

enjoy | 2006-01-22 17:27:10 +0100

yackoo w profilu na esports mozesz zaznaczyc kategorie ktore cie interesuja i zbedne niusy nie beda sie pokazywac

lecho | 2006-01-22 21:29:38 +0100

to nie quake3 umiera, tylko org sie stacza, bo wam sie nie chce pisac :P a kanal super :D swietny pomysl ;)

amir | 2006-01-22 22:18:16 +0100

moze jakies info o srodowym nations cup polska vs wielka brtania? o/

kaboom | 2006-01-22 22:21:49 +0100

a po co? :)

Logitechr4 | 2006-01-23 00:45:18 +0100

YackOO dobrze prawi ;)

SAI4H | 2006-01-25 16:34:34 +0100

Ile to razy próbowaliśmy stworzyć taki kanał... powodzenia życzę, przyda się. ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63