ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kielce Q]|[A V-Net Turniej

pon, 14 lipiec 2003 18:19:31 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Termit nadesłał małe info odnośnie lokalnego turnieju w Kielcach - mianowicie będzie on przełożony o tydzień z powodu mniejszej niż spodziewana ilości zapisanych. Od siebie dodam jednak, że 20 osób jak na początek to wcale nie taki zły wynik.

"Chodzi o to ze turniej kielecki z uwagi na mala liczbe zapisanych (jest ich obecnie ponad 20) odbedzie sie z tygodniowym poślizgiem czyli 26.07.2003. Liste uczstnikow zamieszcze na naszej cafejkowej stronce. Turniej ten nie jest moze najwyzszej rangi bo taki tez nie mial byc bo trudno zeby cafejkowy tur porownywac z wcg ale chodzi oto zeby na polskiej scenie q3 dzialo sie cos. Chodzi tez oto zeby stworzyc atrakcje wszystkim maniakom lanowej wycinanki :) dlatego zapraszam na turniej Quake z wami :)"

A ja dorzucę się do zaproszenia - wszyscy z okolic Kielc proszeni więc są do komunikatorów gadu-gadu i programów pocztowych pod adres [email protected].

Korzystając z okazji zamieszczę małe info - otóż redakcja 'org' (czyli my) poszukuje osoby która zajęłaby się działem Turnieje - nie tylko zamieszczając informacje o bieżących turniejach ale i archiwizując turnieje już odbyte (miejsce, data, wyniki, nagrody itd). Pożądana znajomość sceny, zasad DE, HTMLa. Kontakt ze mną. Możliwy szybki awans :p

ognos | 2003-07-14 18:46:56 +0200

mysle ze jest to jeszcze gorszy pomysl bo w rzeszowie jest turniej 26-27 :o
btw sotw- ahahhahahah ;ddddddddd

abs | 2003-07-14 18:59:02 +0200

co za moski:D przeciez w rzeszowie jest turniej. Mielismy jechac z lopem ale tak to lipa. Jedziemy do rzeszowa:)

obni | 2003-07-14 19:37:55 +0200

przeciez juz tam nikt nie przyjedzie :/ z tych 20 zrobi sie 10 :P

putek | 2003-07-14 19:44:04 +0200

no ja juz nie jade:D jak 26

putek | 2003-07-14 19:45:57 +0200

na stronie pisze ze jest 03.08 :D

matr1x | 2003-07-14 21:23:25 +0200

do je bali pi ź dzie uszy :ddddd

Gravatar

solid | 2003-07-14 23:13:05 +0200

no 3 sierpnia to tez nei za dobry termin bo kto bedzie mial pieniadze po rzeszowie :) juz lepszy by byl termin pod koniec sierpnia , wogole najlepiej by bylo jak by zostal taki jak jest czyli 19 przeciez 20 osob to i tak duzo jak na taki turniej :)

bryan | 2003-07-15 02:20:52 +0200

po rzeszowie pieniadze bedzie mialo 3+~15 osob ;) pytaniem pozostaje ile tego kapitalu pozostanie w kraju :D
A co do terminu to rzeczywiscie troche niefortunny.

viltZz | 2003-07-15 03:00:47 +0200

ktos wie jak skabinowac 150 zyta w 11 dni?

zLoo | 2003-07-15 03:30:55 +0200

wymusic sobie haracza :P

MephiR | 2003-07-15 08:26:10 +0200

Zatrudnić się jako prostytutka :P

tylmarande | 2003-07-15 08:39:28 +0200

Sprzedaj dom, rodzicow, rodzenstwo.. psa... albo samego siebie...;p

abs | 2003-07-15 10:02:10 +0200

podejrzewam ze kolega sin po prostu nieswiadomie schylal sie po mydelko w jednostce i stad te kokosy:ASADASDSADASDSADASFASGSDGFASDADSDSDASDSADSADSADD

Zenith | 2003-07-15 10:11:23 +0200

buahahahahah =DDDD

Gravatar

ez0p | 2003-07-15 11:09:21 +0200

hmmm w polsce w 11 dni 1500z nie możliwe 150 to sie jeszcze jakoś zarobi objedzie polowe rodziny i pozbiera ale 1500 to totalna przesada 800 to przesada ty sin zdrac nam jak tyle zarobić ?

lukas_1 | 2003-07-15 11:51:29 +0200

1500 zybla? jak??? :D Ja z trudem ciezko pracujac bede mial niecale 800 na poczatku sierpnia...

viltZz | 2003-07-15 14:44:21 +0200

ta tylko mnie generalnie cisnie, bo jak n ie skoluje to do rzeszowa nie pojade:|

Zenith | 2003-07-15 15:20:35 +0200

ej sin to ja mam taka propozycje
wez zarob te 1500 i postaw z 5 osobom wyjzazd =d
ja bym sie zglaszam jakbys sie zgodzil =D

Gravatar

f1do | 2003-07-16 09:29:53 +0200

ale czy to nie miasto scyzorykow ??? ;ddd

Gravatar

f1do | 2003-07-16 09:33:29 +0200

sIn niezly z ciebie bizmesmen :DDDDDD ale nie kazdy nadstawi dupska za kase tak jak ty :DDD i co tu duzo myslec :DDD

putek | 2003-07-16 12:33:19 +0200

huheheheh:P niezle:D, a Kielce to miasto scyzorykow:) ja jestem polscyzoryk:P niedaleko mi do Kielcowa:D

Gravatar

solid | 2003-07-16 15:36:29 +0200

3 sierpnia smierdzi ehhe :) 9 sierpnia juz lepiej :)

mutonek | 2003-07-17 13:13:09 +0200

hmm 9 sierpnia to bylaby fajna data i by więcej osob przyjechało :]

Gravatar

BrakDanych | 2003-07-18 19:05:05 +0200

schodan hehe namow braci feterow

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63