kanarkowo :]
śro, 11 grudzień 2002 19:48:40 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
śro, 11 grudzień 2002 19:48:40 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63
tix | 2002-12-11 20:06:09 +0100
jebani zbociarze i cheaterzy ;DDDDD
#626718
k3m | 2002-12-11 20:12:07 +0100
Scuzz - 5.555...fragów/sek lol
SL4VE - umieść dema! :>
#626719
SL4VE | 2002-12-11 20:23:10 +0100
k3moT... demka po 26 grudnia jak skonczy sie konkurs.
#626720
esi | 2002-12-11 20:23:37 +0100
racja tix:p ja meczylem t2 z ok 6 razy ale udalo mi sie tylko 55-5 uzyskac:(
#626721
ognos | 2002-12-11 20:25:12 +0100
10 fragow na minute :p czyli 1 frag na 6s :p
czyli to beznadziejne latanie za glupil botem :d
#626722
Chaos | 2002-12-11 20:27:57 +0100
zboty lecą jak sie da :P
pozatym na fotach niektórych nie widac ze nightmare :P
#626723
SL4VE | 2002-12-11 20:38:21 +0100
ano chaos... nie widac, bo taki mam cfg. Narazie nie chce mi sie zrobic screena zeby bylo widac. Ale mozesz mi wierzyc, ze to nightmare.
Co do reszty co nie widac to i tak beda musieli mi wyslac demka, wiec...
#626724
yt1 | 2002-12-11 20:42:49 +0100
hehe a niby wydawaloby sie ze cpma jest duuuzo szybsze od vq3 :] a tu prosze max wynik na cpm 108 a na t4 101 :DDDD
#626725
SAI4H | 2002-12-11 20:48:53 +0100
jednym slowem : LOL :)
#626726
SL4VE | 2002-12-11 20:50:14 +0100
jak widac, nie AZ TAK szybsze :P
#626728
hanti | 2002-12-11 20:56:08 +0100
heh to zagraj na cpm1 na ustawieniach vq3 wtedy mozna porownywac ;p
#626729
exodus | 2002-12-11 21:04:16 +0100
czy na t4 start health nie wynoscil 100 albo mniej bo mi to sie nie zgadza z iloscia trafionych rejli :D jezeli takie sa zasady konkursu to z gory przepraszam
#626730
SL4VE | 2002-12-11 21:15:26 +0100
exo... start health to standardowe 125.
#626731
Yaboll | 2002-12-11 21:16:00 +0100
Po co jakies zoty jak w q3 mam przeca komende /timescale :D
ktora zalatwia caly konkurs
#626732
R4VeN | 2002-12-11 21:21:51 +0100
Mam nadzieje, ze demka beda z tego, bo mozna to z ogc rownie dobrze nagrac, na wlaczonym pm (starting health100), no i na 11 minut prawie.@#$% wie co jeszcze można przekręcić.Demosss pliz
#626734
[FPP]Krypton | 2002-12-11 21:26:33 +0100
no ale na pm jest 100 tylko przy respawnie
#626736
Yaboll | 2002-12-11 21:29:11 +0100
raven ustaw sobie w q3 /timescale 0.1 i zamiast grac 10 min grasz 100 min
czasem sobie nie trafisz w bota zeby nie miec statystyk za dobrych i juz jestes mastashem...
a na demku nic nie widac.... i wielosc demka jest taka sama jak bys gral normalnie itp... aaa i pamietaj o plynnych powolnych ruchach myszka zebys nie za szybko celowal w bota
aa i nie rozpedzaj sie za bardzo bo dosyc nie ciekawie to wyglada (heheh czlek sie portafi fajnie rozpedzic jesli mysli w ktora strone strafa wykrecic przez 10 sek...)
oto recepta na zostanie mistrzem w biciu bota....
reszta zalerzy juz od szczescia jak wam bedzie bot sie na respawnie pojawial (najlepiej jesli blisko nas)... bo po 3 grach to kazdy wie ktoredy on lazi..
#626737
Guffy | 2002-12-11 21:31:46 +0100
wie ktos moze jaki numerek ma najnowszy mouseware i skad sciagnac? btw. koles niezle zmiazdzyl na cpm3 :DDD
#626738
VipeR | 2002-12-11 21:48:35 +0100
Yaboll wiesz ze nawet Fatal uzywa timescale - widzialem w jego configu - pod ktoryms klawiszem ma 0.3.
#626741
sh4de | 2002-12-11 21:55:11 +0100
hm no jak by mozna bylo na q3dm17 to bym wam pokazal schrina w 20 min 123 do 7:P
#626742
SL4VE | 2002-12-11 22:16:21 +0100
Yaboll... co do spawnow to nie zalezy to az tak od farta. Z reszta... jak ktos jest cziterem to jego problem, postaram sie ich dyskwalifikowac jak tylko bede umial, ale jesli jakis przejdzie to sam bedzie wiedzial, ze lama z niego. Ja ten konkurs robie only for fun.
#626745
nita | 2002-12-11 22:31:10 +0100
viper moze on do demek tego uzywal sprawdz jeszcze raz
#626750
nita | 2002-12-11 22:33:32 +0100
dziwne guffy bil raczej RL niz RG na cpm3 ...
#626751
StaryOrgowicz_504 | 2002-12-15 13:57:18 +0100
Na t2 mam tak jak putek 56:0 ale Effcny mam 100 oraz
lepsze skutecznosci!!!! I tak wogole to na jaki adres mam to wyslac ???? bo nie wiem... :/
#626974
StaryOrgowicz_504 | 2002-12-16 12:17:24 +0100
To jeszcze raz ja; mam na t2 60:4. Gdzie to mam wyslac????
#627075
Zaloguj się by dodać komentarz.