Kapitan Teampoland
wto, 14 październik 2003 17:45:57 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Wczoraj późnym wieczorem t5-bolom4n (w częściowym uzgodnieniu ze mną) przeprowadził jeszcze jedną sondę wśród liderów 11 klanów, którzy oddawali głosy na huga lub ognosa. Tę sondę wygrał hugo, choć niewielką różnicą. Rozkład głosów wyglądał następująco:
HUGO
ost HUGO (tox1c, Ly5y, soo)
mm (nomad, reap, olo, gosti, younior, lennox, kino)
cD (r1ce, riko, tomz, tysik)
gp (matix, mayhem, bobek, hardmuth)
666 (benny, zoom, lop, storm)
t5 (mess, kap, syn, gero)
3M (mad, protoss, scr, mati)
OGNOS
FF (twins, rafal, bryan, tyrion)
u (uksz, putek, kertal, lgt)
sYnth (c-load, bubu, vendor, log)
dx (dave i anonimy)
Scena jest podzielona na pół jeśli chodzi o osobę/osoby mające prowadzić reprezentację.
Esports.pl autorytarnie stwierdziło że kapitanem TP zostanie hugo. Org wstrzymuje się od nadawania tego statusu komukolwiek do czasu decyzji admina cb.
Dziś o 21 ma się odbyć na kanale #teampoland w sieci quakenet otwarta dyskusja odnośnie wyboru składu.





[pogo] | 2003-10-14 18:08:40 +0200
n3.pogo -> hugo ;p
#656804
baxowy | 2003-10-14 18:12:27 +0200
a ja nieobiektywnie wole ogona ;)
#656805
dAde | 2003-10-14 18:15:23 +0200
No właśnie - text na esports.pl mnie bynajmniej zdziwił :|.
#656806
dAde | 2003-10-14 18:15:52 +0200
No właśnie - text na esports.pl mnie bynajmniej zdziwił :|.
#656807
dAde | 2003-10-14 18:17:27 +0200
Ups, poszło dwa razy... Sorka :P.
#656808
baxowy | 2003-10-14 18:46:02 +0200
To w sumie trzy, osz ty :D
#656817
igor9k | 2003-10-14 18:48:22 +0200
Rozz 3M glosowalo na huga, czyli jest 7:4, a nie 6:5...
#656818
bolomanrsquoek | 2003-10-14 19:00:30 +0200
tak samo c-load powiedzial o sYnth;wracajac do postow u, nie zabraknie przedstawiciela netowych MP; wszystko wyjasni sie na kanale :)
#656820
Razor | 2003-10-14 19:01:43 +0200
esports zazyna za duzo "szczekac" :P za malo "kosci" dostaja :D to nowy serwis wiec trzeba im to wybaczyc...
#656821
sYnth|Bubu | 2003-10-14 19:10:42 +0200
sYnth wyraznie jest za ognosem !
#656826
bolomanrsquoek | 2003-10-14 19:11:29 +0200
od c-loada slyszalem co innego, o czym imho sam napisal; zreszta teraz to juz nie istotne
#656827
Razor | 2003-10-14 19:18:18 +0200
nadal jest istotne bo sprawa nie jest do konca wyjasniona wiec wszystko sie moze zmienic i na to sie wrecz zapowiada...
bolus powinienes zyc w czasach komuny bo najwyraziej Twoje podejscie i Twoich kompanow w sam raz do tamtych czasow pasuja :P
#656836
bolomanrsquoek | 2003-10-14 19:27:38 +0200
lol? wszyscy zaakceptowali HUGA jako kapitana PL timu, w tym ognos ktory razem z nami przeprowadzal te sonda napisal przed chwila, ze typuja do reprezentacji tyriona ... to nie zadna propaganda, tylko umowa ognosa, huga, 11 w/w klanow i kilku innych osob zainteresowanych ze wygrany tej sondy zostanie oficjalnie kapitanem PL timu. Ale widac do niektorych ludzi to nie dociera, do ludzi takich jak Rozz, ktorzy kreuja nowe podzialy na scenie a zarzucaja to wszystkim innym ...smieszne
#656839
Mad | 2003-10-14 20:14:58 +0200
3M glosowalo na huga a nie ognosa ...
#656854
Rozz | 2003-10-14 20:59:14 +0200
Poprawione.
#656869
nxs.mlk | 2003-10-14 23:58:02 +0200
acid =d
#656926
eddie | 2003-10-15 08:45:13 +0200
to kto jest w konu srapitanem i jego hu.jmocnikami? :/
#656960
MaxDamage | 2003-10-15 10:37:24 +0200
trance & acid...
#656978
akir | 2003-10-17 15:43:52 +0200
kołątaj !!
#657447
tiger | 2003-10-17 15:48:44 +0200
ogonek musi się pojednać z faktem :)
#657449
Zaloguj się by dodać komentarz.