ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kiedy Arena by Sacret 2?

sob, 25 październik 2003 13:51:00 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na forum Filmy pojawiły się kolejne informacje o drugiej części filmu przez wielu wciąż uważanego za niedościgniony, najlepszy polski film, jaki do tej pory mogliśmy obejrzeć, wprost od tworzącego go sacret'a. Autor pisze:
"Otoz chcialem wszystkich przeprosic za te opoznienia zwiazane z druga czescia filmu ale pojawil sie "maly problem". Juz ze trzy tygodnie temu film mialem juz praktycznie zrobiony i wpadlem z nim do znajomych do kafe zeby zobaczyli co to jest. Po minach sadze ze sie spodobal :) Ale jeszcze tego samego wieczoru pokazali mi inny filmik - AnnihilatioN i stwierdzilem ze z ABS2 nie mam co sie w necie pokazywac :) Wlasnie jestem w fazie calkowitego przerabiania filmu, inna muza, zupelnie inny wyglad. Sadze ze zajmie mi to jakies 2/3 tygodnie bo czasu za duzo nie mam na tego typu **ly ;) Jeszcze raz sorry za te opoznienia :P "

Cieszymy się, że sac chce, aby jego film spełnił oczekiwania najbardziej wygłodniałych maniaków filmowych, jednak, czy jeszcze długo będziemy musieli czekać na ABS 2? To się okaże.

Rozz | 2003-10-25 13:57:50 +0200

Moze i racja, lepiej wolno a dokladnie :)

.gogi | 2003-10-25 14:06:08 +0200

ahh wszyscy czekaja z niecierpliwoscia na premiere nowego filmu =D

btw. drugi =d

p3h | 2003-10-25 14:13:53 +0200

Tak ale ja nie moge sie doczekac :D i zeby te kombinacje nie zmienily klimatu tego filmu ale prawdziwe wyzwanie to cierpliwie czekac (lol to chyba z tatry jest:D) ja w kazdym razie robie juz swoj film z 3miechy ale czy bedzie dobry? :/

Hellsing | 2003-10-25 14:28:31 +0200

A skad wziac ten filmik annihilation ?

HaSu_Szlauf | 2003-10-25 14:31:36 +0200

ahhhh skoro inspiracja bedzie Annihilation to ABS2 bedzie wymaitalo =]

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-25 14:31:50 +0200

Arena by Sacret jest cool i czekam na druga czesc, ale bardziej podoba mi sie jednak challange promode arena POV by mess glownie za muze i dobre polaczenie muzy z akcja :)

p3h | 2003-10-25 15:12:08 +0200

Taa w tym filmie jest swietna muza (mowie o tym by mess ale w arenie tez byla niezla:D) wie moze ktos co to za zespol ??

lel | 2003-10-25 15:17:56 +0200

ja bym chetnie jeszcze zobaczyl AbS 1.5 (ten wlasnie przwie ukonczony) a pozniej AbS 2 - wersje finalna

sYnth|Bubu | 2003-10-25 15:19:27 +0200

sktor ABS zle mi sie kojarzy :/

ognos | 2003-10-25 15:29:25 +0200

bubu odpusc ;p

kood | 2003-10-25 15:35:51 +0200

taka podnieta filmem, jest dla mnie niezrozumiala :) Na boardzie jest trailer Hakana, mysle ze wart obejrzenia, ze wzgledu na cos, czego nie widzialem w zadnym filmie...

Prosektor | 2003-10-25 15:35:53 +0200

Mam nadzieje ze ABS2 bedzie lepsze od ABS'a pierwszego, bo "jedynka" nie wiem dlaczego ale nie byla jakas super specjalna. Po prostu ludzie sie umowili ze ABS jest najlpeszym filmem o q3 zrobionym przez polaka. Heh..... nie jestem the best w robieniu filmow ale moge smialo powiedziec ze widzialem duzo lepsze filmy. I TO POLSKIE!

shiv | 2003-10-25 15:40:50 +0200

zauwaz ze wiekszosc tych filmow byla robiona pozniej.
abs jak na przedzial czasowy w ktorym sie pojawilo byle naprawde super i co tu duzo mowic , po prostu klasyka:P

Gravatar

sacret. | 2003-10-25 16:33:47 +0200

amen :)

seen | 2003-10-25 16:47:19 +0200

heh no jak Sacret chce przescignąć ownage'a to ja nie wiem co on nam zamierza pokazać...

Zenith | 2003-10-25 16:50:12 +0200

no to czekamy...

bryan | 2003-10-25 17:29:29 +0200

hmm... czekamy i ziewamy ..

Gravatar

nxs.izap | 2003-10-25 17:40:53 +0200

Arena byla niesamowita, ale pomimo tego bardziej czekam na fragaddicta2:D

enjoy | 2003-10-25 18:04:38 +0200

uuuuuu to samo bylo pare lat temu z Duke Nukem Forever...do tej pory go poprawiaja :o

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 04:14:42 +0100

juz dawno mial byc ;p

Gravatar

.... | 2003-10-26 14:15:52 +0100

To samo było z Half-Life 2 wydali Bete i powiedzieli ze bedzie pare miesiecy pozniej niz mówili... a może za Sacretem tez sobie poczekamy jeszcze ? :asd

dZiKu | 2003-10-27 20:29:05 +0100

im dluzej ludziska czekaja, tym oczekuja lepszych efektow :>
oby Cie potem nie zjechali :P
ale ja tu apeluje za tym, aby ta wesja (alfa/beta?;) zostala wypuszczona po oficjalnej premierze - jako ciekawostka i byc moze material dla kolekcjonerow ;PP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63