Kiedy Arena by Sacret 2?
sob, 25 październik 2003 13:51:00 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Na forum Filmy pojawiły się kolejne informacje o drugiej części filmu przez wielu wciąż uważanego za niedościgniony, najlepszy polski film, jaki do tej pory mogliśmy obejrzeć, wprost od tworzącego go
sacret'a. Autor pisze:
"Otoz chcialem wszystkich przeprosic za te opoznienia zwiazane z druga czescia filmu ale pojawil sie "maly problem". Juz ze trzy tygodnie temu film mialem juz praktycznie zrobiony i wpadlem z nim do znajomych do kafe zeby zobaczyli co to jest. Po minach sadze ze sie spodobal :) Ale jeszcze tego samego wieczoru pokazali mi inny filmik - AnnihilatioN i stwierdzilem ze z ABS2 nie mam co sie w necie pokazywac :) Wlasnie jestem w fazie calkowitego przerabiania filmu, inna muza, zupelnie inny wyglad. Sadze ze zajmie mi to jakies 2/3 tygodnie bo czasu za duzo nie mam na tego typu **ly ;) Jeszcze raz sorry za te opoznienia :P "
Cieszymy się, że sac chce, aby jego film spełnił oczekiwania najbardziej wygłodniałych maniaków filmowych, jednak, czy jeszcze długo będziemy musieli czekać na ABS 2? To się okaże.





Rozz | 2003-10-25 13:57:50 +0200
Moze i racja, lepiej wolno a dokladnie :)
#658297
.gogi | 2003-10-25 14:06:08 +0200
ahh wszyscy czekaja z niecierpliwoscia na premiere nowego filmu =D
btw. drugi =d
#658298
p3h | 2003-10-25 14:13:53 +0200
Tak ale ja nie moge sie doczekac :D i zeby te kombinacje nie zmienily klimatu tego filmu ale prawdziwe wyzwanie to cierpliwie czekac (lol to chyba z tatry jest:D) ja w kazdym razie robie juz swoj film z 3miechy ale czy bedzie dobry? :/
#658303
Hellsing | 2003-10-25 14:28:31 +0200
A skad wziac ten filmik annihilation ?
#658306
HaSu_Szlauf | 2003-10-25 14:31:36 +0200
ahhhh skoro inspiracja bedzie Annihilation to ABS2 bedzie wymaitalo =]
#658307
Adik_1 | 2003-10-25 14:31:50 +0200
Arena by Sacret jest cool i czekam na druga czesc, ale bardziej podoba mi sie jednak challange promode arena POV by mess glownie za muze i dobre polaczenie muzy z akcja :)
#658308
p3h | 2003-10-25 15:12:08 +0200
Taa w tym filmie jest swietna muza (mowie o tym by mess ale w arenie tez byla niezla:D) wie moze ktos co to za zespol ??
#658316
lel | 2003-10-25 15:17:56 +0200
ja bym chetnie jeszcze zobaczyl AbS 1.5 (ten wlasnie przwie ukonczony) a pozniej AbS 2 - wersje finalna
#658317
sYnth|Bubu | 2003-10-25 15:19:27 +0200
sktor ABS zle mi sie kojarzy :/
#658318
ognos | 2003-10-25 15:29:25 +0200
bubu odpusc ;p
#658320
kood | 2003-10-25 15:35:51 +0200
taka podnieta filmem, jest dla mnie niezrozumiala :) Na boardzie jest trailer Hakana, mysle ze wart obejrzenia, ze wzgledu na cos, czego nie widzialem w zadnym filmie...
#658322
Prosektor | 2003-10-25 15:35:53 +0200
Mam nadzieje ze ABS2 bedzie lepsze od ABS'a pierwszego, bo "jedynka" nie wiem dlaczego ale nie byla jakas super specjalna. Po prostu ludzie sie umowili ze ABS jest najlpeszym filmem o q3 zrobionym przez polaka. Heh..... nie jestem the best w robieniu filmow ale moge smialo powiedziec ze widzialem duzo lepsze filmy. I TO POLSKIE!
#658323
shiv | 2003-10-25 15:40:50 +0200
zauwaz ze wiekszosc tych filmow byla robiona pozniej.
abs jak na przedzial czasowy w ktorym sie pojawilo byle naprawde super i co tu duzo mowic , po prostu klasyka:P
#658325
sacret. | 2003-10-25 16:33:47 +0200
amen :)
#658334
seen | 2003-10-25 16:47:19 +0200
heh no jak Sacret chce przescignąć ownage'a to ja nie wiem co on nam zamierza pokazać...
#658336
Zenith | 2003-10-25 16:50:12 +0200
no to czekamy...
#658337
bryan | 2003-10-25 17:29:29 +0200
hmm... czekamy i ziewamy ..
#658342
nxs.izap | 2003-10-25 17:40:53 +0200
Arena byla niesamowita, ale pomimo tego bardziej czekam na fragaddicta2:D
#658347
enjoy | 2003-10-25 18:04:38 +0200
uuuuuu to samo bylo pare lat temu z Duke Nukem Forever...do tej pory go poprawiaja :o
#658349
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 04:14:42 +0100
juz dawno mial byc ;p
#658404
.... | 2003-10-26 14:15:52 +0100
To samo było z Half-Life 2 wydali Bete i powiedzieli ze bedzie pare miesiecy pozniej niz mówili... a może za Sacretem tez sobie poczekamy jeszcze ? :asd
#658449
dZiKu | 2003-10-27 20:29:05 +0100
im dluzej ludziska czekaja, tym oczekuja lepszych efektow :>
oby Cie potem nie zjechali :P
ale ja tu apeluje za tym, aby ta wesja (alfa/beta?;) zostala wypuszczona po oficjalnej premierze - jako ciekawostka i byc moze material dla kolekcjonerow ;PP
#658740
Zaloguj się by dodać komentarz.