ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kapitan Teampoland

wto, 14 październik 2003 17:45:57 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Wczoraj późnym wieczorem t5-bolom4n (w częściowym uzgodnieniu ze mną) przeprowadził jeszcze jedną sondę wśród liderów 11 klanów, którzy oddawali głosy na huga lub ognosa. Tę sondę wygrał hugo, choć niewielką różnicą. Rozkład głosów wyglądał następująco:

HUGO

  1. ost HUGO (tox1c, Ly5y, soo)

  2. mm (nomad, reap, olo, gosti, younior, lennox, kino)

  3. cD (r1ce, riko, tomz, tysik)

  4. gp (matix, mayhem, bobek, hardmuth)

  5. 666 (benny, zoom, lop, storm)

  6. t5 (mess, kap, syn, gero)

  7. 3M (mad, protoss, scr, mati)

OGNOS

  1. FF (twins, rafal, bryan, tyrion)

  2. u (uksz, putek, kertal, lgt)

  3. sYnth (c-load, bubu, vendor, log)

  4. dx (dave i anonimy)

Scena jest podzielona na pół jeśli chodzi o osobę/osoby mające prowadzić reprezentację.

Esports.pl autorytarnie stwierdziło że kapitanem TP zostanie hugo. Org wstrzymuje się od nadawania tego statusu komukolwiek do czasu decyzji admina cb.

Dziś o 21 ma się odbyć na kanale #teampoland w sieci quakenet otwarta dyskusja odnośnie wyboru składu.

[pogo] | 2003-10-14 18:08:40 +0200

n3.pogo -> hugo ;p

baxowy | 2003-10-14 18:12:27 +0200

a ja nieobiektywnie wole ogona ;)

dAde | 2003-10-14 18:15:23 +0200

No właśnie - text na esports.pl mnie bynajmniej zdziwił :|.

dAde | 2003-10-14 18:15:52 +0200

No właśnie - text na esports.pl mnie bynajmniej zdziwił :|.

dAde | 2003-10-14 18:17:27 +0200

Ups, poszło dwa razy... Sorka :P.

baxowy | 2003-10-14 18:46:02 +0200

To w sumie trzy, osz ty :D

Gravatar

igor9k | 2003-10-14 18:48:22 +0200

Rozz 3M glosowalo na huga, czyli jest 7:4, a nie 6:5...

bolomanrsquoek | 2003-10-14 19:00:30 +0200

tak samo c-load powiedzial o sYnth;wracajac do postow u, nie zabraknie przedstawiciela netowych MP; wszystko wyjasni sie na kanale :)

Razor | 2003-10-14 19:01:43 +0200

esports zazyna za duzo "szczekac" :P za malo "kosci" dostaja :D to nowy serwis wiec trzeba im to wybaczyc...

sYnth|Bubu | 2003-10-14 19:10:42 +0200

sYnth wyraznie jest za ognosem !

bolomanrsquoek | 2003-10-14 19:11:29 +0200

od c-loada slyszalem co innego, o czym imho sam napisal; zreszta teraz to juz nie istotne

Razor | 2003-10-14 19:18:18 +0200

nadal jest istotne bo sprawa nie jest do konca wyjasniona wiec wszystko sie moze zmienic i na to sie wrecz zapowiada...
bolus powinienes zyc w czasach komuny bo najwyraziej Twoje podejscie i Twoich kompanow w sam raz do tamtych czasow pasuja :P

bolomanrsquoek | 2003-10-14 19:27:38 +0200

lol? wszyscy zaakceptowali HUGA jako kapitana PL timu, w tym ognos ktory razem z nami przeprowadzal te sonda napisal przed chwila, ze typuja do reprezentacji tyriona ... to nie zadna propaganda, tylko umowa ognosa, huga, 11 w/w klanow i kilku innych osob zainteresowanych ze wygrany tej sondy zostanie oficjalnie kapitanem PL timu. Ale widac do niektorych ludzi to nie dociera, do ludzi takich jak Rozz, ktorzy kreuja nowe podzialy na scenie a zarzucaja to wszystkim innym ...smieszne

Mad | 2003-10-14 20:14:58 +0200

3M glosowalo na huga a nie ognosa ...

Rozz | 2003-10-14 20:59:14 +0200

Poprawione.

nxs.mlk | 2003-10-14 23:58:02 +0200

acid =d

Gravatar

eddie | 2003-10-15 08:45:13 +0200

to kto jest w konu srapitanem i jego hu.jmocnikami? :/

MaxDamage | 2003-10-15 10:37:24 +0200

trance & acid...

akir | 2003-10-17 15:43:52 +0200

kołątaj !!

Gravatar

tiger | 2003-10-17 15:48:44 +0200

ogonek musi się pojednać z faktem :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63