ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



tix | 2002-12-11 20:06:09 +0100

jebani zbociarze i cheaterzy ;DDDDD

k3m | 2002-12-11 20:12:07 +0100

Scuzz - 5.555...fragów/sek lol
SL4VE - umieść dema! :>

SL4VE | 2002-12-11 20:23:10 +0100

k3moT... demka po 26 grudnia jak skonczy sie konkurs.

Gravatar

esi | 2002-12-11 20:23:37 +0100

racja tix:p ja meczylem t2 z ok 6 razy ale udalo mi sie tylko 55-5 uzyskac:(

ognos | 2002-12-11 20:25:12 +0100

10 fragow na minute :p czyli 1 frag na 6s :p
czyli to beznadziejne latanie za glupil botem :d

Chaos | 2002-12-11 20:27:57 +0100

zboty lecą jak sie da :P
pozatym na fotach niektórych nie widac ze nightmare :P

SL4VE | 2002-12-11 20:38:21 +0100

ano chaos... nie widac, bo taki mam cfg. Narazie nie chce mi sie zrobic screena zeby bylo widac. Ale mozesz mi wierzyc, ze to nightmare.
Co do reszty co nie widac to i tak beda musieli mi wyslac demka, wiec...

Gravatar

yt1 | 2002-12-11 20:42:49 +0100

hehe a niby wydawaloby sie ze cpma jest duuuzo szybsze od vq3 :] a tu prosze max wynik na cpm 108 a na t4 101 :DDDD

SAI4H | 2002-12-11 20:48:53 +0100

jednym slowem : LOL :)

SL4VE | 2002-12-11 20:50:14 +0100

jak widac, nie AZ TAK szybsze :P

hanti | 2002-12-11 20:56:08 +0100

heh to zagraj na cpm1 na ustawieniach vq3 wtedy mozna porownywac ;p

exodus | 2002-12-11 21:04:16 +0100

czy na t4 start health nie wynoscil 100 albo mniej bo mi to sie nie zgadza z iloscia trafionych rejli :D jezeli takie sa zasady konkursu to z gory przepraszam

SL4VE | 2002-12-11 21:15:26 +0100

exo... start health to standardowe 125.

Yaboll | 2002-12-11 21:16:00 +0100

Po co jakies zoty jak w q3 mam przeca komende /timescale :D
ktora zalatwia caly konkurs

Gravatar

R4VeN | 2002-12-11 21:21:51 +0100

Mam nadzieje, ze demka beda z tego, bo mozna to z ogc rownie dobrze nagrac, na wlaczonym pm (starting health100), no i na 11 minut prawie.@#$% wie co jeszcze można przekręcić.Demosss pliz

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-11 21:26:33 +0100

no ale na pm jest 100 tylko przy respawnie

Yaboll | 2002-12-11 21:29:11 +0100

raven ustaw sobie w q3 /timescale 0.1 i zamiast grac 10 min grasz 100 min
czasem sobie nie trafisz w bota zeby nie miec statystyk za dobrych i juz jestes mastashem...
a na demku nic nie widac.... i wielosc demka jest taka sama jak bys gral normalnie itp... aaa i pamietaj o plynnych powolnych ruchach myszka zebys nie za szybko celowal w bota
aa i nie rozpedzaj sie za bardzo bo dosyc nie ciekawie to wyglada (heheh czlek sie portafi fajnie rozpedzic jesli mysli w ktora strone strafa wykrecic przez 10 sek...)

oto recepta na zostanie mistrzem w biciu bota....

reszta zalerzy juz od szczescia jak wam bedzie bot sie na respawnie pojawial (najlepiej jesli blisko nas)... bo po 3 grach to kazdy wie ktoredy on lazi..

Guffy | 2002-12-11 21:31:46 +0100

wie ktos moze jaki numerek ma najnowszy mouseware i skad sciagnac? btw. koles niezle zmiazdzyl na cpm3 :DDD

VipeR | 2002-12-11 21:48:35 +0100

Yaboll wiesz ze nawet Fatal uzywa timescale - widzialem w jego configu - pod ktoryms klawiszem ma 0.3.

sh4de | 2002-12-11 21:55:11 +0100

hm no jak by mozna bylo na q3dm17 to bym wam pokazal schrina w 20 min 123 do 7:P

SL4VE | 2002-12-11 22:16:21 +0100

Yaboll... co do spawnow to nie zalezy to az tak od farta. Z reszta... jak ktos jest cziterem to jego problem, postaram sie ich dyskwalifikowac jak tylko bede umial, ale jesli jakis przejdzie to sam bedzie wiedzial, ze lama z niego. Ja ten konkurs robie only for fun.

nita | 2002-12-11 22:31:10 +0100

viper moze on do demek tego uzywal sprawdz jeszcze raz

nita | 2002-12-11 22:33:32 +0100

dziwne guffy bil raczej RL niz RG na cpm3 ...

Gravatar

StaryOrgowicz_504 | 2002-12-15 13:57:18 +0100

Na t2 mam tak jak putek 56:0 ale Effcny mam 100 oraz
lepsze skutecznosci!!!! I tak wogole to na jaki adres mam to wyslac ???? bo nie wiem... :/

Gravatar

StaryOrgowicz_504 | 2002-12-16 12:17:24 +0100

To jeszcze raz ja; mam na t2 60:4. Gdzie to mam wyslac????

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63